Altınova Web Tasarım

Web Tasarım Altınova kaliteli ve hızlı web site tasarımları sayesinde artık işinizi internet dünyasına taşıyın. Fırsatlardan haberdar olmak için ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Altınova Web Tasarım

Altınova Web Tasarım

Altınova web tasarıma göre ana sayfanın tasarımı, tüm web sitesinin stilini belirler. Tasarım onayınızdan geçtikten sonra eklenecek veya değiştirilecek bir şey yoksa yola devam edebiliriz. Bununla birlikte, çoğu zaman, müşterilerimizin her zaman proje hakkında doğal olarak yeni görüşleri vardır. Müşterimizin istediği istediği tüm değişiklikleri uyumlu hale getirerek gerçekleştirmeyi ihmal etmiyoruz. Web sitesini oluşturma sürecindeki çevik yaklaşımımız, somut bir şey üzerinde çalışmamıza olanak tanır. Eksiklikleri tespit etmeyi ve düzeltmeyi kolaylaştırır. Tüm aşamaları kabul ettikten sonra bir sonraki aşamaya yani hosting ve alan adı satın almaya geçiyoruz. Hizmetimize, varsa sizin hostinginizi kullanmak yoksa yenisini edinmek dahildir. Eski sayfanız yerine yeni bir sayfa oluşturmak istediğiniz projelerinizde de yardımcı olmaktayız.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Altınova Web Tasarım Firmaları 

Altınova web tasarım firmaları web sitenizi başka bir barındırmaya taşıma konusunda yaşanacak sıkıntıları kolaylıkla çözmenize yardımcı olurlar. Müşterimizin zaten bir etki alanı ve barındırması varsa, doğrudan bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Yoksa, hangi barındırmayı seçeceğinizi öneriyoruz. Ayrıca, bir alan adını nereden alacağınız konusunda da tavsiyelerde bulunuyoruz. Gerekirse, bu hizmetlerin satın alınmasına yardımcı oluyoruz. Ancak bunların sahibi her zaman müşteridir ve faturalandırma müşteriye yapılır. Hosting ve domaini satın aldığımızda, web sitenizin uygulamasına geçebiliriz. Web siteleri oluşturma aşamasında, seçilen grafik tasarıma dayalı bir web sitesi oluşturmaktayız. Grafik tasarımı statiktir, bu nedenle, örneğin, düğmelerin imleçle üzerlerine gelindiğinde tepki vermesi için her zaman ince animasyonlar ekleriz. Geliştirmeyi SEO web sitesi optimizasyonu sanatına uygun olarak en baştan düzenlemekteyiz. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Altınova Web Site Yapan Firmalar

Altınova web site yapan firmalar olarak yaptığımız web sitesi arama motorunda başarılı olmaya her zaman hazırdır. Görüntü dosyalarına uygun adların verilmesi gibi bazı işlemler zaman alıcıdır. Ancak müşterimizin gerçekten iyi bir hizmet alması bizim için önemlidir ve her zaman yaptığımız işle gurur duymayı isteriz. Geliştirme işlemleri tamamlandığında web sitenizi test sunucusunda inceleyebilir, geri bildirimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bu aşamada eksiklikleri, yazım hatalarını veya diğer hataları düzeltiriz. Her şey düzeltildiğinde, yedek bir kopya oluşturur ve sayfayı tüm internet kullanıcıları için yayına alırız. Ziyaretçilerinizin kullanımına hazır, sizin için 7/24 çalışan yeni çevrimiçi varlığınız ile hedef başarınıza ulaşmanız sandığınızdan daha yakın.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Yalova , Termal Web Tasarım , Armutlu Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al