• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Hasankeyf Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Hasankeyf web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Hasankeyf Web Tasarım

Hasankeyf Web Tasarım

Hasankeyf web tasarım UXin gücü ile kullanıcı deneyimi doğrudan şirketinizle artan tüketici etkileşimine dönüşen web sitesinin kullanım kolaylığının önemine inanmaktadır. Bir web sitesinin oluşturduğu izlenim, kullanıcının siteye geri dönmek isteyip istemeyeceğini etkiler. Kullanıcı deneyimi bu nedenle ihtiyaçlarını tahmin etmeye dayanır.

 

 

Böylece, kullanıcının dönüşüm oranını artırmak için, web sitesinde gezinmesine yardımcı olmak için sezgisel yaklaşımlar kullanılmalıdır.  Kullanıcı deneyimini dikkate alan web sitelerinin oluşturulması, İnternet kullanıcısını şirketle yoğun bir şekilde etkileşime teşvik eder. Bu, harekete geçirici mesaj düğmeleri, formları doldurma veya haber bültenine abone olma yoluyla gerçekleşir. Sitede gezinme sezgisel değilse, İnternet kullanıcısı ihtiyaç duyduğu bilgileri bulamaz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Hasankeyf Web Tasarım Firmaları

Hasankeyf Web Tasarım Firmaları

Hasankeyf web tasarım firmaları kullanıcı deneyimine özen gösteren çözümleriyle sitenizi kullanıma sunar. Kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış arayüzler sitenin verimini artırır. Örneğin, metinler güçlükle görünür ve zor anlaşılır olduğunda, tüketici yalnızca rahatsız olmayacak, aynı zamanda web sitemize geri dönüp hizmetlerimizi veya ürünlerimizi kullanma olasılığı da azalacaktır.

 

 

Ek olarak, ürünlerinizi çevrimiçi satıyorsanız, web sitelerinin ve çevrimiçi mağazaların oluşturulması, en az sayıda sepet terkine neden olacak şekilde uygun şekilde tasarlanmış bir kullanıcı deneyimi içermelidir, bu da doğrudan karınızda bir artışa yol açar. Bu sürecin bir diğer önemli yönü de müşteri hizmetleri giderlerinin azaltılmasıdır. Web sitesinde gerekli tüm bilgileri bulan kullanıcı, sohbetleri, telefonları, e-postaları veya sosyal medyayı kullanmaya zorlanmayacaktır. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Hasankeyf Web Sitesi Yapan Firmalar

Hasankeyf Web Sitesi Yapan Firmalar

Hasankeyf web sitesi yapan firmalar için kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak web siteleri tasarlamak ve oluşturmak, tüketicinin ruhunu anlamaya dayanan oldukça ampirik bir alandır. Kullanıcıların davranışlarını anladığımızda, web sitesindeki görünür ekranların sayısını ve sırasını nasıl planlayacağımızı bileceğiz. Bilgi içeriğinin nasıl sunulacağı veya kullanıcı tarafından gerçekleştirilen müteakip eylemlerin nasıl tasarlanacağına karar verebileceğiz.

 

 

İnternet kullanıcıları için kullanıcı deneyimi kullanımının faydaları şunları içerir:  daha kolay çevrimiçi alışveriş, belirli bir web sitesine bağlanmak ve oraya geri dönmeye daha istekli olmak, web sitesine olan ilginin artması, bu web sitesinde geçirilen sürenin uzamasına neden olur, gerekli bilgilerin hızlı ve doğru bir şekilde bulunması, bu da artan memnuniyet ve şirketin güvenilirliğinin oluşturulması anlamına gelir. Kullanıcı arayüzü, sayfa düzeninin göze hoş gelmesini sağlar. Markanın kimliğini, değerlerini, misyonunu, vizyonunu, tonunu ve diğer unsurlarını çağrıştırmak için tasarlanan tasarımının tamamıyla ilgilidir: renk, düğme stili, tipografi, menü veya galeri.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Batman , Gercüş Web Tasarım , Kozluk Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al