Bahşılı Web Tasarım

Bahşılı web tasarım ve pazarlama şirketiyiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile öne çıkan dijital deneyimler edinmenize yardımcı oluyoruz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Bahşılı Web Tasarım

Bahşılı Web Tasarım

Bahşılı web tasarımda şirketinizin görünümü, sesini veya hissini kısaca sizi kesinlikle öne çıkaracak iletişim ve görsel çerçeveyi birlikte şekillendirmekteyiz. Çok kanallı dijital pazarlama, en iyi olduğumuz şeylerden biridir. Doğru içeriği, doğru zamanda, doğru kişilere, doğru yerde ulaştırmak şirketinizin internette görülmesini ve duyulmasını sağlamak için kullandığımız formüldür.

 

Tam hizmetli bir UX tasarım stüdyosu olarak, işletmenizin günümüzün dijital dünyasında alakalı kalmasını sağlayan web siteleri, uygulamalar ve mağazalar geliştirerek karmaşık zorlukları çözüyoruz. Teknoloji uzmanları ve girişimciler olarak, dijital deneyimler yoluyla marka oluşturmanın hem teknik hem de ticari zorluklarını anlıyoruz. Profesyoneller, şirketler veya e-ticaret için sıfırdan web sitelerinin tasarımı ve oluşturulması veya mevcut web sitelerinin yeniden düzenlenmesi, net, satış yapan kullanıcı dostu siteler geliştiriyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

 

Bahşılı Web Tasarım Firmaları

Bahşılı Web Tasarım Firmaları

 

Bahşılı web tasarım firmaları şirketinizin tüm dijital pazarlama çabalarını destekler ve müşterilerle ana iletişim noktası olarak hizmet eder. Özelleştirilmiş bir web tasarımı, çevrimiçi kullanıcılara marka teklifleriniz, benzersiz değer teklifiniz ve profesyonel değeriniz hakkında net bir fikir ulaştırmanıza yardımcı olur.

 

Ziyaretçilerin web siteniz hakkında fikir edinmeleri yaklaşık 50 milisaniye sürer. Tüketicilerin %80'inden fazlasının bir satın alma işlemi yapmadan veya yerel bir mağazayı ziyaret etmeden önce çevrimiçi araştırma yaptığını biliyor muydunuz? Web sitenizin profesyonel ve özelleştirilmiş tasarımı olmadan, çevrimiçi kullanıcılar kolayca hüsrana uğrayabilir. Bu, hemen çıkma oranının artmasına, kötü bir çevrimiçi itibara ve daha düşük bir dönüşüm oranına neden olur.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

 

 

Bahşılı Web Sitesi Yapan Firmalar

Bahşılı Web Sitesi Yapan Firmalar

 

Bahşılı web site yapan firmalar ile hedef müşterilerinizin web sitenizi kolaylıkla bulabildiğinden ve gezinebildiğinden emin olun. Web siteniz, markanızı 7/24 pazarlamanızı ve farklı lokasyonlardaki müşterilerle bağlantı kurmanızı sağlayan güçlü bir iletişim platformudur. Ancak, tüm siteler istenen yatırım getirisini (ROI) garanti etmez.

 

Ana husus, bir web sitesi şablonu ile özelleştirilmiş bir web sitesi tasarımı arasında seçim yapmaktır. Özel bir web sitesi tasarımı ise, hedeflerinizle uyumlu özel sayfa öğeleri aracılığıyla markanızı oluşturmanıza ve ifade etmenize olanak tanır. Markanızın karlılığını ve başarısını artırmak için duyarlı, iyi tasarlanmış ve bilgilendirici bir web sitesine yatırım yapın. Arama sıralamalarınızı yükseltin ve daha fazla hedeflenmiş trafik getirin. 
 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kırklareli , Yahşihan Web Tasarım , Balışeyh Web Tasarım

 

Teklif Al
Teklif Al