Ergene Web Tasarım

Web Tasarım Ergene işletmenizin ihtiyaç duyduğu tüm yazılım hizmetleri tek bir çatı altında sunmaktadır. Markanıza değer kazandırmak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Ergene Web Tasarım

Ergene Web Tasarım

Ergene web tasarım ile gelecekteki web sitenizin uygulanmasında işbirliği yapmaya karar verirseniz, bazı temel bilgileri bizimle paylaşmanızı isteyeceğiz. Web sitenizde olması gereken sekmelerin adları (ör. Ana Sayfa, Teklif, Galeri, Fiyat listesi, İletişim vb.), bu sekmelerin içeriği, (içeriğin ayrıntılı olarak detaylandırılması gerekmez ancak teklifinizin kapsamı, faaliyet gösterdiğiniz şehir veya şehirler vb. hakkında bilgilendirmenizi bekleriz).  İçeriğin Google arama sonuçları için optimize edilmesi gerektiğinden, bir web sitesi oluşturmak amacıyla içeriğin rafine edilmesini sağlıyoruz. Web sitesinin ayrıntılarını ve maliyet planlamasını belirledikten ve gerekli materyalleri sağladıktan sonra, görebilmeniz ve görünüm ve içerikle ilgili istediğiniz her türlü değişikliği belirtebilmeniz için test sunucumuza yüklüyoruz. Düzeltmeler tamamlanıp onayınız alındıktan sonra web sitenizi yayınlayabiliriz.

 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Ergene Web Tasarım Firmaları 

Ergene web tasarım firmaları ile işbirliği yapmanın avantajlarını yakalayın. Çoğu web tasarım şirketi, fiyat listelerini oluştururken net fiyatlar verir. Web sitesi için verilen fiyatın kapsadığı iş kapsamı önemlidir. Fiyat listemiz kapsamlıdır, yani fotoğraf işleme, içerik iyileştirme, düzeltmelerinizi yapma veya web sitesi için fotoğraf seçimi hizmetimize dahildir. Size veya firmanıza rezerve edilecek bir hosting hesabında sizin için yapılmış web sitenizi yayınladıktan sonra, bu hesaba erişim şifreleri alacaksınız, bu sayede gelecekte bizden bağımsız çalışabilirsiniz veya anlaşmamıza bağlı olarak teknik destek ve bakım hizmetlerimize devam edebiliriz. Müşterilerimize sadece web sitesi yayına alınana kadar değil hedeflenen başarı yakalanana kadar bir işbirliği sunarız. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Ergene Web Site Yapan Firmalar

Ergene web site yapan firmalar, web sitesi geliştirme sürecinde müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş bir hizmet sunarlar. Müşterilerimiz için en uygun çözümleri önermek adına öncelikle sektörünüz, hedef kitleniz, hedefleriniz ve beklentileriniz hakkında bilgi sahibi olmak isteriz. İhtiyaç analizi ve planlama aşamasının ardından, web tasarım sürecimiz başlar. Bu aşamada, isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tasarım yapılır. Web sitesinin kullanıcı dostu, modern, mobil uyumlu ve estetik bir görünüme sahip olması hedeflenir. Web tasarımının ardından, yazılım geliştirme süreci başlar. Bu aşamada, tasarlanan web sitesi kodlanır ve işlevsel hale getirilir. Testleri başarıyla tamamlanan web sitesi yayına alınır. İşinizi sektörel rekabete öne çıkaracak profesyonel çözümler için bizimle iletişime geçin.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Tekirdağ , Çorlu Web Tasarım , Hayrabolu Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al