Çanakçı Web Tasarım

Web Tasarım Çanakçı şirketinizi sanal dünyada tanıtmanız için gerekli olan kurumsal web site çalışmalarını yürütmektedir. Detaylar için hemen ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çanakçı Web Tasarım

Çanakçı Web Tasarım

Çanakçı web tasarıın duyarlı web tasarımı çözümlerinin kullanım kolaylığı ve farklı cihazlara uyarlanabilirliği, web sitenizin başarısında fark yaratabilecek en önemli faktörlerden biridir. Özellikle gençler, akıllı telefonlarıyla internette geziniyor ve yavaş yüklenen, kötü görüntülenen veya işlemci yükü nedeniyle çok fazla pil gücü gerektiren sayfalara olumsuz tepki veriyor. Ayrıca, web siteniz diğer cihazlar için optimize edilmemişse, Google sıralamasında otomatik olarak daha kötü bir konuma sahip olursunuz.

 

 

Bugün bizimle iletişime geçin ve görünürlüğünüzü artırın! Kendi web sitenizi ziyaret etmekten çekinmeyin ve çevrimiçi stratejinizin yeterliliğini kontrol edin! Web sitesi kullanıcı dostu mu? Tasarımınız mantık ve iyi tasarlanmış içerikle etkileşime giriyor mu? Web siteniz doğru anahtar kelimelere sahip mi, geri bağlantılar çalışıyor mu ve ilgili bilgiler sağlanıyor mu? Web sitesindeki gezinme araçlarının anlaşılması kolay ve sezgisel mi ve web sitesi tüm cihazlar için optimize edilmiş mi? 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Çanakçı Web Tasarım Firmaları

Çanakçı Web Tasarım Firmaları

Çanakçı web tasarım firmaları için iyi bir web tasarımı sadece güzel değil aynı zamanda anlaşılması kolay ve mantıksal olarak yapılandırılmalıdır. Bu, kullanıcıların web sitenizde gezinmesini ve özel ürünleri nerede bulabileceklerini göstermesini kolaylaştırır. Web sitenizin yapısı, tutarlı bir genel konsept oluşturulacak şekilde oluşturulmalıdır. Amaç sadece güzel bir sayfa değil, tüm bileşenlerle uyumlu, iyi yapılandırılmış bir sayfa olmalıdır.

 

 

Arama motoru için optimize edilmelidir. Web siteniz, web sitesi tasarımı veya diğer hizmetlerin bir parçası olarak çevrimiçi pazarlama ajansımız tarafından optimize edilmiş olarak hazırlanır, Google'daki konumunuz önemli ölçüde iyileştirilebilir. Ziyaretçiler sadece birkaç tıklama ile hedefine ulaşabilmeli ve web sitesinin kullanımını keyifli olarak algılayabilmelidir. Net gezinme araçları, tutarlı bir yapı, mantıklı bir yapı ve duyarlı web tasarımı burada dikkate alınması gereken faktörlerdir. 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Çanakçı Web Site Yapan Firmalar

Çanakçı Web Site Yapan Firmalar

Çanakçılar web site yapan firmalar için duyarlı ve profeyonel web tasarımı önemlidir. Akıllı telefonların, tabletlerin ve benzerlerinin büyük ölçekli yayılması, web sitenize çok farklı şekilde çalışan cihazlar aracılığıyla erişildiği anlamına gelir. Ziyaretçiler 2 saniyede web sitesi hakkında ilk izlenimi edinir. Duyarlı bir web tasarımı yoksa, bazı okuyucular sitenizi çeşitli uç cihazlarda kullanmakta sorun yaşar, içerik düzgün görüntülenmez ve metinler okunamaz.

 

 

İlk izlenim olumsuz olur ve potansiyel müşteriler kaybedilir. Bir web sitesini yeniden tasarlarken mobil öncelikli bir yaklaşım benimsenmelidir. İlk olarak, web sitesinin mobil versiyonu tasarlanır ve buna dayalı olarak daha geniş bir görüntü alanı düzeni (= web sitesinin kullanıcı tarafından görülebilen alanı) yağılmalıdır. Gezinme ve içerik görüntüleme ve çalıştırma genellikle en büyük zorluklardır. Duyarlı tasarım sayesinde web sitesi ekranı, son cihazın ekran boyutuna sorunsuz bir şekilde uyarlanabilir.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Giresun , Çamoluk Web Tasarım , Dereli Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al