Marmara Web Tasarım

Web Tasarım Marmara işinizi büyütmenize fayda sağlayacak kaliteli web site hizmetini sunmaktadır. Fırsatları kaçırmamak adına hemen iletişime geçin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Marmara  Web Tasarım

Marmara Web Tasarım 

Marmara web tasarım ile oluşturacağınız web sitesi tasarımları en pahalı olmak zorunda değildir. Anahtar, orijinal ve göz alıcı bir grafik tasarımla ilgilenmektir. Bu sayede müşteri web sitesinde uzun süre kalacak ve gelecekte siteyi ziyaret etme olasılığı daha yüksek olacaktır. Küçük işletmeler için bir web sitesinin kullanımı kolay, sezgisel ve işlevsel olmalıdır. Sadece kendisi ve ihtiyaçları için değil, potansiyel müşteriler için de bu gereklidir. Müşteri beklentilerine daha yakından bakmakta fayda var çünkü web sitesinin yakın gelecekte para kazanacağı isteniyorsa hitap etmesi gereken kitle onun kullanıcılarıdır.

Düzgün tasarlanmış bir web sitesi, her müşteri için yardımcı olmalı ve başlatılan pazarlama kampanyasında merkezi bir konum olmalıdır. Müşterilerden gelen en önemli soruları yanıtlamalıdır, böylece herkes kısa sürede şüphelerini giderebilir. Sitenin otomatik olarak çalışması gerekiyor: çalış, sat ve kazan. Bazı şirketler, kullanıcılar için tamamen yararsız olan güzel web siteleri kurmaya karar verir. Bu, web sitesi dinamik olarak geliştirilecekse yapılmaması gereken büyük bir hatadır.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Marmara Web Tasarım Firmaları

Marmara Web Tasarım Firmaları

Marmara web tasarım firmaları web sitenizi yönetmeniz için içerik yönetim sistemleri sunmaktadır. İçerik yönetim sistemleri, birçok web geliştiricisi arasında paha biçilmez bir rol oynamaktadır. Anahtar, sizin için doğru olanı seçmektir. Profesyonel bir CMS(içerik yönetim sistemi), yayınlanan web sitesindeki içeriğin ücretsiz yönetimini ve geliştirilmesini kolaylaştıracaktır. Bu, daha önce çalışan web siteleriyle hiç teması olmayan ve HTMLye tam olarak aşina olmayan çalışanlarınız için faydalı bir çözümdür.

Ancak sitenizde beklediğiniz bütün işlevleri karşılamama durumunda profesyonel bir ajans ile çalışmayı ve dahası size özel gereksiz işlemler içermeyen size özel bir içerik yönetim paneli kurmaları isteyebilirsiniz. CMS kullanmak çok mantıklı, çünkü faaliyetlerin çoğu basit yönergelerle gerçekleştirilebilir. CMS sistemi, özel olarak seçilmiş bir yere blog girişi ekleyebilecek ve oluşturulan web sitesinin SEO açısından optimize edilmesine de yardımcı olacaktır.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Marmara Web Sitesi Yapan Firmalar

Marmara Web Sitesi Yapan Firmalar

Marmara web sitesi yapan firmalar, web sitelerinin oluşturulmasında Google dostu olmasına dikkat etmektedir. Web sitenizin ilk günkü gibi profesyonel düzen ve görünümde kalması teknik destek ve bakım ile mümkün olduğu gibi sitenize entegre edilmiş panellerle de sağlanabilir.

Sitenizde yapılacak her değişikliği yeniden düzenlemek yerine ilgili alanlara uygun şablonlara içeriğinizi yerleştirmenizi sağlayan paneller ile sitenizin Google dostu kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, bu uygun web sitesi konumlandırması için iyi bir şanstır.  

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Balıkesir , Manyas Web Tasarım , Savaştepe Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al