Pütürge Web Tasarım

Web Tasarım Pütürge kurumsal kimlik kazanmak isteyen şirketlere özel tasarlanan web siteler ile ön plana çıkma şansı vermektedir. Kampanyalar için arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Pütürge Web Tasarım

Pütürge Web Tasarım

Pütürge web tasarım ile potansiyel müşterilerinizi ikna etmek ister misiniz? Sizinle tanıştığımıza şimdiden memnun olduk. Profesyonel web tasarımın püf noktası, kullanıcı dostu web sitelerinin, olumlu kullanıcı deneyimini güçlendirdiğinin bilincinde olmaktır. Anlaşılabilir web sitesi yapıları ve sıkı kullanıcı rehberliği, olumlu bir kullanıcı deneyimi için önemli ön koşullardır.

Net gezinme, kullanıcının kendisini sitede yönlendirmesine ve şirket, ürünler ve ilgili kişilerle ilgili bilgilere hızlı bir genel bakış elde etmesine yardımcı olur. Web tasarım sürecinde tasarımcılarımız, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir web sitesi tasarlamak ve tasarlamak için kullanılabilirliğe ve kullanıcı deneyimine dikkat eder. Farklı uç cihazlar için duyarlı tasarımın gerçekleştirilmesini de ihmal etmiyoruz.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Pütürge Web Tasarım Firmaları 

Pütürge web tasarım firmaları, müşterilerinizin, internette gezinmek için dizüstü bilgisayarlar, tabletler veya akıllı telefonlar gibi mobil cihazları giderek daha fazla kullandığının farkında. Sadece ekranın boyutu farklı değil. Çağrı sırasındaki durumsal bağlam, internet bağlantısı ve işlem alanı da cihazlar arasında değişkenlik gösterir. Bu faktörler, web sitesinin farklı kullanıcı arayüzlerine ve doğru içeriğe uyarlanmasını kaçınılmaz kılmaktadır. Buradaki anahtar kelimemiz duyarlı tasarımdır.

Disiplinler arası bir dijital ajans olarak, hem sofistike hem de teknik olarak uygulanabilir tasarımları gerçekleştirmek için tasarım ve teknoloji bizim için el ele gidiyor. Projenizi tasarlarken iş hedeflerini dikkate alıyoruz. Profesyonel web tasarımını uygularken, şirketin hedeflerini göz önünde bulundurmak ve tasarımı bunlarla uyumlu hale getirmeyi esas alıyoruz.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Pütürge Web Site Yapan Firmalar

Pütürge web site yapan firmalar, başarılı bir web sitesinin sadece kurumsal kimliği yansıtmakla kalmayacağını, aynı zamanda satışların artmasına da katkı sağlayacağını da düşünmektedir. Web sitenizin hedeflerine bağlı olarak, potansiyel müşteriyi doğrudan şirketin hizmetine tanıtmak için tasarım, sunduğunuz hizmet ve ürünlere odaklanabilir. Bizimle uzun yıllara dayanan çalışma deneyiminden yararlanıyorsunuz. Dijital etkide kurumsal kimliğinizi tanımlayan, sayfa içi optimizasyon ile web siteniz daha önceden belirlenen anahtar kelimelere uyumlu hale getirilir.

Buna, diğer şeylerin yanı sıra sayfa metinleri, dahili bağlantılar ve başlıklar dahildir. B2B ve B2C alanlarındaki içerik alıcılarının gereksinimleri, önerilen çeşitli içerik dağıtım biçimleriyle sonuçlanır. B2B karar vericileri bilgilendirici, kolay anlaşılır formatları tercih etme eğilimindeyken, B2C'de duygusal, görsel-işitsel formatlar giderek daha fazla kullanılıyor. Koordineli önlemlerimizle, Google gibi arama motorlarının tarayıcılarının web sitesinin tüm içeriğine ulaşmasını sağlıyoruz.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Malatya , Kuluncak Web Tasarım , Yazıhan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al