İmamoğlu Web Tasarım

Web Tasarım İmamoğlu şirketinizin sanal ortamdaki imajınızı profesyonel web siteniz ile yukarı çekin. Destek almak için hemen ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

İmamoğlu Web Tasarım

İmamoğlu Web Tasarım

İmamoğlu Web Tasarım ile tüm siteleriniz mobil uyumlu olacaktır. Bunun ne anlama geldiği özet geçmek gerekir ise;Mobil uyumlu web sitesi, bir web sitesi oluşturma tekniğidir ve mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Mobil cihazlar için optimize edilmiş web siteleri, mobil cihazların küçük ekranları ve farklı girdi yolları için dizayn edilirler. Bu sayede, mobil cihazlar kullanıcıların rahat bir şekilde web sitelerini ziyaret etmelerini ve içeriği okumalarını sağlar.

Mobil uyumlu web sitelerinin yapısı genellikle responsive web design yapısına sahiptir. Bu yapıda web site tasarımı cihaz ekranı boyutuna göre otomatik olarak sığacak şekilde dizayn edilir. Bu şekilde web sitesi farklı cihazlar için farklı görüntülenebilir.Mobil uyumlu web sitelerinin kullanımı mobil cihazların artan popülaritesi ile birlikte önem kazanmıştır. Çünkü mobil cihazlarla internet erişimi her geçen gün arttığı için mobil uyumlu web sitelerinin kullanımı ile mobil kullanıcıların deneyimini optimize etmek önem kazanmıştır.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

İmamoğlu Web Tasarım Firmaları

İmamoğlu Web Tasarım Firmaları

Responsive tasarım, bir web sitesi oluşturma tekniğidir ve web sitenin farklı cihaz ve ekran boyutlarında uygun şekilde görüntülenmesini sağlar. Responsive tasarım, web sitenin tasarım ve yapısının cihaz ekran boyutuna göre otomatik olarak sığmasını sağlar. Bu sayede, kullanıcılar web sitelerini farklı cihazlar ve ekran boyutlarında rahat bir şekilde kullanabilirler.Responsive tasarım, CSS ve HTML kodlarını kullanarak yapılır.

Örneğin, CSS kullanarak web sayfasının genişliğini ve yüksekliğini ekran boyutuna göre ayarlayabilir veya HTML kullanarak farklı cihazlar için farklı içerikleri görüntüleyebilirsiniz.Responsive tasarım, artan mobil cihaz kullanımı nedeniyle önem kazanmıştır. Çünkü mobil cihazlarla internet erişimi her geçen gün arttığı için mobil uyumlu web sitelerinin kullanımı ile mobil kullanıcıların deneyimini optimize etmek önem kazanmıştır. Responsive web design, kullanıcı deneyimini geliştirmek için kullanılır ve kullanıcıların cihazlarına göre web sitelerini daha rahat kullanmalarını sağlar.

 

 

 

 

İmamoğlu Web Sitesi Yapan Firmalar

İmamoğlu Web Sitesi Yapan Firmalar

Web sitelerindeki görsellerin seçimi, web sitenin görsel tasarımının önemli bir parçasıdır ve doğru şekilde seçilmelidir. Aşağıdaki kriterler dikkate alınmalıdır:Relevans: Görseller, web sitenin içeriğiyle ilgili olmalıdır ve içerikle uyumlu olmalıdır.Boyut: Görseller, web sayfasının yüklenme hızını etkileyebileceğinden, optimizasyon edilmeli ve boyutları uygun olmalıdır.Kalite: Görseller yüksek çözünürlüklü ve net olmalıdır.Telif hakkı: Görseller, telif hakkı korunan materyaller olmamalıdır veya izin alınmış olmalıdır.Aksesibilite: Görseller, kullanıcıların engelli olabileceği dikkate alınarak, alt metinlerle desteklenmelidir.Görsel çeşitliliği: Web siteniz için farklı görseller seçmeniz gerekir.

Bu görseller arasında fotoğraflar, infografikler, videolar ve çizimler olabilir.Branding: Görseller, web sitenizin marka imajını yansıtmak için seçilmelidir.Web siteniz için görsel seçerken, görsellerin yukarıda belirtilen kriterleri dikkate almalısınız. Bu sayede web sitenizin görsel tasarımı profesyonel ve kullanıcı dostu olacaktır.

 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Adana , Feke Web Tasarım , Karaisalı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al