• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Altınordu Web Tasarım

Web Tasarım Altınordu işletmenizi profesyonel web site ile tanıtabilmeniz için kurumsal hizmet vermektedir. Avantajlardan yararlanmak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Altınordu Web Tasarım

Altınordu Web Tasarım

Altınordu web tasarımın duyarlı geliştirme prensibi, web sitesinin PC'ler, tabletler ve akıllı telefonlar gibi olası tüm uç cihazlarda en iyi şekilde görüntülenebileceği anlamına gelir. Optimum bir yerleşim elde etmek için web sitenizi SEO yönergelerine göre optimize ediyoruz. Web sitelerimizi programlarken, arama motoru optimizasyonu temelde sunduğumuz hizmetin bir parçasıdır. Web sitelerimiz, yürürlükteki ülkemiz veri koruma yasasının gerekliliklerine göre programlanmıştır.

 

Farklı özelliklere sahip olan web sitelerinin maliyetlendirilmesi söz konusu olduğunda, kapsam, gereksinimler, ek özellikler vb. düşünülmelidir. Modern gereksinimleri karşılayan, herhangi bir uç cihazdan (akıllı telefon, tablet, bilgisayar gibi) eşit derecede iyi erişilebilen, mevcut veri koruma gereksinimlerini (KVKK) karşılayan ve aynı zamanda arama motoru olan orta büyüklükte son kullanıcı odaklı bir web sitesi optimize edilmiş (SEO), genellikle müşterilerimizce tercih edilir, ve bütçelerine uygun olarak yapılandırılır.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Altınordu Web Tasarım Firmaları

Altınordu Web Tasarım Firmaları

Altınordu web tasarım firmaları sabit bir ücretle çalışmaktadır ve bu nedenle saat bazında faturalandırma yapmadığımıza dikkat edilmelidir. Buna göre, müşterilerimiz tamamen memnun olana kadar web sitelerimiz üzerinde çalışıyoruz. İlk görüşmeden sonra size daha kesin ve bireysel bir maliyet tahmini gönderebiliriz. Profesyonel bir web ajansı olarak sizlere çalışacağınız firmayı seçerken dikkat etmeniz gerekenleri söyleyebiliriz.

 

Bir ajansın niteliksel değerlendirmesi başlangıçta fiyat, kişinin kendi niteliksel gereksinimleri, projenin zaman çerçevesi ve fikir ve tavsiyenin kapsamı gibi belirli öznel kriterlere bağlıdır. Ancak mutlaka sağlam bir uzmanlık mevcut olmalı ve anlamlı referanslar listelenmelidir. Bu uzmanlık daha sonra özel olarak ilk danışmada test edilebilir, sadece bize sorular sorun! Öte yandan, projeyle tanışılmadan önerilen sabit fiyatlı paketler profesyonelce değildir, her proje benzersizdir ve bu nedenle çok fazla bireysel çaba gerektirir.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Altınordu Web Site Yapan Firmalar 

Altınordu Web Site Yapan Firmalar 

Altınordu web site yapan firmalar özgün tasarımı ve bireysel geliştirmenin proje başaısı için önemli olduğunu düşünmektedir. Hazır web sitesi şablonları ve yapı taşları genellikle bireysellikten yoksundur. Bunlar genellikle en az birkaç yüz kez kere satılır, bu nedenle tasarım mümkün olduğunca kitle zevklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Sonuç olarak,  aynı web sitesi  internette daha sık görünür ve web sitesinin potansiyel ziyaretçileri, şirketin profesyonelliğini sorguladıkları için hızla vazgeçer.

 

Mevcut temaların ve şablonların büyük çoğunluğunun kod kalitesi de arzulanan çok şeyi karşılamıyor. Web tasarımı sadece bir görünüm meselesi değildir, çünkü veri korumanın yanı sıra arama motoru optimizasyonu ve yükleme performansı alanları da dikkate alınmalıdır. Ek olarak, bu tür şablonların geliştiricileri her zaman geniş bir pazara hizmet etmeye çalışır, böylece her şablonun uyarlanabilirlik ve genişletilebilirlik açısından sınırları vardır.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ordu , Akkuş Web Tasarım , Aybastı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al