Çeltikçi Web Tasarım

Web Tasarım Çeltikçi firmanız için sanal dünyada kurumsal olarak ses getirin. Diğer tüm yazılım hizmetleri için hemen bizlerle iletişime geçin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çeltikçi Web Tasarım

Çeltikçi Web Tasarım

Çeltikçi web tasarımın şaşırtıcı tasarımları, birçok mesajı kitlenize yalnızca birkaç saniye içinde iletebilir. Bu, güçlü görüntülerin ve simgelerin kullanılmasıyla mümkün olur. Mesajınızı destekleyen ve güçlendiren resimler ve simgeler seçin. Hazır resimler ve simgeler için binlerce seçeneği araştırıyoruz. Videoları web tasarımına entegre etmek, tasarımcılar arasında giderek daha popüler hale geliyor. Doğru kullanıldığında videolar, kullanıcılarınızın metin veya resim yoluyla düzgün bir şekilde aktarılamayan bir mesajı deneyimlemesine veya anlamasına yardımcı olabilir. Bir restoranda bir TV ekranının açık olması gibi, ziyaretçilerin gözlerinin hareketli görüntülere çekileceğini unutmayın. Videolarınızın diğer önemli öğelerle rekabet etmediğinden veya diğer önemli öğelerden uzaklaşmadığından emin olun. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Çeltikçi Web Tasarım Firmaları 

Çeltikçi web tasarım firmaları ile etkileyici bir açılış sayfasına mı sahip olmak istiyorsunuz? Sizin için video arka planını önerebiliriz. Bu gibi popüler ve aynı zamanda işlevsel öğelerin, web sitenizi tasarlarken dikkate alınması zorunludur. Düzgün çalışan bir web sitesi, arama motorlarında üst sıralarda yer almak ve kullanıcılarınıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için çok önemlidir. Ayrıca, web sitenizin navigasyonu da göz ardı edilmemelidir, web sitenizin düzgün çalışıp çalışmadığını belirleyen ana unsurlardan biridir. Kitlenize bağlı olarak, navigasyonunuz birden çok amaca hizmet edebilir: ilk kez gelen ziyaretçilerin sitenizin neler sunabileceğini keşfetmesine yardımcı olmak, geri gelen ziyaretçiler için sayfalarınıza kolay erişim sağlamak ve her ziyaretçinin genel deneyimini geliştirmek. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Çeltikçi Web Site Yapan Firmalar

Çeltikçi web site yapan firmalar kullanıcı etkileşimlerini artıran çözümler sunmaktadır. Sitenizin ziyaretçileri, kullandıkları cihaza bağlı olarak (kaydırma, tıklama, yazma vb.) sitenizle birden çok şekilde etkileşim kurabilir. En iyi web sitesi tasarımları, kullanıcıya kontrolün kendilerinde olduğu hissini vermek için bu etkileşimleri basitleştirir. Mesela ses veya videoları asla otomatik oynatmayı tercih etmeyiz, tıklanabilir olmadığı sürece asla metinleri altı çizili kullanmayız. Tüm formların mobil uyumlu olduğundan emin oluruz. Açılır pencerelerden, Scroll-jack yapmaktan kaçınıyoruz. Tasarımınızın ziyaretçinin dikkatini çekmesine yardımcı olabilecek ve ziyaretçilerinizin geri bildirimde bulunarak sitenizle etkileşime geçmesini sağlayacak tonlarca web animasyon tekniğini sunuyoruz. Örneğin,  beğen  düğmeleri veya formları eklemek, sitenizin ziyaretçilerinin ilgisini canlı tutabilir.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Burdur , Çavdır Web Tasarım , Gölhisar Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al