Kahta Web Tasarım

Web Tasarım Kahta firmanızı rakiplerine oranla daha fazla öne çıkarmak adına web siteler hazırlamaktadır. Firmanızı tanıtmak için hemen iletişime geçin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Kahta Web Tasarım

Kâhta Web Tasarım

Kâhta web tasarım olarak web site tasarlama sürecinde her sektör ve her iş alanına en uygun tasarımı oluşturmaya özen göstermekteyiz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz tüm web sitelerinde de bu şekilde çalışmalarımızı tamamladık. Alan fark etmeksizin her konu üzerinde üretim kabiliyetine sahip bir şekilde farklı farklı tasarımlar çıkarabilecek alt yapıya sahibiz. E-Ticaret, kurumsal siteler ve özel yazılım için bizler ile iletişime geçerek işinizi büyütmek isterseniz. Bir tık uzağınızda olacağız. Eğer büyük bir projeniz veya geliştirmeyi düşündüğünüz bir projeniz var ise, bizleri telefon ile arayarak süreç hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak geliştirmek istediğiniz projeniz hakkında tüm alternatif planlar ile birlikte sizin ile istişare yaparak önünü ve arkasını iyice hesaplayarak hareket etmekteyiz. İstediğiniz hedef veya talepleriniz hangi zaman aralığında ne kadarı gerçekleşebilir tüm gerçekleriyle birlikte size sunuyoruz. Olması muhtemel olmayan hiç bir olayın sırf beraber çalışmak adına sizleri yanıltarak hayal satmamaktayız. Yapılabilecek bir geliştirme mümkün ise onları ve oluşum süreçlerini tane tane ortaya koyarak her şeyi önceden konuşmuş oluyoruz. Böyle çalıştığımız için onlarca yıllık hizmet hayatımızda şikayetçi hiç bir müşterimiz bulunmuyor.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Kâhta Web Tasarım Firmaları

Kâhta Web Tasarım Firmaları

Web site tasarımlarının ne kadar etkili olduğunu artık kanıtlamaya ihtiyaç duyulmamaktadır. Sosyal medyaların yayılması ile birlikte insanlar kitleler halinde sosyal medya mecralarına geçiş yapmış olsa da profesyonel iş yapacak kişilerin tamamı kendi ticari sistemlerini oluşturmaktadır. Sosyal medyanın hayatımızı nasıl kolaylaştırdığı gerçeği göz ardı edilmese de kurumsal olarak iş yapan ve para kazanmayı düşünen bir çok insan kendi döngüsünü oluşturmaktadır.

Sosyal medya üzerinden bir ticaret yapmaya çalışan ve gelir elde etmeye çalışan kişiler zamanla reklam ücretlerinin altında ezilerek farklı bir sistem kurmaya çalışıyorlar. Biz Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak tüm ticari sistemlere hakim olduğumuz gibi kendiniz için bir e-ticaret web sitesi kurmanız içinde hizmet sağlıyoruz.

 

 

 

 

Kâhta Web Sitesi Yapan Firmalar

Kâhta Web Sitesi Yapan Firmalar

Web tasarım sürecinde en çok kullanılan araçlar arasında Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Sketch, InVision, Adobe XD, Figma, Balsamiq ve Axure gibi tasarım ve prototipleme programları bulunur.

Ayrıca HTML, CSS ve JavaScript gibi web programlama dilleri ve CMS (Content Management System) yazılımları da web tasarımı için kullanılan önemli araçlar arasındadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Adıyaman , Gölbaşı Web Tasarım , Samsat Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al