Yedisu Web Tasarım

Mirbax, 12 yılı aşkın tecrübesiyle internette kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen işletmelere profesyonel Yedisu web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Yedisu Web Tasarım

Yedisu Web Tasarım

Yedisu web tasarımda web geliştiricilerimiz tasarımcıların yaptığı modeli alır ve web'de görüntülenebilmesi için bir kodlama diline çevirir. Genellikle özel kodlama widget'ları ve diğer araçları kullanarak web sitelerini işlevsel hale getirirler. UX geliştiricisi olarak da bilinen bir kullanıcı deneyimi geliştiricisi, web sitenizi kullanıcı dostu yapan kişidir. Tasarım becerilerinin yanı sıra teknik becerilere de sahipler ve onları ziyaretçileri çeken ve tutan web siteleri oluşturmak için çalıştırıyorlar. Markanızın web sitesi, en değerli çevrimiçi varlıklarınızdan biridir. İnternette güçlü bir varlığınız yoksa, markanızı geride tutuyorsunuz demektir. Markanız için web'de arama yapan ve hiçbir şey bulamayan potansiyel müşteriler, işinizi kaybettiğinizi düşünebilir. Arama sonucunda ortalamanın altında bir şey bulurlarsa, şirketinizin ürününüzle pek ilgilenmediği izlenimini edinirler.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Yedisu Web Tasarım Firmaları 

Yedisu web tasarım firmaları sizin için en uygun tasarımı geliştirerek web sitenizle kurduğunuz her müşteri ilişkisini harika hale getirir. Harika web tasarımını pek de iyi olmayan web tasarımından ayıran işaretler nelerdir? İyi bir web tasarımı nasıl görünür? İyi web tasarımı öznel değildir. İllüstrasyon veya çıkartma tasarımı gibi diğer tasarım türlerinde, neyin  iyi  olduğu çoğu izleyicinin zevkine bağlıdır. Web tasarımı, iyi ve iyi değil  arasındaki çizgiyi çok daha belirgin hale getirir. İyi tasarlanmış bir web sitesi, ziyaretçinizin aradığı deneyimi mükemmel şekilde oluşturan bir web sitesidir. İşini başarıyla yapan web tasarımı, dönüştüren web tasarımıdır, dönüştürmek , kullanıcının belirli bir eylemi gerçekleştirmesini sağlamak anlamına gelir. Bir kullanıcı, web sitenizin gerçekleştirmesi için ayarladığı bir eylemi gerçekleştirdiğinde, web siteniz bir dönüşüm gerçekleştirmiştir.

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Yedisu Web Site Yapan Firmalar

Yedisu web site yapan firmalar ziyaretçilerinizin müşteriye dönüşümlerini, bir haber bültenine kaydolmak, satın alma yapmak, bir hesap açmak veya web sitesinde daha fazla içeriğe erişmek gibi herhangi bir harekete geçirici işlevi kullanarak sağlayabilir. Etkili web tasarımı, dönüşümleri teşvik etmek için birkaç farklı unsuru bir araya getirir. Negatif alanın zorlayıcı kullanımı, kullanıcı için açıkça sunulan seçenekler, açık, net harekete geçirici mesajlar, sınırlı dikkat dağıtma ve iyi düşünülmüş bir kullanıcı yolculuğu, duyarlı tasarım, bir hiyerarşi izleyen uygun boyutta yazı tipleri, okuyucularınızın dikkatini çeken alakalı, yüksek kaliteli içerik ve görseller ve her sayfadaki metin ve resim miktarı arasında denge kurmak. Yaptığınız her tasarım seçimi e bir şekilde web sitenizin kullanılabilirliğini ve dönüşüm oranını etkileyecektir. 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Bingöl , Yayladere Web Tasarım , Adaklı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al