Efeler Web Tasarım

Web Tasarım Efeler ile firmanızı internette tanıtma şansını yakalayın. Kurumsal web site ile sanal dünyaya giriş yapabilirisiniz. Fırsatlar için arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Efeler Web Tasarım

Efeler Web Tasarım

Efeler web tasarım ile oluşturulan internet sitelerinde olası herhangi bir sorunda anlık olarak müdahale edilmektedir. İşlem sırasında düzeltildiğinde veya müşteri başlatılıyor yazdığında, yedek bir kopya oluşturur ve sayfayı tüm internet kullanıcıları için yedeklemiş olur. Faturayı ödedikten sonra müşteriye yönetici hakları da veriliyor.

Kullanım kılavuzlarını kaydederek müşteriler, web sitelerinin kullanımı konusunda eğitim almış oluyor. Bu şekilde oluşturulan web sitede dolaşarak ve size neyin nerede ve nasıl çalıştığını gösteren bir eğitim videosu ilerleyen zamanda çok üyük bir vakit kazanımı haline gelecektir. Bu sayede müşteri kendisi bazı değişiklikler yapmak istediğinde her zaman üretici taraf ile kontak kurmak zorunda kalmamış olacaktır. 

 

 

 

 

Efeler Web Tasarım Firmaları

Efeler Web Tasarım Firmaları

Efeler web tasarım firmaları arasında zirvede olan Mirbax Dijital Dönüşü Ajansı ucuz bir pakette web siteleri oluşturmak, diğer firmalara nazaran biraz farklı ilerlemektedir. Web sitesini tasarlama sürecinin tamamını hızlı bir şekilde ilerletiyoruz ve onu hazır projelerden ayıran özelliklere dayandırıyoruz. Proje seçimi  İlk aşama, elbette, bir konuşma veya e-posta alışverişinden sonra, müşterinin şirketine en uygun projenin seçilmesidir. Bu aşamada tabii ki müşteriyi tanıdıktan sonra proje seçiminde yardımcı olunabiliyor.

İçeriğin sunulması seçilmiş bir proje olduğunda, müşteri bize ne göndermesi gerektiğini bilmesi oluşum sürecinin çok daha hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Seçilen proje tamamen müşteriye uyarlanır. Bu nedenle metinleri, fotoğrafları, renkleri, yazı tiplerini, simgeleri ve logoları değiştiriyoruz. Bu nedenle müşteri bize, örnek içeriklerin yerine ekleyeceğimiz yeni içerik sağlamalıdır. Bunda bir sorun olursa tabii ki yardımcı olmaktayız.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Efeler Web Sitesi Yapan Firmalar

Efeler Web Sitesi Yapan Firmalar

Efeler web sitesi yapan firmalar farkı ile muhtemelen kendi web sitenize giden daha kolay bir yol yoktur. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde müşteri için web sitesini yaratan uzman ekip, profesyonel görünecek ve müşterinin yalnızca bir tasarım seçip içeriği bize göndermesi yeterlidir. Hosting ve alan adı satın alma işlemleri, bu aşama iş paketi ile aynıdır. Müşterinin zaten bir barındırma ve etki alanı varsa, daha da ileri gidebiliriz. Değilse, onları satın almanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Bu, web sitesinin işleyişinin bize değil, yalnızca ona bağlı olacağı anlamına gelir. Görünenin aksine, sektördeki diğer şirketlerin neler yapabileceğine bakınca bu teklif büyük bir avantajdır.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Aydın , Didim Web Tasarım , Germencik Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al