Kumru Web Tasarım

Web Tasarım Kumru firmanıza sanal dünyanın kapılarını aralayın. Kurumsal web site ile tüm dünyaya açılın. Kampanyalar için hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Kumru Web Tasarım

Kumru Web Tasarım

Kumru web tasarım, UI tasarım uzmanlarımız, farklı uygulama alanları ve son cihazlar için uzmanlıklarını sunmak üzere hizmetinizdedir. Web siteniz için kullanıcı arayüzü tasarımı hizmetimiz ile ziyaretçilerinizin web sitenizde daha fazla zaman geçirebileceği ve geçirmek isteyebileceği web sitenizin çekici UI tasarımına sahip olun.

 

 

Profesyonel web site tasarımları yanında mobil uygulama tasarımı ve mobil uygulamanız için kullanıcı arabirimi tasarımı konularında da hizmet sağlıyoruz. Dijital etkileşimleri daha kullanıcı dostu hale getirmek için mobil uygulamalarınızın çekici ve sezgisel UI tasarımını gerçekleştiriyoruz. Web ve mobil uygulamanız için kullanıcı arabirimi tasarımı, masaüstü sürümü ve mobil cihazlar için duyarlı web uygulaması veya uygun bir kullanıcı arayüzü tasarımına sahip bir mobil uygulama ve bir web uygulaması proje fikirleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 

 

Kumru Web Tasarım Firmaları

Kumru Web Tasarım Firmaları

Kumru web tasarım firmaları SaaS çözümleriniz için de UI tasarımı geliştirmektedir. Yazılım ürününüzün hedef kitlesinin zevkine göre uyarlanmış modern bir kullanıcı arayüzü tasarımına sahip SaaS çözümü ile arayüzünüzü modern hale getirin. Neden UI tasarımına yatırım yapmalısınız? Zayıf ve profesyonel olmayan UI/UX tasarımı, potansiyel kullanıcı tabanınızın yalnızca %20'sinin dijital ürününüzde kalması ve diğer %80'inin web sitenizi/uygulamanızı/yazılımı terk etmesi için bir temel oluşturur.

 

 

Geliştirme sırasında veya sonrasında keşfedilen kullanıcı arabirimi hataları size çok az seçenek bırakıyor: ya her şeyi olduğu gibi bırakın (ve böylece müşterilerinizin %80'ini kaybedin) ya da tespit edilen hataları ortadan kaldırmak için bütçeyi aşın. Bütçenizi aşmamak ve mutlu müşteriler elde etmenin tek yolu, en baştan kaliteli bir kullanıcı arayüzü tasarımına yatırım yapmaktır. 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Kumru Web Site Yapan Firmalar 

Kumru Web Site Yapan Firmalar 

Kumru web site yapan firmaların UX tasarımı (Kullanıcı Deneyimi Tasarımı) çözümleri, kullanıcıların yazılım uygulamalarıyla etkileşim kurarken yaşadıkları duygusal maceralara ve deneyimlere ve bu etkileşimin ne kadar sorunsuz çalıştığına odaklanır. UI/UX tasarımına bütünsel yaklaşımımız, artan kullanıcı memnuniyeti, hedef grupla ilgili işlevlerin maksimum kullanımı ve her türden uygulama ve yazılımda daha uzun kalma süresi sağlamamıza olanak tanır.

 

 

Daha iyi benimseme ve daha yüksek bir dönüşüm oranı mı hedefliyorsunuz? İster yeni geliştirme için UX tasarımına ihtiyacınız olsun, ister mevcut UX tasarımınızı optimize etmek isteyin, UX uzmanlarımız kişiye özel, sonuç odaklı bir UX stratejisi geliştirir. 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ordu , Korgan Web Tasarım , Mesudiye Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al