Web Tasarım Ankara

Ankara web tasarım alanında hizmet veren Mirbax Yazılım Ajansı olarak web siteniz masraf değil yatırımdır. Reklam ve Mobil Uyumlu Siteler için bize ulaşın

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Ankara

Ankara Web Tasarım

Ankara web tasarım ile her gün gelişen ve değişen yazılım konusunda 12 yıllık deneyimimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Profesyonel çalışmalarımız ve kurumsal web tasarım projelerimiz ile her türlü ihtiyacınıza uygun ve kaliteli yapıya sahip yazılımlarımız kafanıza takına tüm soru işaretlerini ortadan kaldıracağı gibi işini ve firmanızı büyütmenizde çok önemli bir rol alacaktır. Kısaca anlatmak gerekirse web sitelerini kullanmak sizlerin kitlelerinize ulaşmanızın en kolay yoludur. Siz de kitlelerinize ve müşterilerinize her yerden ulaşmak istiyorsanız profesyonel web tasarım ekibimizden destek alabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile web tasarımınız ile ilgili gelebilecek her türlü sorunu önceden halledip sizlerin web sitesini gönül rahatlığıyla kullanmasını sağlıyoruz konusunda uzman ekibimize danışarak sizde istediğiniz şekilde web sitenizi yaptırabilirsiniz. 

Yazılım sektörünün bir kaç ana başlık altında toplama şansımız bulunmaktadır. Bu listenin üst sıralarında da özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş olarak nitelendirebileceğimiz özel yazılımlar gelmektedir. Özel yazılım denildiği zaman insanlar genelde grafik anlamda yapılan değişiklikler gibi yorumlasa da aslında olay arka planda çok daha farklı. Kişilerin kendi işlerini daha kolay yapabilmesi ve iş yükünün azalması adına talep ettiği tasarımın yazılması şeklinde özetlenebilir. Tabi burada sadece kişilerin değil büyük ölçekli firmalar, şirketler, büyük ve küçük işletmeler de konu hakkında hizmet almaktadırlar. Çok basit işlemlerin dahi gün içinde vakit kaybettirdiğini düşünen herhangi ufak bir işletme bu sorunu ortadan kaldırmak adına özel yazılım isteyebilir. Film ve dizi sektörü bu talep hakkında aslında negatif bir ön yargı oluşturmuş durumda. Günümüzde Yazılımın sadece çok büyük firmaların kullanabileceği algısı henüz yeni yeni kırılmaya başlamıştır. Sadece tek bir işlem yapılması için dahi özel tasarım istenebilir. Önemli olan tek nokta talep edilen bu işlemin yükünün ortadan kaldırılmasıdır. Kendi işine yatırım yapan ve her gün kendini tekrar eden işlerin sebep olduğu vakit kaybını hem işlemi aksatmadan hem de zaman kazanımına çeviren firmalar doğal olarak bulundukları konum itibari ile çoktan kazanmış olacaklar. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak tüm bu avantajların kullanıcılarımız için ne tür bir getiri olduğunu açıklayarak firmaları hakkında bir rota oluşturuyoruz ve bu sayede istenilen başarıya ulaşılması çok daha rahat gerçekleşiyor.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

 

 

