• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Yeniçağa Web Tasarım

Harika bir ilk izlenim bırakan ve ziyaretçileri müşteriye dönüştüren pazarınızda lider Yeniçağa web tasarım ile web siteleri tasarlıyor ve geliştiriyoruz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Yeniçağa Web Tasarım

Yeniçağa Web Tasarım

Yeniçağa web tasarımın altın ilkeleri kullanıcı odaklılık, işlevsellik, hızlı yükleme, marka ve SEO uyumudur. Öncelikle kullanıcıların ihtiyaç, beklenti ve tercihlerini göz önünde bulundurmak ve onların deneyimini optimize etmeniz gerekir. Kullanıcıların web sitesinde amaçladıkları işlemleri hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmesini sağlamalısınız.

 

Web sitesinin farklı cihaz ve tarayıcılarda sorunsuz çalışması önemlidir. Web sitesinin hızlı yüklenmesi, kullanıcıların dikkat dağıtıcı beklemeleri ortadan kaldırarak ziyaretlerini kolaylaştırır. Web tasarımının görsel cazibesinin kullanıcılara çekici bir deneyim sunması gerekir. Ayrıca tasarımın şirketin marka stratejisiyle uyumlu olması da olmazsa olmazdır. Web sitesinin tasarımında gereksiz detayların, fark edilmeyecek öğelerin atılması, sade bir tasarım yaratılarak kolay kullanım sağlanmalıdır. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) kurallarına uygun olmasına dikkat edilmesi, site trafiğinin artmasına katkı sağlar.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Yeniçağa Web Tasarım Firmaları

Yeniçağa Web Tasarım Firmaları

 

Yeniçağa web tasarım firmaları sitenizin kullanıcı dostu arayüze, mobil uyumlu, optimize edilmiş resimlere, güvenliğe sahip olmasına oldukça önem verir. Tasarlanan web sayfası, kullanıcıların kolayca gezinip istedikleri bilgiye ulaşabileceği bir arayüze sahip olmalıdır. Doğru renk seçimi, web sitesinin görsel açıdan çekici olması için önemlidir. İyi bir düzen, kullanıcının sayfayı kolayca okumasına ve anlamasına yardımcı olur. Sayfa yüklenme hızı için, resimlerin boyutu ve sıkıştırması önemlidir.

 

Web sayfası, arama motorlarında en üst sıralara çıkması için doğru anahtar kelimeler ve etiketler kullanılarak tasarlanmalıdır. Tasarım, mobil cihazlarda da uyumlu ve etkili olmalıdır. Kaliteli, ilgi çekici ve kolay okunabilir içerikler web sitesinin başarısını etkiler.Sayfa tasarımı kolay anlaşılır ve kullanılması kolay olmalıdır. İyi bir web tasarımı, sayfa yüklenme süresinin minimum olmasını sağlar. Web sitesi, kullanıcıların bilgilerini koruyacak güvenlik önlemleri ile desteklenmiş olmalıdır.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

 

 

Yeniçağa Web Sitesi Yapan Firmalar

Yeniçağa Web Sitesi Yapan Firmalar

 

Yeniçağa web site yapan firmalar web tasarımında erişilebilirliği göz önünde bulundurur. Web sitesi tasarımı, kullanıcıların tarayıcılarındaki özellikleri ve erişim cihazlarını dikkate alarak yapılmalıdır. Web sitesinde renk zayıflığı olanlar veya işitme engelliler gibi farklı kullanıcı grupları için uygun tasarımlar göz önünde bulundurulmalıdır. Web sitesinde kullanılan renklerin yeterli kontrastı sağlanarak metinlerin okunurluğu arttırılmalıdır. Yüksek kontrastlı metinler, görme engelli kullanıcıların sayfada daha kolay gezinmelerini sağlar. Kullanılan metinlerin boyutu ve yazı tipi, tüm kullanıcıların kolaylıkla okuyabilmesi için yeterli büyüklükte ve kolay okunabilir bir yazı tipi seçilmelidir. Aynı zamanda, web sitenizde yapılan herhangi bir şeyi anlatan videolar video başlığı, açıklama ve alt tag etiketleri düzenlenmelidir.


Ayrıca, klavye erişimi, kişisel cihazlarının ellerini kullanamayan ya da sadece bir dış fare ile çalışan kullanıcılar için önemlidir. Web sitesi klavye kısayolları aracılığıyla erişilebilir hale getirilmelidir. Web sitenizde en son web teknolojileri kullanarak sitenin erişilebilirliğini arttırıyor, potansiyel müşterilerinize optimum hizmet sunmanıza yardımcı oluyoruz. 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bolu , Seben Web Tasarım , Dörtdivan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al