Yeşilova Web Tasarım

Web Tasarım Yeşilova markanızın kurumsal duruşunu ileri taşımak için gerekli olan profesyonel web site hizmetini sunmaktadır. Detaylar için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Yeşilova Web Tasarım

Yeşilova Web Tasarım

Yeşilova web tasarım işimizin büyük bir kısmı, tümü baş döndürücü bir hızla değişen ve gelişen HTML, CSS ve diğer kodlama dillerindeki en son gelişmeleri takip etmeye harcanır.  Peki web tasarımı ve UX (kullanıcı deneyimi) tasarımı arasındaki farklar nedir? Kullanıcı odaklı mı yoksa teknoloji odaklı mı tasarım yapılmalıdır? Hangi tarayıcılar hangi CSS sürümlerini destekler? CSS animasyonları Mac'te Safari'de çalışır mı? Bunlar, web tasarımcıların sürekli olarak aklında olan birkaç sorudur. Ancak UX tasarımı, teknoloji ile ilgilenmez. Bunun yerine, odak noktası tamamen kullanıcılara odaklanmıştır, teknoloji yalnızca kullanıcıların ihtiyaç duyduklarını almaları için bir araçtır. UX tasarımcılarımız, yalnızca kullanıcılara odaklanarak, sahip olduğunuz belirli ihtiyaçları karşılayan ve nihayetinde kullanıcılarınızın ödemeye istekli olacakları çözümler oluşturabilir. 

 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Yeşilova Web Tasarım Firmaları 

Yeşilova web tasarım firmalarının UX tasarımcıları, kullanıcılarınız hakkında ellerinden gelenin en iyisini bulmak için kapsamlı kullanıcı araştırması yapar ancak web tasarımcılarının çoğu bunu gerçekleştirmeyi gerekli görmez. UX, web'den daha fazlasıdır. UX tasarımı platformdan bağımsız. İlkeleri ve süreçleri, web tarayıcılarının dışındaki birçok farklı alana uygulanabilir, mobil uygulamalar, masaüstü yazılımları ve hatta donanım ürünleri ve perakende alanları. Öte yandan, web tasarımının etki alanı kesinlikle web tarayıcılarına bağlıdır. Bu, UX tasarımının yalnızca teknoloji girişimleri gibi yükselen alanlarda değil, aynı zamanda araba üreticileri gibi olgun ve istikrarlı endüstrilerde de önemsendiği anlamına gelir. Bir ürün olduğu sürece, kullanıcı deneyimine ihtiyaç vardır ve bu gerçekten de göz ardı edilemeyecek bir konudur. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Yeşilova Web Site Yapan Firmalar

Yeşilova web site yapan firmalar için web tasarımından UX tasarımına geçmenin en büyük yararı, iki tasarım alanı arasındaki örtüşme miktarıdır. UX tasarımının web tarayıcısından daha fazla platformu kapsadığı doğru olsa da, UX tasarım çalışmasının büyük bir kısmı hala en azından kısmen web tabanlı ürünler üzerinde yapılmaktadır (Facebook ve Twitter gibi sosyal medya web sitelerini, Dropbox gibi web uygulamalarını düşünün ve Google gibi hizmetleri). Web tasarımı ve UX tasarımı arasındaki örtüşme, bir tür kullanıcı araştırması yaptıysanız veya bir web sitesini kullanıcı verileriyle sürekli olarak iyileştirmeye yönelik yinelemeli bir sürece sahipseniz daha fazla olacaktır. Tasarım ve web sitesi kodlama terminolojilerinde akıcı ve deneyim sahibi olmamız size görmezden gelemeyeceğiniz bir öne çıkma imkanı sağlayacaktır. 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Burdur , Tefenni Web Tasarım , Ağlasun Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al