Ankara Web Tasarım Firmaları

Ankara web tasarım firmaları arasında yer alan Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı tüm hizmetlerinin orta noktasına koyduğu prensip tam olarak "Müşteri Memnuniyeti" diyebiliriz. Bizler için hizmet verdiğimiz müşterilerimiz sadece ticaret yaptığımız kişi veya kurum olmamıştır. Çözüm ortaklığının dahi daha ilerisi diyebileceğimiz şekilde iletişime ve kolayca kontak kurulabilme konusunda titiz olabilmemiz, içinde bulunduğumuz her projede kullanıcılarımız ile aynı heyecanı yaşayıp projeyi geliştirme konusunda beraber beyin fırtınası yapma şansı tanımaktadır. Günümüz teknolojileri iletişimin çok rahat kurulma imkanı olmasına rağmen insanlar arasında olduğu gibi şirketler arasında da iletişim kopukluğu had safhadadır. Biz bunun farkında olarak daha işe başlamadan sorguladığımız ayrıntılar arasına alarak kontak konusunda sıkıntı yaşayacağımız kişi veya firmalar ile çalışmaktan kaçınıyoruz. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı yaptığı işlerin özünde "insan" bulunmaktadır. Verilen hizmetlerin ve çalışmalar ya direk ya da dolaylı olarak insanlara hizmet konusunda bir araç olmaktadır. Burada kontak sıkıntı yaşayan bir firmanın hizmet etme konusunda da sağlıklı hareket edememesi, önce insanlara ulaştıramadığı hizmet olarak adlandırılacak ve arkadan projenin başarısızlığı tetiklenecektir. Bu neden bizlerin de fikrinin alarak beraber gelişim ve üretim süreci yaşayacağımız müşterilerimiz ile daima aynı firmanın çalışanı gibi ortak hareket ederiz. Bu şekilde prensip edinmemiz iletişimimizin daha sıkı hale gelmesini sağlıyor. İletişimin sağlam olduğu projelerde alt yapı ve etkileşim olarak çok üst düzey bir başarı sağlanmaktadır. Bizlerin konu hakkında bu kadar altını çizmemizin sebebi örnek verecek olursak, normal şartlar altında 30 gün içinde bitmesi beklenen bir projenin. Sırf iletişimsizlikten kaynaklanan gecikmelerin yaşanmamasıdır. Gecik sadece firmanın kendisi için değil hem bizlere hem de kendi kazancını direk vurmaktadır. Web tasarım sürecinde dakik olmak projelerin bir an önce hayata geçirilmesi ve buradan geri dönüş alınması herkes için çok daha iyi olmaktadır.

 

 

 

 

Ankara Web Site Yapan Firmalar

Ankara Web Site Yapan Firmalar

Ankara web site yapan firmaların başında gelen Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı ele aldığı çalışmaların tümünde geleceğe dair sistemleri hazırlamaktadır. Müşterilerimiz daha yolun başında erken safhalara odaklanmış iken bizler aylar hatta yıllar sonra gelebilecek geliştirme süreçlerine uygun şekilde tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde yaptığımız çalışmalar bizlerin diğer firmalara göre daha fazla emek vermemiz gerektirdiği gerçeğini ortaya çıkarmış olsa da ilerleyen vakitte kullanıcılarımız geliştirme hakkında bir talebi olduğunda onlara çok rahat bir şekilde proje kapsamını büyütebileceğimizi söyleyebilmemiz tam olarak bizim farkımızı göstermektedir. Ankara web tasarımın Türkiye'deki kalbi diyebiliriz. Güzel başkentimiz olmakla birlikte iş dünyasına ev sahipliği yapması ve bir çok iş adamını ve çevrelerini bölgesinde barındırması ile çok çok önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple burada başarılı olmak hem kolaydır tecrübelerden dolayı lakin hem de zordur çünkü çok fazla rakip ve alternatif bulunmaktadır. Çok ciddi ve büyük bir strateji ile piyasaya giriş yapılması gerekmektedir.

Web tasarım ve özel yazılıma vakit ve nakit ayırmış firmalar işlerin büyük kısmını halletmiş bulunuyorlar. Tasarımlar ile gelen ilk çalışmalardan biride sanal dünyada firmayı ön plana çıkarmaktır. Bu konuda bir kaç farklı yöntem var diyebiliriz. 1)Reklam Çalışması 2)Sosyal Medya Çalışmaları 3)SEO Çalışmaları başlıca olarak bu şekilde sıralamakla beraber her birinin aslında farklı kulvarda olduğunu unutmamakta fayda vardır. Hepsi ayrı ayrı hizmet alanı ve sektör oluşturduğunu aynı zamanda özel olarak planlı çalışma gerektiği bilinmektedir.

