• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Çerkezköy Web Tasarım

Web Tasarım Çerkezköy sunduğu kurumsal web siteler ile sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecektir. Farklı hizmetlerimiz için hemen arayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çerkezköy Web Tasarım

Çerkezköy Web Tasarım

Çerkezköy web tasarım sadece sıradan bir hizmet sağlayıcı değil, iş ortağınız olmaktadır. Sektörel rekabetinizi analiz ediyor, SEO, sunucu veya alan adı seçimi konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. Size web sitenizi geliştirme süreci hakkında geniş bir genel bakış sunan görüşmemizden sonra, bir başlangıç olarak ​​proje değerlendirmesi hazırlayabiliriz. Web sitesi ne kadar karmaşıksa (işlevler, etkileşimler, grafik tasarımlar), üzerinde daha fazla uğraş gerekecektir. Web siteleri seri üretim ile oluşturulamaz, onları kutulara koyup alıcılara yani size veremeyiz, özgün yanlarının olması gerekir. Sizin de bilgilendirme ve onayınıza sunma konularında dahil edildiğiniz, saatlerce kodlama, test etme ve sürekli iyileştirmeye dönüşen gelişmiş bir proje sürecidir. Çalışmalarımızı her zaman raporluyoruz, çünkü şeffaf eylemler müşterilerimizle olan işbirliğimizin temelidir. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Çerkezköy Web Tasarım Firmaları 

Çerkezköy web tasarım firmaları web sitesinizin görünümü ve işleyişi üzerinde gerçek bir etkiye sahip olmanız için sonraki unsurları sizinle birlikte değerlendirmektedir. Etkileşimli bir ajansta bir web sitesinin maliyeti nedir? Basitçe söylemek gerekirse, projenizin isterlerinin belirlenmesi ve değerlendirilmesinden sonra ancak bir fiyat üzerince konuşabiliriz. Bu süreçte, sizin ve bizim fikirlerimiz hayata geçirildikçe revize işlemlerini de içeren tek yönde salınacak bir fiyat aralığı veriyoruz. Web geliştirmenin fiyatı tasarlanacak ve kodlanacak alt sayfa sayısı; giriş sistemi, etkinlik takvimleri, ürün katalogları vb. gibi işlevler için beklenen; çok dilli seçenekler; bir şablon ile bireysel bir proje arasında seçim yapın; ek infografikler/simgeler tasarlama ihtiyacı; harici sistemlerle entegrasyon; seçilen teknoloji (ör. React) gibi belirleyici unsurların seçimine bağlıdır.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Çerkezköy Web Site Yapan Firmalar

Çerkezköy web site yapan firmalar projenizin kapsamlı olarak değerlendirilmesine ve bütün işlevlerin optimum verim sağlayacak şekilde dahil edilmesine özen gösterir. Biliyoruz ki, bir sitenin yüklenmesi üç saniyeden uzun sürdüğünde web sitesi ziyaretlerinin %53'ünün iptal etme eğiliminde olur. Ayrıca, insanların yaklaşık %50'si bir sayfanın iki saniyeden daha kısa sürede yüklenmesini bekliyor. Web siteniz bu performanstan yoksunsa, ziyaretçinin hızlı yüklenen rekabetçi bir web sitesini tercih etme olasılığı daha yüksektir. İşlevlerinizin arka plandaki ağırlığı veya tasarımınızın görsel çekiciliği için yavaşlatan içeriklerin tercih edilmesi sayfa performansınızı etkileyecektir. Geliştiricilerimiz, projenize dahil edilen bütün ögeleri tek tek değerlendirir ve en yeni ve tutarlı teknolojileri kullanarak web sitenizde yer verir.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Tekirdağ , Şarköy Web Tasarım , Çorlu Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al