Perşembe Web Tasarım

Web Tasarım Perşembe internette firmanızı öne çıkarmanın en etkili yolu olan kaliteli web site alanında hizmet vermektedir. Detaylar için ulaşım sağlayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Perşembe Web Tasarım

Perşembe Web Tasarım

Perşembe web tasarımın hizmet verdiği şirketlerin %73'ü, kullanıcı deneyimi tasarımının başarıları için çok önemli olduğuna inanıyor ve UX tasarımına yatırım yapma niyetinde olduklarını açıklıyor. Geri kalan şirketler için - şirketlerin %27'si - bu karar, bilmeden rekabetin gerisinde kaldıkları anlamına geliyor. UX yarışından galip çıkmak ister misiniz? Ziyaretçilerinize bütünsel deneyimler sunmak, yeni müşteriler çekmek ve eski kullanıcıları elde tutmak için UI/UX tasarımcılarımıza güvenin.

 

 

Yalnızca duyarlı web tasarımına sahip web siteleri ve web portalları, farklı ekran boyutlarına sahip uç cihazlarda mümkün olan en iyi şekilde görüntülenir. Web tasarım uzmanlarımız, içeriği olası tüm çözünürlüklere uyarlamanın dönüşüm oranını artırmak için yeterli olmadığına inanıyor. Yalnızca içeriği değil, aynı zamanda web sitelerinin veya web portallarının tüm işlev yelpazesini yüksek dönüşüm sağlayan dijital deneyimlere dönüştürmek için  önce mobil  yaklaşımıyla eşleştirilmiş duyarlı tasarım ilkelerini izler.

 

Perşembe Web Tasarım Firmaları

Perşembe Web Tasarım Firmaları

Perşembe web tasarım firmalarının web çözümleri ile mobil kullanıcıları müşterilere dönüştürmek istemez misiniz? Ajansımız, kendinden açıklamalı gezinme, mobile özgü etkileşimli öğeler, herhangi bir ağda sorunsuz performans ve mobil cihazlarda daha yüksek bir dönüşüm oranı elde etme ile duyarlı web siteleri ve web portalları oluşturmak için hizmetinizdedir. Duyarlı Web Tasarımı 1989'dan beri bilişim teknolojileri pazarında. Hem kullanıcı arabirimi tasarımında hem de yerleşik kullanıcı deneyimi tasarımında deneyimli uzmanlarımız sayesinde dönüşüm oranını artırının.

 

 

SEO ve WCAG2 yönergelerine uygunluk, web geliştirmeye çevik yaklaşım sunuyoruz. Duyarlı web tasarımı neden önemlidir? Günümüzde dünya genelinde internet kullanımının %53ü mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. Şirketler duyarlı tasarımı benimsedikten sonra satışlarında %68 artış gördü. Sitelerin %70i, Google'ın mobil öncelikli dizine eklemesine geçiş yaptı. Kullanıcıların %85, zayıf mobil UI/UX tasarımına sahip web uygulamalarını bırakacaklarını söylüyor. 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Perşembe Web Site Yapan Firmalar 

Perşembe Web Site Yapan Firmalar 

Perşembe web site yapan firmalar mobil öncelikli yaklaşıma önem vermektedir. Bir mobil cihazda yazılım kullanmak, aynı yazılımı bir masaüstünde kullanmaktan tamamen farklıdır. İçerik ve görüntü ölçekleme, dokunmatik ekran hareketleri ve cihaza özel klavyeler, farklılıklardan sadece birkaçıdır. Bu nedenle, web tasarım stratejisini geliştirirken, web çözümünüzün bu farklı görünümlerini yine de birbiriyle yakından ilişkili farklı varlıklar olarak değerlendiriyoruz.

 

 

Bu, bağımsız kullanıcı deneyimleri sunarken farklı ekran boyutlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan duyarlı web siteleri ve web portalları oluşturmamızı sağlar. İş hedeflerinizden hareketle müşteri ile yakın bir şekilde çalışan tasarım ekibimiz, proje başlamadan önce iş akışlarını ve iş hedeflerini tanımlar ve benzersiz iş ihtiyaçlarını en son trendlerle birleştirir. Bu bize, öncelikli pazarlama hedeflerini karşılayan web siteleri ve web portalları için duyarlı web tasarımı oluşturmanın bir yolunu sunar. 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ordu , Mesudiye Web Tasarım , Ulubey Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al