Burada size kısaca bilgi vereceğimiz konu SEO çalışmasıdır. "SEO nedir ? Açılımı 2Search Engine Optimization' Türkçede Arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Güzel bir çalışma yapılması dahilinde çok çok uzun yıllar verimli geri dönüşleri alınan bir reklam çalışmasıdır. Diğer reklam ve PR çalışmalarından farklı olarak proje ile beraber canlı olarak yürütülen bir politika güdülmektedir. Anlık olarak veri işlenmesi devam eden ve uzun bir dönemi kapsayan SEO çalışması, hepsi bitsin öyle projeye başlarız gibi cümlelere gerek kalmadan web tasarımı aktif etmenizle beraber başlayarak içeriğin doldurulması ile devam eden bir çalışma şekline sahiptir. Kişilerin veya kurumların talepleri doğrultusunda strateji zamanı uzatılabilir ve sonlandırılabilir. Sağlıklı olan devamlı bir çalışma olacaktır. Hedefe ulaşıldıktan sonra sonlandırma yapılması daha firma için daha iyi olacaktır. "

Ankara'da Yazılımın Başarı Hikayesi

Ankara web tasarım alanında farklı ve heyecanlı firmalar sayesinde peşinden bir çok başarılı kişi ve kurum sürüklemiştir. Yazılım konusunda Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak çalışmalarımızı Türkiye'nin dört bir yanına yürüterek bu başarı hikayelerinin tüm ülkemizden çıkması adına çalışmaktayız. İnsanların belli başlı bölge ve iller veya ilçeler olarak değil en baştan en sona her yerden bu sanal dünyada var olup başarıya ulaşabildikleri bir sistemin işlemesi adına durmaksızın üretiyoruz. Her bir başarı hikayesinin ana karakteri ve gittiği yol bulunmaktadır. Bizler Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak burada devreye giriyoruz. Kendi hikayenizi baş rolünde olduğunuz ve gideceğiniz bu yolda sizlere yön gösterici bir arkadaş olarak firmanızın sanal dünyada var olması adına gereken tüm hizmetleri tek bir elden kontrol edebileceğiniz bir sistem vaat etmektedir.

Şirketin iş yükü ve çalışmalarını sürürken sanal ortam için her konuda ayrı ayrı acı tecrübe yaşamanıza gerek yok. Hem vakit kaybına yol açacak hem de zaman kaybetmenize sebep olacak. Burada birden çok alanda ses çıkarmayan çalışan bir firma olduğunu düşündüğümüzde bu kayıplar sıfırdan işe girişecek kişiler için çok yorucu hale gelecektir. Tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. Bütçenizi, zaman kaybınızı ve iş yükünüzü azaltarak direk hedef kitle odaklı çalışmalarımız ile size çok sağlam bir geri dönüş sağlayarak işiniz büyümesine yardımcı oluyoruz. Web tasarım, Mobil Uygulama, Özel Yazılım, E-Ticaret sistemleri, Reklam Danışmanlığı ve Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimiz ile sizlere her konuda çözüm için en kısa ve en kaliteli şekilde götürüyoruz.

Ankara’da Profesyonel Web Tasarım Hizmeti Almanın Faydaları, gelişen ve değişen alt yapı sayesinde artık insanların %90 civarı bir ürünü almadan veya bir hizmeti satın almadan önce internette arama yaparak bilgi almaktadır. Siz de bu aramalarda ön planlara çıkarak müşterilerinize her yerden ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz sizin için SEO ve diğer ayarlarını yaparak ön sıralara kolayca gelmenizi sağlar. Siz de web tasarım hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz teklif alabilir veya uzman web tasarım ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 

Ankara’da konumdan bağımsız olarak web tasarım hizmeti veriyoruz ve örnek vermek gerekirse geçen günlerde bizden nakliye için bir web sitesi yaptıran müşterimizin kazançları iki kat artmıştır. Konusunda uzman ekibimiz 12 yıldır bu sektördedir ve gelebilecek her türlü problemi önceden halledebilen kapasiteye sahiptir. Özel yazılım geliştirmeleri ile web sitenizi saldırılara karşı önceden önlemiş olarak yayınlıyoruz. Siz de uzman ekibimizle irtibata geçerek her türlü sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Antalya , Akyurt Web Tasarım , Haymana Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al