İkizce Web Tasarım

Web Tasarım İkizce firmanızı tanıtmak için gerekli olan kurumsal web sitesi çalışmaları yapmaktadır. Avantajlar için hemen ulaşım sağlayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

İkizce Web Tasarım

İkizce Web Tasarım

İkizce web tasarım ile sahip olacağınız özel bir web tasarımı, SEO dostu öğeler ve sağlam bir web sitesi mimarisi ile özel bir web sitesinin fiyatı yatırımınıza değer. Hala özel bir web tasarımının işletmeniz için daha iyi bir seçim olduğu hakkında şüpheleriniz mi var? İstatistiklere bir göz atalım: ‍Çevrimiçi kullanıcıların yüzde 40'ı, sayfa yüklemede üç saniyelik bir gecikmeden sonra bir web sitesini terk ediyor.

Tüketicilerin yüzde 48'i bir web sitesinin tasarımının bir şirketin güvenilirliğini belirlemede en önemli faktör olduğunu söylüyor. Çevrimiçi alışveriş yapanların yüzde 90'ı, olumlu bir kullanıcı deneyimi (UX) sunan bir markaya güveniyor. İlk izlenimlerin yüzde 94'ü bir web sitesinin görsel çekiciliği ve gezinmesiyle ilgilidir.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

İkizce Web Tasarım Firmaları

İkizce Web Tasarım Firmaları

İkizce web tasarım firmaları tarafından özel olarak tasarlanmış bir web sitesi, kalite, marka bilinci oluşturma ve kullanılabilirlik açısından iş gereksinimlerinizi karşılayan güvenilir bir dijital varlık sağlar. Hizmetimizi kullanın ve müşterileriniz üzerinde olumlu bir izlenim bırakın. Profesyonel özel web tasarımı ve özel yapım web siteleri ile marka kimliğinizin kontrolünü elinize alın ve müşterilerinizi etkileyin.

Web sitenizin potansiyelini belirlemek için derinlemesine web sitesi analizi ve kitle değerlendirmeleri yapıyoruz.Hedeflerinizi belirliyor, stratejinizi planlıyor ve pazarlama çerçevenize uyan bireysel bir web tasarımı oluşturuyoruz. Özel web tasarımı uygulayarak çok sayıda müşteriyi destekleyebildik.

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

İkizce Web Site Yapan Firmalar

İkizce Web Site Yapan Firmalar

İkizce web site yapan firmaların özel web tasarımı hizmeti video prodüksiyonunu da kapsamaktadır. Görüntü filmi üretimi, doğru yapıldığında güçlü ve ilgi çekicidir. Video ile hikaye anlatımı, markanızı bir sonraki seviyeye taşıma ve müşteriyi elde tutma oranınızı artırma gücüne sahiptir. Optimize edilmiş video içeriğiyle müşterilerinizin dikkatini çekin ve çevrimiçi toplulukta heyecan yaratın. SEO için optimize edilmiş metinler ve web sitenizin içeriği çok önemlidir.

SEO'nun temelidir ve birçok kişinin web sitenizi ziyaret etmesinin nedenidir. İçerik oluşturma işleminizi bize emanet edin, biz de onu olağanüstü bir hassasiyetle yazalım. Uzmanlarımız, içerik geliştirirken Google standartlarını takip ettiğimizden emin olmak için en son haberleri ve pazar trendlerini takip eder. Zorlayıcı başlıklar yazarız, güçlü anahtar kelimeler kullanırız, görseller kullanırız ve gönderilerinizi kolay okunabilirliği artıracak şekilde yapılandırırız.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ordu , Gürgentepe Web Tasarım , Kabadüz Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al