Kepez Web Tasarım

Web Tasarım Kepez işletmenizi internet duyurmak isteyen herkese kurumsal web site hizmeti sağlamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Kepez Web Tasarım

Kepez Web Tasarım

Bir web sitesini yeniden tasarlarken mobil öncelikli bir yaklaşım benimsenmelidir. İlk olarak, web sitesinin mobil versiyonu tasarlanır ve buna dayalı olarak daha geniş bir görüntü alanı düzeni (= web sitesinin kullanıcı tarafından görülebilen alanı). Gezinme ve içerik görüntüleme ve çalıştırma genellikle en büyük zorluklardır. Duyarlı tasarım sayesinde web sitesi ekranı, son cihazın ekran boyutuna sorunsuz bir şekilde uyarlanabilir. Farklı ekran boyutları ve işlemleri (fare tıklamaları ve dokunuşları) nedeniyle, öğeler yakınlaştırılabilir, taşınabilir ve hatta atlanabilir.

İçerik blokları genellikle mobil cihazlarda alt alta ve daha büyük ekranlarda yan yana/yan yana dizilir. Önemli içerik öğelerinin mobilde anlamlı bir düzende görüntülenmesine ve kaybolmamasına veya gizlenmemesine özen gösterilmelidir. Yukarıda belirtilen içerikler özellikle önemlidir d Dönüşümle ilgili öğeler (CTA, güven öğeleri, sosyal kanıt). Mobil kullanım sırasında çeşitli varlıkların yüklenme sürelerine de özel dikkat gösterilmelidir. Örneğin, daha küçük, uyarlanmış görüntü boyutlarının oynatılması kesinlikle gereklidir.

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Kepez Web Tasarım Firmaları

Kepez Web Tasarım Firmaları

Bugün destek alın Şimdi başlayın ve görünürlüğünüzü artırın! Kendi web sitenizi ziyaret etmekten çekinmeyin ve çevrimiçi stratejiniz! Şimdi bağlayıcı olmayan bir danışma talebinde bulunun Duyarlı web tasarımı: Her ekran boyutu için çözüm Tüm ekran boyutları için duyarlı bir web tasarımıyla, duyarlı bir düzene sahip olmayan sayfalara göre açık bir avantaj vardır. Yukarıda belirtildiği gibi, web sitesi içeriği hem akıllı telefonlarda hem de masaüstü bilgisayarlarda en iyi şekilde görüntülenir.

Amaç, web sitenizin mükemmel bir şekilde çalışması, harika görünmesi ve müşterilerinizin web sitesini ziyaret etmek için hangi cihazı kullandığından ve nasıl yapılandırıldığından bağımsız olarak kullanıcıyı gidecekleri yere götürmesidir. Profesyonel web tasarımında uzmanız - web sitenizi mobil cihazlara uyarlıyoruz ve çekici ve modern bir web sitesiyle profesyonel bir çevrimiçi varlığa sahip olmanıza yardımcı oluyoruz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Kepez Web Sitesi Yapan Firmalar

Kepez Web Sitesi Yapan Firmalar

Uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir web tasarımcısı olarak, web sitenizi bireysel gereksinimlerinize ve isteklerinize göre tasarlıyoruz. Modern bir tasarım, basit kullanıcı rehberliği kadar önemlidir. Buna hızlı yükleme süreleri ve görsel olarak çekici grafikler de dahildir. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! profesyonel web tasarım planlama Gelecek mobil web tasarımda profesyonel web tasarımı hedef kitlesi Gelecekte internette ayakta kalabilmek için şirketlerin akıllı telefon kullanımına hazırlanmaları gerekiyor.

Şirket özellikle mobil web tasarımına odaklanmalıdır. Site aynı zamanda akıllı telefonlar için yapılandırılmışsa, iyi bilinen arama motorları sitenizi daha yüksek derecelendirecektir. İlgili güncellemeler de bu yönde geliştirilmektedir. Çevrimiçi pazarlama ve web sitesi tasarımı alanlarında, ajansımız ilgili alanlarda uzun yıllara dayanan deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Web tasarımcılarımız, web sitenizi daha da güzel ve kullanıcı dostu hale getirmek için her yeni fırsatı değerlendirmeye her zaman heveslidir. Sizi rakiplerinizden farklı kılmaya ve sayfalarınızı isteklerinize göre özgün bir tasarımla tasarlamaya büyük önem veriyoruz. 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Antalya , Kemer Web Tasarım , Konyaaltı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al