Ayvacık Web Tasarım

Web Tasarım Ayvacık kaliteli ve hızlı web siteleri ile işinizi geliştirerek kazancınızı artıracak. Detaylı bilgi almak için hemen ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Ayvacık Web Tasarım

Ayvacık Web Tasarım

Ayvacık web tasarımda projenize başlarken atılan ilk büyük adım, web sitemizin amacını belirlemektir çünkü web tasarımının başladığı yer burasıdır. Çevrimiçi dünyada neyi başarmak istediğimizi en başından bilmeliyiz. Bu sayede web sitesinin kendisi ve üzerine yerleştirilen mesaj alıcılar tarafından anlaşılır olacaktır. Bir işletmeyi yürütürken, mevcut veya potansiyel kullanıcımız da ne sunabileceğimizi bilmelidir. Rakiplerimiz arasında bu sayede onu teklifimize ikna edeceğiz. Bir otomobil atölyesinin web sitesini ele alalım. Kullanıcı platforma girdiğinde, bunun bir araba tamirhanesi ile ilgili olduğunu hemen bilmeli ve emrindeki hizmet yelpazesinin yanı sıra çalışma saatleri ve konumu hakkında bilgi edinmelidir. Böyle bir web sitesinin amacı öncelikle bu hizmetler hakkında bilgi vermek ve olumlu ek etkisi yeni müşteriler kazanmaktır. 

 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Ayvacık Web Tasarım Firmaları 

Ayvacık Web Tasarım Firmaları 

Ayvacık web tasarım firmalarına göre net bir hedefe sahip olmak, web tasarımı söz konusu olduğunda gerçekten temeldir. Bu nedenle, seçimini dikkatlice düşünmeliyiz. Web sitesinin amacının ne olduğunu belirledikten sonra, hedef kitlesinin kim olduğunu düşünmenin zamanı geldi. Sayfayı tasarlarken hedef kitleyi belirlemiş olmak oldukça faydalı olacaktır. Web siteleri yalnızca arama motoru robotları tarafından görüntülenmez. Ne de olsa sitenizi sadece onlar için tasarlamıyoruz. Bu nedenle, www platformumuzun alıcılarının kim olacağını düşünmemiz gerekiyor. Nihayetinde ulaşmak istediğimiz kullanıcılarınız, değil mi? Hedef kitlenin belirlenmesi, web sitesinin amacının ne olduğu ile doğrudan ilgilidir. Hedef grubumuzu önceden belirlememiş olsak bile, web sitelerinin tasarımı sırasında alıcımızın özelliklerini ve ihtiyaçlarını belirlemek, web sitesinin oluşturulmasına katkı sağlar. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Ayvacık Web Site Yapan Firmalar

Ayvacık web site yapan firmaların bir sonraki adımı genellikle kitlenizin doğasını daha da daraltmak ve sözde oluşturmak olacaktır. İdeal profilleriniz hakkında isim, yaş, köken, eğitim, meslek, ilgi alanları, ihtiyaçlar vb. içeren bilgiler toplanır. Halihazırda mesleğimizle ilgili bir fikrimiz varsa ve neler sunabileceğimizin ve bizi rakiplerimizden ayıran özelliklerin farkındaysak, o zaman kesinlikle böyle bir web sitesi kullanıcı profili oluşturmak büyük bir sorun olmamalıdır. Sadece tam olarak neye ihtiyacı var, onun tercihleri ​​neler, neden bu sayfada üzerinde kalmalı ve varsayılan hedefe ulaşılmasına katkıda bulunmak için sayfada ne bulmalıdır gibi soruları düşünmemiz gerekiyor. Bir araba tamircisi örneğimizden yola çıkarsak ideal kullanıcının araba tamirine ihtiyacı olan bir kişi olacağına hiç şüphe yok. Bu durumda atölye hangi hizmetleri sağlıyor, nerede bulunuyor, hangi saatlerde çalışıyor, nasıl iletişime geçilir gibi bilgileri sayfanızda arayacaktır. Bu bilgileri site tasarımında görünür bir yere koyun ve hemen anlaşılacak şekilde formüle edin. Bu kadar basit!

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Çanakkale , Yenice Web Tasarım , Bayramiç Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al