Çorlu Web Tasarım

Web Tasarım Çorlu sunmuş olduğu hizmetler ile şirketinize ve markanıza yazılım desteği vererek değerini yukarı taşır. Farklı hizmetler için hemen ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çorlu Web Tasarım

Çorlu Web Tasarım

Çorlu web tasarımda bir web sitesinin maliyeti büyük ölçüde hacmine (alt sayfa sayısı) ve işleyişiyle ilgili gereksinimlere bağlıdır. Panel tabanlı bir web sitesi, HTML'de sıfırdan yazılmış bir web sitesinden daha ucuz olacaktır. 100.000 ürün içeren bir mağaza, birkaç ürün sunan bir mağazadan daha pahalı olacaktır (tabii ki bu en basit haliyle söyleyebileceğimiz, ajansımızda her değerleme bireyseldir!). Etkileşimli ajansımız, geliştiricilerin ve grafik tasarımcıların işbirliği sayesinde çok daha geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Kodlamadan önce, müşterinin vizyonunu ve ihtiyaçlarını danıştığımız, rekabeti araştırdığımız, proje tamamlandıktan sonra web sitesiyle ilgilendiğimiz, web sitelerini konumlandırdığımız atölye çalışmaları yapıyoruz. Kısacası kapsamlı bir hizmet veriyoruz. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Çorlu Web Tasarım Firmaları

Çorlu web tasarım firmaları için konumlandırmalı bir web sitesinin maliyeti de farklılık göstermektedir. Web sitesi ve konumlandırma hizmeti daha düşük bir aylık SEO fiyatıyla paket halinde bir teklif olarak sunulabilmektedir. Geliştiricilerimiz web sitesi tasarımı sürecinde de SEO'yu dikkate alır ve belirli düzenlemeleri yapar böylece müşterilerimiz arama sonuçlarında üst sıralara tırmanan bir web sitesi elde etmesini kolaylaştırmış oluruz. Web sitesinin hızlı olması ve Google için optimize edilmiş olması önemlidir. Arama motorları içeriklerin optimize edildiği farklı web sitelerini kullanıcılara önermeyi daha çok tercih eder bunun için özgün grafik tasarımımız ile müşterilerimiz benzersiz bir hizmet sunuyoruz. En başından itibaren verimlilik nedeniyle diğerlerine göre avantajı olan bir web tasarım hizmeti vermekteyiz. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Çorlu Web Site Yapan Firmalar

Çorlu web site yapan firmalarda müşteriyle işbirliği, markanızı, işinizi ve ihtiyaçlarınızı tanımakla başlar. Metinleri, fotoğrafları, logoları ve diğer bütün ayrıntılar için gerekli bilgiyi topladıktan sonra web sitenizi tasarlamaya başlıyoruz. Tasarım süreci boş bir sayfa ile başlar. İstemcinin gönderdiği bilgiler önce konseptler halinde düzenlenir sonra grafik tasarıma aktarılır. Bu aşamada sadece grafik tasarım becerilerimizi değil UX yani kullanıcı deneyimi alanındaki tüm bilgi ve tecrübemizi projenize aktarıyoruz. Tasarımın, alıcıların aradıkları bilgileri bulmalarını zorlaştırmamalıdır. Web sitesi öncelikle sezgisel ve şeffaf olmalıdır. Tasarım özel bir süreçtir ve bu nedenle planlamak kolay değildir. Bazen fikirler hemen gelir ve bazen biraz zaman alır. Bu nedenle, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç proje sunabilir ve özelleştirmemizi istediğiniz kısımları öğrenebiliriz veya siz beğendiğiniz tasarımları bizimle paylaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Tekirdağ , Çerkezköy Web Tasarım , Ergene Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al