Esenyurt Web Tasarım

Web Tasarım Esenyurt ditijal dünyada imzanız bulunmasına adına kurumsal web sitesi hizmeti vermektedir. İletişime geçin projenizi hayata geçirelim.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Esenyurt  Web Tasarım

Esenyurt Web Tasarım

Esenyurt web tasarım sitenizi Google Search Console’a eklemeyi ihmal etmez. GSC, tasarım yaparken web sitesinin yanıt verebilirliğine dikkat edilmesini gerektirir. Bu araç sitenizin bir mobil önizleme tarafından uyumlu olmasını öneriyor. Web sitesindeki grafiklerin seçimi tasarımda önemli bir aşamayı kapsamaktadır.

Bir web sitesi tasarlamak aynı zamanda iyi grafikler seçmekle de ilgilidir. Kendi fotoğraflarımız veya başka grafik biçimlerimiz varsa (iyi kalitede), aşama neredeyse tamamlanmış sayılabilir. Öte yandan, özel kaynaklarımız yoksa, her zaman ücretsiz resim koleksiyonlarını kullanabiliriz. Web sitemizin tasarımı için doğru grafikleri seçerken, doğallıklarına (ve genel olarak kalitesine) de dikkat edilmelidir. Eğer bir fotoğrafa bakarsak ve bunun garip olduğu, yani insanların yapay olarak gülümsediği bir izlenimimiz varsa güvenilmez bir imaj oluşmasına sebep olabiliriz. Kesinlikle kullanmamalıyız. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Esenyurt Web Tasarım Firmaları

Esenyurt Web Tasarım Firmaları

Esenyurt web tasarım firmaları sitenizde kullanılacak grafiklerin profesyonelliğine olduğu kadar boyut optimizasyonuna da dikkat etmektedir. www platformuna yerleştireceğimiz grafikler her zaman yüksek çözünürlükte olmak zorunda değildir. Aksine ne kadar küçük olursa o kadar iyidir, çünkü böylece sayfa çok daha hızlı yüklenecektir, bu da yalnızca kullanıcılar tarafından daha iyi karşılanmasını değil, aynı zamanda arama motorlarının sitenizi önerme oranlarını da etkileyecektir.

 

Çok sayıda büyük boyutlu fotoğraf içeren siteler söz konusu olduğunda, tam tersi bir senaryoyla karşı karşıyayız, yavaş yüklenirler, bu da konumlandırma üzerinde kötü bir etkiye sahiptir ve kullanıcıları beklemeye zorlar ve muhtemelen çoğumuzun bildiği gibi, İnternet kullanıcıları giderek daha sabırsız hale geliyor, bu nedenle web sitelerinin daha hızlı ve daha hızlı çalışması gerekiyor. Sayfa içindeki, yani ana grafik görevi görmeyen fotoğrafların ideal genişliği 1000 - 1500 pikseli geçmemelidir.  

 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Esenyurt Web Site Yapan Firmalar

Esenyurt Web Site Yapan Firmalar

Esenyurt web site yapan firmalar web sitesi projesine dahil edilecek mükemmel görüntüyü bulmak için, parametreleri uygun değilse bile, dosyayı sıkıştırmaya izin veren araçları kullanarak sizin için en iyisini tercih edecektir. SEO ve konumlandırma için, projeye grafikleri tanıtırken bunlara alternatif açıklamalar eklemelisiniz.

 

Tarayıcı botları grafikleri göremezler ancak onları okuyabilirler. Web sitesindeki görsellere ek olarak, genel görsel kimliği de unutmamalısınız. Kendi markamız varsa ve logomuzu, renklerimizi, yazı tiplerimizi vb. içeren bir marka kitabına göre çalışıyorsak web sitesini tasarlarken bu tür genel düzenlemelere de bağlı kalmalıyız.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Esenler Web Tasarım , Eyüpsultan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al