Selim Web Tasarım

Web Tasarım Selim firmanızı geliştirmeniz için kurumsal web sitesi hizmet sağlamaktadır. Gelirinizi artırmak için hemen arayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Selim Web Tasarım

Selim Web Tasarım

Selim web tasarım, erişilebilirliği, yani birçok gruba ayrılmış, mümkün olan en fazla sayıda ilgili tarafça uygun şekilde kabul edilme olasılığı yüksek olan web siteleri geliştirmektedir. İyi tasarlanmış ve yapılmış bir web sitesinin görünümünün başarısında yer alan bileşenlerin yanı sıra, inşası onu oluşturan ekip tarafından üstlenilmesi gereken çok daha geniş bir faaliyet yelpazesine sahiptir. Neyse ki, nispeten az sayıda kullanıcı ve arama motoru dostu web sitesi var ve ekibimiz tarafından kapsamı çok iyi öğrenilmiş, makul ve adil değerlemelerde şematik olarak tasarımınıza uygulanmaktadır.

Web sitelerinin kamu standartlarında erişilebilir olması ve Web İçeriği Erişilebilirlik Yönergeleri (WCAG) standardına uyması gerekir. Bu standarda göre bir denetim gerçekleştirebilir, web sitesinin tasarımını ve teknik kompozisyonunu hazırlayabilir ve ardından tavsiyelerine göre hazırlanması gereken içerikle güncelleyebiliriz. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Selim Web Tasarım Firmaları 

Selim web tasarım firmalarının eşsiz grafik tasarımları ile rekabette öne çıkacaksınız. Sizin için hazırlanan projenin, web'den indirilen başka bir hazır şablon olmadığından emin olabilirsiniz. Benzersizliğini garanti ederek her öğeyi sıfırdan tasarlıyoruz. Güncel estetik akımları kısmen takip ediyoruz ama abartmadan çünkü biliyoruz ki moda kalıcı değildir. Profesyonel olarak hazırlanmış bir web sitesi verimli, duyarlı, standartlara uygun olmalıdır. Projeniz için mümkün olan en geniş alıcı grubuna ulaşmanızı sağlayan en son teknolojileri kullanarak web siteleri oluşturuyoruz.

Konumlandırma açısından işlevsel, duyarlı ve uygun şekilde oluşturulmuş bir web sitesi sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Özel CMS sistemimiz sayesinde web sitenizin içeriğini her yerde ve her zaman yönetirsiniz. Sistemin modülerliği, serbest ölçeklendirmeye ve böylece en zorlu projelere uyarlanmasına izin verir.

 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Selim Web Site Yapan Firmalar

Selim web site yapan firmalar için bir web sitesi tasarımının fiyatı, esas olarak estetik ve işlevsel beklentilerden etkilenir. Her projeye ayrı ayrı yaklaşıp, özgün grafik tasarımlar ve özel fonksiyonel çözümler oluşturduğumuz için, uygulama maliyetini ancak belirli bir uygulamanın ayrıntılarını tanımladıktan sonra sağlamak mümkün olacaktır. Size işinizi tasarlama, yönetme ve büyütme ve herhangi bir sektörde çevrimiçi bir iş yürütme özgürlüğü veren bir web sitesi geliştiriyoruz. Doğru web geliştiricilerin imkansız  kelimesini bilmediğine inanıyoruz.

İster ilk kez bir web sitesi oluşturuyor olun, ister bir profesyonel olun, tamamen sizin için oluşturulmuş ücretsiz bir web sitesi edinin. Profesyonel web sitenizi dünyaya gösterme zamanı.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kars , Sarıkamış Web Tasarım , Susuz Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al