Fatih Web Tasarım

Web Tasarım Fatih dijital ihtiyaçlarınızı tek çatı altında giderip kurumsal bir web sitesine sahip olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Fatih  Web Tasarım

Fatih Web Tasarım

Fatih web tasarım sitenizi geliştirirken markanız için en önemli öğeleri en üste yerleştirmeyi gerektiren hiyerarşi ilkesini göz önünde bulundurur. Neden? Niye? Basit bir nedenden dolayı, kullanıcıların daha hızlı fark etmelerini sağlamak için. Araştırmalar, kullanıcının dikkatini çekmek ve onları daha uzun süre tutmak için yaklaşık 10 saniyemiz (en fazla 20 saniye) olduğunu gösteriyor.

 

 

O yüzden ilk izlenim ve sonraki adıma geçişin kolay algılanması önemlidir. Navigasyon temeldir, herhangi bir web sitesi tasarımında eksik olmamalıdır. Genellikle birkaç öğeden oluşur ve bunların en önemlileri menü ve alt bilgidir. Hem ana sayfada hem de bireysel alt sayfalarda, projeye bağlı olarak dikey, yatay veya gizli bir sürümde (simgenin üzerine geldikten sonra genişletilir - hamburger menüsü denir) bir menü eklemek gerekir. Kullanıcıların sitede gezinmesine yardımcı olan menüdür. Bu yüzden mümkün olduğunca anlaşılır hale getirmemiz gerekiyor.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Fatih Web Tasarım Firmaları

Fatih Web Tasarım Firmaları

Fatih web tasarım firmaları sitenizi geliştirirken kanıtlanmış çözümlere yer verir. Menülerin kullanıcı deneyimini sezgisel hale getirmede etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ana sayfa, teklif, fiyat listesi, iletişim, müşteri yorumları vb. alt sayfaları içeren menü yapısı, kullanıcıların aradıklarını daha hızlı bulmalarını sağlar. Altbilgi sayfa tasarımının en altında yer almasına rağmen birçok kullanıcı tarafından görülmektedir. Bizim için daha büyük hacimli bir ikinci menü rolünü oynayabilir. Bir bakıma burası aynı zamanda kullanıcıların dikkatini çekmek için son şansımız.

 

 

Altbilgiye zorunlu bir öğe, e-posta veya telefon numarası biçimindeki iletişim bilgileri, bir logo, sosyal medyaya bağlantılar ve ana sayfaya ve en önemli alt sayfalara/materyallere bağlantılar şeklinde yönlendirmeler eklemek de iyidir. Altbilgi çok fazla olanak sağladığından, web sitesi tasarlamaya başlarken bunu unutmamalısınız. Üslupla ilgili nedenlerden ötürü, bu öğeyi önümüze çıkan her şeyi fırlattığımız bir yer olarak ele almamalıyız. Altbilgi boyutunun tüm sayfaya oranı bu durumda olumsuz (ve hatta komik) görünebilir. Her sayfanın altındaki altbilgi, diğer alt sayfalara ve hatta bize ait diğer web sitelerine gitmemizi sağlayabilir bu özelliğiyle bizim için oldukça işlevsel bir alandır.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Fatih Web Site Yapan Firmalar

Fatih Web Site Yapan Firmalar

Fatih web site yapan firmalar tasarımı ölçeklendirirken sayfanın tutarlı bir görünüme sahip olmasına dikkat etmektedir. Web sitesi tasarımında içeriğin akıcılığı ve şeffaflığı önemlidir. Dahili bağlantılar da her sayfanın önemli bir unsurudur. Ana sayfaya teklife ayrılmış bir bölüm yerleştirirsek, doğrudan metnin içine veya kullanıcıları teklifin bulunduğu alt sayfaya yönlendirecek olan CTA(eyleme çağrı) düğmesini kullanarak bir bağlantı eklemek iyidir.

 

 

Birçok web sitesi tasarımı bu tür çözümleri kullanır.  Ayrıca sayfaya metin yerleştirirken başlıklara da yer vermeyi unutmamalısınız. Her ayrıntısına özenilmiş, dikkat çeken ve kullanıcıyı ikna eden profesyonel tasarım çözümleri için doğru yerdesiniz.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Eyüpsultan Web Tasarım , Gaziosmanpaşa Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al