Söke Web Tasarım

Web Tasarım Söke ile farkınızı profesyonel web site ile ortaya çıkarın. Sanal dünyada rakiplerinizi geride bırakarak potansiyel müşterilerinizi artırın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Söke Web Tasarım

Söke Web Tasarım

Söke web tasarım farkı ile girişilen işlerde, firmalara özgü logo oluşturulmalıdır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansımızda logo tasarımını alanında uzman ekip ile yürütmekteyiz. Web sitesi tasarımı ux İş hedeflerini, nihai alıcıyı ve beklentilerini öğrenmek bizlerin işine yaracaktır. Ana rakibin kim olduğunu biliyoruz. Tasarım çalışması sırasında yapılan varsayımları karşılamanın zamanı geldi. İyi web tasarımı uygulamaları için ux katmanını oluşturma hakkında bilgi sahibi olmak, olmazsa olmazımızdır. Ux tasarımının ne olduğunu görün.

Web sitelerinin kullanılabilirliği Nedir ve nasıl tanımlanır.  Kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi tasarımından bahsedebilmek için kavramın kendisini tanımlamakta fayda vardır. Kullanılabilirlik, yani ürünün kullanımıyla ilgili verimlilik, etkililik veya kullanıcı memnuniyeti. Belirli bir görevi veya hedefi gerçekleştirmek için kullanım kolaylığı anlamına gelen işlevsellik sözcüğüyle birbirinin yerine kullanılır. Kullanıcı akışı diyagramlarını tasarlama ise userflow, bir kullanıcının bir hedefe ulaşmak veya bir görevi gerçekleştirmek için bir web sitesinde izlemesi gereken yolun, örneğin web sitesine girmekten bir sorgu göndermeye kadar olan sürecinin görselleştirilmesi olan bir diyagramdır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Söke Web Tasarım Firmaları

Söke Web Tasarım Firmaları

Söke web tasarım firmaları İyi hazırlanmış bir kullanıcı yolculuğu için web sitesinin düzgün çalışması için temel teşkil eder. Mümkün olan en yüksek dönüşümü elde etmenizi sağlar. Sonraki tasarım aşamalarında hatalardan kaçınmanıza ve zamandan tasarruf etmenize olanak tanır. Temelin, benimsenen çözümlerin kullanışlılığı ve sezgiselliği olduğunu anlamaya değer.

Düzgün uygulanmamış bir kullanıcı akışı olmadan en güzel web sitesi bile dönüşüm sağlamaz, aksine güzel ama işe yaramaz bir ürün haline gelebilir. ‍ Kullanıcı akışı nasıl yapılır? ‍ Bir kullanıcı akışı tasarlarken, amaç hakkında, kullanıcının belirli bir kararı verme motivasyonları hakkında, sürecin belirli bir düğümü hakkında gerekli bilgiler hakkında sorular sorarız.

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Söke Web Sitesi Yapan Firmalar

Söke Web Sitesi Yapan Firmalar

Söke web sitesi yapan firmalar, olumlu deneyimler daha yüksek dönüşümü etkilediğinden, benimsenen çözümleri kullanıcı için kullanımı kolay, sezgisel ve sorunsuz hale getirmeye odaklanıyor. Web sitesi tasarımı, kullanıcı durumu hedefe giden en hızlı yol olan kullanım senaryosu diyagramı, müşterinin hedefe giden yolunun olası senaryolarının geliştirilmesine yardımcı olacaktır.

Olası senaryolar bu noktada, kullanım durumlarını ve kullanıcı senaryolarını, yani kullanıcının mümkün olan en iyi dönüşümü elde etmesi için olası yolları da ele alabiliriz. Örnek bir sayfa dönüşümü şöyle olabilir. Satın alma işleminin gerçekleştirilmesi sitede mümkün olduğu kadar uzun süre kalmasını sağlayacaktır.

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Aydın , Nazilli Web Tasarım , Sultanhisar Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al