Karlıova Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Karlıova web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Karlıova Web Tasarım

Karlıova Web Tasarım

Karlıova web tasarım olarak kendi benzersiz ihtiyaç ve tercihlerinize göre tasarlanabilen özel e-Ticaret paketleri sunuyoruz. E-Ticaret sistemlerinizi sıfırdan kurmanıza yardımcı olabilir ve anahtar teslim çözümler sunabiliriz. Faaliyet gösterdiğiniz veya faaliyet göstereceğiniz sektörü belirleyin. Satmak istediğiniz ürün veya hizmetleri seçin markanızı oluşturun. E-Ticaret altyapınızı ve sisteminizin tasarımını oluşturalım. Ürün veya hizmetlerinizi sisteminize ekleyelim, nakliye ve lojistik altyapınızı hazırlayalım. Ödeme sağlayıcı hizmetlerini siteminize dahil edelim ve dijital pazarlama çözümlerimiz ile e-İşinizin büyümesini artırın. Sunduğumuz kapsamlı çözümler ile çevrimiçi işinizi yürütmeye başlamak için herhangi bir sorunu çözme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Özgün tasarım, profesyonel geliştirme ve başarılı çalışmamızın ürünü olarak tüm ekran boyutlarıyla uyumlu, sezgisel bir tasarım sunuyoruz. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Karlıova Web Tasarım Firmaları 

Karlıova web tasarım firmaları ile sorunsuz ve kesintisiz çalışan e-ticaret sistemleri edinin. İşletmeniz için hepsi bir arada çözümler sunuyoruz. E-Ticaret'te ödemelerinizi nasıl ele alacağınız çok önemlidir.  Ayrıca farklı nakliye sistemlerini e-Ticaret işinize entegre etmenize yardımcı olabiliriz. Müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulabilecekleri, özel ve gelişmiş ürün ve kategori sayfaları sunuyoruz. Sektörünüz ne olursa olsun hem B2B hem de B2C iş modellerinde çözümler sağlayabiliriz. Müşterileriniz, gelişmiş ürün filtreleme seçeneklerimiz ile ürün ve hizmetlerinizi en ince ayrıntısına kadar filtreleyebilir. Çok sayfalı Google SEO optimizasyon uygulamaları ile e-Ticaret işletmenizin sıralamasını organik olarak yükseltebiliriz. Eğitim ve 7/24 desteğimiz ile CMS sistemlerimiz üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Farklı ülkelerde ticarete mi karışmak istiyorsunuz? İhtiyaç duyduğunuz bütün dillerde destek sunuyoruz. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Karlıova Web Site Yapan Firmalar

Karlıova web site yapan firmalar mobil kullanıcı sayısı her geçen gün artmakta olduğunu göz önünde bulundurarak sistemleriniz için full responsive tasarımlar sunmaktadır. Dönüşüm oranlarınızı artırmak için müşterilerinizin sayfanızdan ayrılmadan sizinle iletişime geçmesini sağlayabileceğimiz profesyonel harekete geçirici mesaj (CTA) yöntemlerini uyguluyoruz. Yüksek kaliteli bir web sitesi tasarımı, şirketiniz hakkında ilk izlenimi oluşturduğu için markalaşma için vazgeçilmez bir unsurdur. Artı, ilk etapta kitlenizin güvenini artırır. Web sitesi kötü olan bir şirkete kimse güvenmez ve her zaman rakiplerinizin gerisinde kalırsınız. Marka bilinci oluşturma, içeriğinizi profesyonel bir şekilde bir arada tutar ve potansiyel müşterilere sizin güvenilir bir şirket olduğunuza dair güven verir. Çevrimiçi varlıklarınızı nasıl geliştirebileceğiniz hakkında istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bingöl , Genç Web Tasarım , Kiğı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al