Cide Web Tasarım

Web Tasarım Cide hizmetleriyle markanızı dijital dünyaya açarak kurumsal değerinizi yukarı taşıyın. Hizmetlerden faydalanmak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Cide Web Tasarım

Cide Web Tasarım

Cide web tasarım ile hazırlanmış bir web siteniz yoksa, en iyi ihtimalle müşteriler sizi basit ve önemsiz sorularla arayacaklardır. Örneğin: şirketin yeri veya çalışma saatleri nedir? Kimse telefonu açmaz veya geri aramazsa, müşteri hizmetten memnun kalmayacak ve izlenimleri olumsuz olacaktır. Bu nedenle bir web sitesi yalnızca güvenilirliği değil aynı zamanda çalışan verimliliğini de artırır. İletişim formu sayesinde müşterinin aramak yerine uygun bir zamanda cevaplanabilecek bir e-posta yazma şansı artar. Öte yandan, müşteriler web sitesinde, örneğin  SSS sekmesinde en önemli ve kapsamlı bilgileri yayınlayarak, işlemle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek soruların çoğuna  önceden  yanıtlar alırlar. Aynısı, çalışma saatlerinin değiştirilmesi gibi şirket bilgilerinin güncellenmesi için de geçerlidir. Sürekli olarak değişiklikler hakkında bilgilendirilen müşteriler hüsrana uğramaz, aksine şirket için önemli ve önemli olduklarını hissederler. Müşteri hizmetleri sürecini otomatikleştirmek de paradan tasarruf etmenizi sağlar. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Cide Web Tasarım Firmaları 

Cide web tasarım firmaları ile siparişlerinizi özel olarak tasarlanmış bir form aracılığıyla kabul edebilir, garanti talepleri çevrimiçi olarak ele alınabiliyorsa ve ziyaretler internet üzerinden kaydedilebiliyorsa, şirketin teklifinden sadece müşteriler için değil, çalışanlarınız için de yararlanmalarını kolaylaştırmış olursunuz. Profesyonel web sitesi geliştirme, web sitesinde yer alan bilgiler sayesinde şirketi her İnternet kullanıcısının kullanımına sunar. Varlığının zamanı ve yeri ne olursa olsun. Küresel erişim yalnızca büyük şirketler için değil, aynı zamanda küçük işletmeler için de gereklidir. Peki, web sitesi tasarımına nereden başlamalı? Unutulmamalıdır ki bir web sitesi, tüm unsurları birbiriyle uyumlu bir şekilde çalışıyorsa, iyi işleyen bir makinedir. Her birine atanmış bir rol vardır, ancak bunlardan biri eksikse, tüm bulmaca verimli bir şekilde çalışmayacak ve beklenen karı getirmeyecektir. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Cide Web Site Yapan Firmalar

Cide web site yapan firmalar ile modern tasarıma ve ilginç grafiklere sahip, yüklenme hızı yüksek, müşterilerinizi ilk bakışta etkileyecek bir siteye sahip olun. Site çok okunabilir ve gezinmesi kolaysa, ancak arama motorunda başlangıçta görünmüyorsa, ancak yine ikinci veya üçüncü sayfada görünüyorsa bir sorunumuz var demektir. Kullanıcılar genellikle Google arama motorunda görünen ilk birkaç öğeyi tıkladıkları için, herhangi birinin bu durumda sitenize rastlama olasılığı düşüktür. Bir web sitesi hem dizüstü bilgisayara hem de cep telefonuna mükemmel uyum sağlıyorsa yani duyarlıysa ancak kullanıcılara özel ilgi çekici içerikler içermiyorsa, siteyi kullanmazlar. Ancak ilgi çekici içeriklerle onları teşvik ederse kullanmayı seçebilirler. Onlara aradıkları ve ihtiyaç duydukları içeriği sağlayın.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kastamonu , Bozkurt Web Tasarım , Çatalzeytin Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al