• Çalışma Saatleri : 09:00 - 18:00

Kadıköy Web Tasarım

Web Tasarım Kadıköy dijital ortamdaki tüm ihtiyaçlarınızı en profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Fırsatları kaçırmamak için hemen ulaşım sağlayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Kadıköy  Web Tasarım

Kadıköy Web Tasarım

Kadıköy web tasarımda duyarlı web siteleri geliştirmek önceliğimizdir. Duyarlı web siteleri, yapılarını görüntülendikleri cihazlara otomatik olarak uyarlayan web siteleridir. Bir tablette veya akıllı telefonda normal bir sayfayı görüntülerseniz, o kadar küçük olur ki orada ne olduğunu görmek için yakınlaştırmanız gerekir.

 

 

Sayfayı yakınlaştırdığınızda, dikey kaydırma çubuğuna ek olarak, metnin her satırını okumak için hareket ettirmeniz gereken yatay bir kaydırma çubuğu da olacaktır. Bu çok elverişsizdir ve mobil cihaz kullanıcıları genellikle yanıt vermeyen web sitelerinin içeriğini okumaktan hemen vazgeçerler. Son araştırmalara göre, İnternet kullanıcılarının %30dan fazlası web sitelerine mobil cihazlar kullanarak göz atıyor ve bu sayı giderek artıyor (sonuçta tabletler, uygun fiyatları nedeniyle telefon, internet veya televizyon sözleşmelerine genellikle ücretsiz olarak ekleniyor). 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Kadıköy Web Tasarım Firmaları

Kadıköy Web Tasarım Firmaları

Kadıköy web tasarım firmalarına göre, duyarlı bir web sitesine sahip olarak, en başından beri rekabette önde olduğunuz anlamına gelir. Çünkü İnternet kullanıcılarının %30undan fazlası, rakiplerinizin tekliflerinden çok sizin teklifinize alışmaya daha istekli olacaktır. Bu nedenle duyarlı bir web sitesine sahip olmak çok önemlidir.

 

 

Web siteniz için yüklenici seçmeye karar vermeden önce, güvenilir bir yüklenici seçmenize yardımcı olacak ayrıntılı bilgileri sunduğumuz yazılarımızı okumalısınız. Web site geliştirme hizmetleri alırken lütfen sadece web sitesi yaptırmanın fiyatına değil, bu fiyat listesinde neyin garanti edildiğine de dikkat edin. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Kadıköy Web Site Yapan Firmalar

Kadıköy Web Site Yapan Firmalar

Kadıköy web site yapan firmalar sadece web sitesini görsel olarak daha çekici hale getirmek için yapılan eklemeleri değil, her şeyden önce, uygulanması herkesin web sitenizi bulması için gerekli olan bir dizi aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Modern web siteleri geliştiriyoruz. Her web sitesi en son standartlara uygun olarak yapılır.  İşletmeniz için niyetinizi, hedeflerinizi ve hedef kitleniz için yapmayı planladığınız her şeyi iletecek - tek bir tasarımın içine yerleştirilmiş - işletmenizi müşterilerinizle birleştiren bir marka kimliği oluşturuyoruz. İlgi çekici ve kullanılabilir arayüzler, tüm tasarımların ruhudur.

 

 

Mobil uygulamalar, tabletler, masaüstü bilgisayarlar ve tüm cihaz platformlarınız için iş gereksinimlerinize göre özel kullanıcı arayüzleri tasarlamanıza yardımcı olacağız. Gereksiniminiz ne olursa olsun - basit bir web sitesi tasarımı, karmaşık veri odaklı web uygulaması geliştirme, bir e-ticaret web sitesi, yerel veya platformlar arası mobil uygulama geliştirme, logo ve marka kimliği tasarımı, video prodüksiyonu veya tam teşekküllü bir dijital pazarlama kampanya - sizin için bir çözümümüz var.

Diğer yazılarımız; Web Tasarım İstanbul , Güngören Web Tasarım , Kağıthane Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al