Eyüpsultan Web Tasarım

Web Tasarım Eyüpsultan ile sanal dünyaya açılacağınız kurumsal web sitesi hizmeti sağlamaktadır. Fırsatlar için hemen ulaşım sağlayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Eyüpsultan  Web Tasarım

Eyüpsultan Web Tasarım

Eyüpsultan web tasarım, işletmesini geleceğe dönük geliştirmeyi düşünen müşterilerine kapsamlı dijital çözümler sunmaktadır. Bir web sitesinin nasıl yapılacağıyla ilgileniyor musunuz? Web sitesi nasıl yapılır? Kendi blogunuzu nasıl oluşturabilirsiniz? Kendi dükkanınızı nasıl oluşturabilirsiniz? Kendi açılış sayfanızı nasıl oluşturabilirsiniz?

 

 

Bütün bunları araştırmaya ve öğrenmeye vakit ayırmayı planlıyorsanız hazır tasarım şablonları sunan platformları araştırmanızı öneririz. Ancak asıl önerimiz, web site geliştirmenin ve çevrimiçi varlıkları gelir getiren araçlara dönüştürmek için bilgi aramakla vakit kaybetmeyip kendi işinize odaklanmanız ve dijital stratejinizi geliştirmek için profesyonellerle çalışmanızdır.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Eyüpsultan Web Tasarım Firmaları

Eyüpsultan Web Tasarım Firmaları

Eyüpsultan web tasarım firmaları geliştirdikleri her projeyi özenle incelemekte ve hayata geçirmektedir. Web sitesinin yazı tipi ve renk seçimi, karakteri ve içeriğin şeffaflığı açısından son derece önemlidir. Web sitesi tasarımının kimin için yapıldığına bağlı olarak görsel görünümü değişir. Görsel tanımlama çok önemlidir. Zaten markanız için var olan bir renk paletiniz, yazı tipleriniz vb. varsa ona bağlı kalmanız marka tutarlılığı ve bilinirliğini sağlamak için doğru olacaktır.

 

 

Bu sınırlayıcı görünebilir, ancak değildir. Hatta projeye harcanan zamandan tasarruf etmemizi sağlıyor çünkü artık renk paletini belirlememize gerek yok.  Ancak tasarlamaya sıfırdan başlarsak, renklerin özünü, insanlar üzerindeki etkilerini ve çağrışımlarını unutmamalıyız. Güvenli ve zamansız renklere odaklanabiliriz, ancak aynı zamanda bazı trendleri de çoğu web sitesinin temasına bağlı olarak dahil edebiliriz.  

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Eyüpsultan Web Site Yapan Firmalar

Eyüpsultan Web Site Yapan Firmalar

Eyüpsultan web site yapan firmalar görsel algının önemli bir kısmının tipografiye dayandığını savunmaktadır. Tercih edilen tipografinin kendisi de bir bakıma web sitesinin ilgili olduğu sektöre ve hatta kullanılan yazı tipine atıfta bulunabilir, ancak her şeyden önce okunaklı olmalıdır. Bu, hem yazı tipi boyutunun kendisi hem de projede kullanılan yazı tipi sayısı ile ilgilidir. Kendinizi iki ile sınırlamak en iyisidir (örneğin, kılavuz başlıklar ve başlıklar için kullanılacak olan ve daha uzun metin içeriği, örneğin blog girişleri için ayarlayacağımız).

 

 

 Aksi takdirde, biraz dağınık olabilir ve kullanıcı, metnin her alt sayfada biraz farklı göründüğünü fark ettiğinde büyük olasılıkla profesyonel olmadığını hissedecektir. Web sitesi tasarımında en önemli unsur ana sayfadır, neredeyse her zaman projede en önemlisidir. Burası, kullanıcıların ilk olarak bulması gereken önemli bilgileri koyduğumuz yerdir. Tasarımıyla kullanıcıyı ikna edebilen tasarımlar başarının anahtarıdır.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Esenyurt Web Tasarım , Fatih Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al