Web Tasarım Londra

12 yılı aşkın tecrübemizle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere Londra'da profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktayız.

Web Tasarım Londra

Hedeflerinizi göz önünde bulundurarak web siteleri tasarlıyor ve oluşturuyoruz. Sıfırdan başlayarak, parça parça ekleyerek ve sonra tekrar tekrar kontrol ederek, sürekli olarak en iyi işi sunmaya çalışıyoruz.

Güçlü web tasarımın herhangi bir markanın dijital başarısı için kilit bir unsur olduğuna inanıyoruz. Ayrıntılı araştırma, cesur yaratıcı yönlendirme ve kaliteli üretimi birleştirerek, kullanıcılarınızın dikkatini çekiyor ve deneyimini olabildiğince sorunsuz, işlevsel ve keyifli hale getiriyoruz.

Londra Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri Neler Sunmaktadır?

Her web tasarım projesi net ve kesin hedefler oluşturabilmemiz için, durumunuz, web sitelerinizin veya çevrimiçi uygulamalarınızın (mevcut ve artık mevcut olmayan) gözden geçirilmesi, kullanıcı türleri, tarama senaryoları, kullanıcı deneyimi, geri bildirimi, kullanıcı yorumları, rakiplerin veya benzer web sitelerinin analizi, blog, menü vb. ile başlamalıdır.

Daha sonra, hem web tasarımı hem de işlevsellik açısından önceliklerinizi değerlendirmeniz gerekecek: istediğiniz işlevlerin karmaşıklığına ve sayısına, iç kaynaklarınıza, bütçenize (işlevsellik başına) ve ayırabileceğiniz zamana karar verin.

Ardından, web sitesindeki her işlevsellik ve her standart sayfa için şablon görünümünü ve işlevlerini tanımlamak, bir sayfa içindeki bilgi hiyerarşisini, içerik hacmini, üretilecek içerik türünü, farklı sayfalar arasındaki etkileşimleri belirlemek ve web tasarımla ilişkilendirmek gerekir.

Bir sonraki aşama, özellikle ajans tarafından web tasarımını içerir: storyboard'daki tüm standart grafik ekranlar, orijinal bir dijital kimlik oluşturularak veya dijital tüzüğünüzü izleyerek (şablonlar şeklinde) geliştirilir. Bu, kullanıcıların sitenizde gezinmesinin uygunluğunu (düğmeler, etkileşimler vb.), kullanım kolaylığını, kullanıcı dostu olmasını ve web sitesinin arayüzünün güvenilirliğini optimize etmeye yönelik kuralları ve iyi uygulamaları tanımlamanız gereken aşamadır.

Projenin geliştirme aşamasına büyük önem vererek tasarımımızı hayata geçiriyoruz. Temiz kod yardımıyla son derece verimli sayfalar üretiyoruz ve her türlü harika (ve çok kullanışlı) tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Profesyonel sonuçlar elde etmek için kapsamlı hizmet veren web tasarım ajanslarını tercih etmeniz güvenilir ve zamanında hizmet almanızı sağlayacaktır.


Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı, web tasarımın ötesinde sunduğu dijital çözümler ile nerede olduğunuz fark etmeden profesyonel hizmet sağlamaktadır. Hizmet verdiğimiz diğer ülkeler hakkında bilgi almak için; Moskova, Vaşington, Paris, Berlin web tasarım hizmeti hakkındaki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Teklif Al
Teklif Al