Bayramiç Web Tasarım

Web Tasarım Bayramiç dijital ortamda şirketinizin ihtiyaç duyduğu tüm araçlara tek bir kanal üzerinden ulaşmanın kolaylığını tecrübe edinin.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Bayramiç Web Tasarım

Bayramiç Web Tasarım

Bayramiç web tasarım projelerinde hitap edilecek hedef kitlenin belirlenmesiyle süreç başlar. Kitlemizi belirledikten sonra, kullanıcının platformumuzda ne bulmak istediğini ve dolayısıyla web sitesi tasarımına neleri koymamız gerektiğini belirlememiz çok daha kolay olacaktır. Web sitesinin amacını ve ideal kullanıcısının kim olduğunu bildiğimize göre, sonunda web sitesiyle belirli bir çalışmaya başlayabiliriz. Kullanıcıların amaçlarını ve ihtiyaçlarını düşünerek harcadığımız zamanın karşılığını fazlasıyla alacağız. Web sitesi, kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verecek ve böylece amacına ulaşacaktır. Bütün gereksinimlerimizi bir liste haline getirmek en iyisidir ve bu uzun bir liste olabilir. Listeyi kontrol ederken bir kullanıcı gibi bakmalıyız ki bu her bir kişinin bakış açısından görmemiz için önemli olan şeylerdir. Her bir kullanıcının biraz farklı bilgiler arayacağını hesaba katmalıyız. 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Bayramiç Web Tasarım Firmaları 

Bayramiç web tasarım firmaları hedef kitlenizin ihtiyaçlarına cevap veren etkileyici siteler geliştirmektedir. Bir araba atölyesi web sitesini ele alalım. Ziyaretçileriniz iletişim sayfasına, konuma ve çalışma saatlerini öğrenmeye ihtiyaç duyacaktır. Bu bilgiler ana sayfanızda açıkça görülebilmelidir. Kullanıcı isterlerini topladığımız listeden fazlalık bilgileri temizlemek sitenin karmaşasını azaltmamıza yardımcı olacaktır. Bazı bilgiler tamamen gereksiz olabilir. Listeden bilgilerimizi seçip gruplandırdıktan sonra numaralandırmaya başlıyoruz. En önemli şeyler en üstte, en az olanlar en altta. Şimdi her gruptaki anahtar verileri bulma zamanı çünkü bu bilgiler ana sayfada olmalıdır. Henüz onları geliştirmemize gerek yok. Şimdilik, kullanıcılara neler sunabileceğimizi bildiriyoruz. Daha fazlasını öğrenmek istiyorlarsa, devam etmelerini teşvik etmeyi hedefliyoruz. Mümkün olduğunca, arama motorundan gelen ifadelere benzer ana terimleri formüle etmeliyiz. Böylece ana sayfa sadece içerdiğini iyi iletmekle kalmaz, aynı zamanda kendini iyi konumlandırır. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Bayramiç Web Site Yapan Firmalar

Bayramiç web site yapan firmalar olarak tasarımında hangi içeriklerin yer alması gerektiğine nasıl kara veriyoruz? Sitenizin amacını, hedef kitlenizin öğrenmek istediklerini, sunmak istediğiniz hizmetleri belirledikten sonra artık bu bilgileri alt sayfalar oluşturmak için bölmek gerekiyor. Bilgilerin kopyalanıp kopyalanmadığını tekrar kontrol edelim. Uygun bir web sitesi tasarımı oluşturmak alt sayfaların her biri, önceden oluşturulmuş içerik gruplarından birine karşılık gelmelidir. Ortak bir payda bulmaya çalışalım. Minimalizm web tasarımında çok kullanışlıdır. Hem görsel efekt açısından kullanışlıdır hem de pratiktir, içeriğin uygun şekilde düzenlenmesi sayesinde alıcı mesajında ​​kaybolmaz. Tabii ki, önemli bilgileri de zorla kısaltamayız çünkü bu, mesajın hatalı alınmasını da etkileyebilir.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Çanakkale , Ayvacık Web Tasarım , Biga Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al