Mesudiye Web Tasarım

Web Tasarım Mesudiye kurumsal web sitesi ihtiyacınız için profesyonel hizmet sağlamaktadır. Fırsatları kaçırmamak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Mesudiye Web Tasarım

Mesudiye Web Tasarım

Mesudiye web tasarımın UX tasarımındaki hizmet yelpazesi kullanıcı araştırması ve analizini kapsamaktadır. Kullanıcı araştırması, hedef grubunuzun gereksinimlerini ve kullanım bağlamını netleştirmenize ve kullanıcılarınızın hedeflerini, ihtiyaçlarını ve zihinsel modellerini anlamanıza yardımcı olur. Rakip analizi, web analizi, kullanıcılarla yapılan görüşmeler ve ilk kullanılabilirlik testleri gibi yöntemler kullanılmaktadır. Kişilerin ve senaryoların oluşturulması için analiz edilen veriler, daha sonra senaryolar için temel teşkil edecek olan gerçek kullanıcılarınızın kurgusal, prototipik profilleri - kullanıcı davranış kalıpları - oluşturmak için kullanılır.

 

Kullanıcı yolculuğu eşlemesi yapılarak son kullanıcıların tüm yolculuk boyunca yazılımınızla etkileşime girebileceği tüm olası adımları ve eylemleri açıklayan kapsamlı bir kullanıcı yolculuğu haritası oluşturmak için çeşitli senaryolar birleştirilir. Wireframe ve Prototipleme ile kullanıcı yolculuğu haritası hazırlanarak, öğelerin konumunu, boyutunu ve yapısını şematik olarak gösteren birkaç tel çerçeveye dönüştürülür. Tüm tel çerçeveler bir araya getirildiğinde, geliştirilecek çözüm hakkında size net bir fikir veren bir prototip elde edersiniz. 

 

 

Mesudiye Web Tasarım Firmaları

Mesudiye Web Tasarım Firmaları

Mesudiye web tasarım firmalarının kullanılabilirlik testi, bitmiş prototipler için yapılmaktadır. Prototip testi, ön uç geliştirmeden önce UX tasarımındaki kritik hataları ortadan kaldırmak ve daha iyi kaliteyi sağlamak için çeşitli soruları yanıtlamaya yardımcı olur. Özel UX uzmanlarımızın UI ve UX araştırması ve testi yürütme konusunda pratik uzmanlığı sayesinde çevik süreçler oluşturuldu.

 

 

UX uzmanlarımız, kullanıcı deneyimi tasarımını optimize ettikten sonra, referanslarımızdan bir telekomünikasyon şirketinin web sitesinin dönüşüm oranı %600 arttı. İyi bir kullanıcı deneyimi tasarımı neden önemlidir? Kullanıcıların %79u, mevcut UX tasarımından memnun kalmadıklarında rakip sayfalara geçerler. Kaliteli UX tasarımı sayesinde web sitelerinde ve uygulamalarda artan dönüşüm oranları %400e kadar artabilmektedir. 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Mesudiye Web Site Yapan Firmalar 

Mesudiye Web Site Yapan Firmalar 

Mesudiye web site yapan firmaların sonuç odaklı yaklaşımında, UX tasarımının veya yeniden tasarımının size hangi faydaları sağlayabileceğini öğrenmek için her zaman bir UX araştırması (sıfırdan geliştirirken) veya bir UX denetimi (mevcut çözümleri revize ederken) ile başlanır. Ayrıca, UX iyileştirmelerini kademeli olarak yapabilmek ve yol boyunca etkilerini analiz edebilmek için UX optimizasyonuna yinelemeli bir yaklaşım kullanmanızı öneririz. Tüm olası kullanıcı akışlarının modellenmesi için kişiler oluştururken, UX uzmanlarımız hedef kitlenize özgü tüm davranış kalıplarını özetlediklerinden emin olurlar.

 

 

Bu nedenle, kullanıcı senaryolarımız tüm olası durumların %90-95'ini kullanıcıların çözümünüzle nasıl etkileşime girebileceğini açıklar. Kalan vakaları dengelemek için, kullanıcı yolculuğu haritalama konusunda ek araştırmalar yürütüyoruz. UX ve UI tasarımı hizmet yelpazemizi seçerseniz, fikirlerinizi hızlı bir şekilde uygulama ve halihazırda yerleşik iş süreçlerimiz ve uzun yıllara dayanan uzmanlığımız sayesinde daha yüksek bir dönüşüm oranı elde etme fırsatına sahip olacaksınız.

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ordu , Kabataş Web Tasarım , Kumru Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al