Dicle Web Tasarım

Web Tasarım Dicle şirketinizi internette rakiplerinizin önüne geçirmek adına oluşturmanız gereken kurumsal web sitesini profesyonel şekilde sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Dicle Web Tasarım

Dicle Web Tasarım

Dicle web tasarım ile çevrimiçi pazarda yerinizi alın. E-ticaret dünyasına girerken hem online gelirleri artıracak bir platform hem de müşterilerle iletişim platformu olarak size uzun süre hizmet edecek bir araç dikkatlice düşünülmeli ve tasarlanmalıdır. Çeşitli işlevlere ek olarak, kullanım ergonomisine ve gelecekte genişleme olasılığına dikkat edilmelidir. Doğru çözümleri seçme konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz, estetiğe önem veriyoruz, mağazanın kullanımı konusunda eğitimler veriyoruz, mağazanın internette pazarlamasını da halledebiliyoruz.

Bir web sitesi tasarlarken, müşterilerimizin web sitesindeki içeriği ve fotoğrafları bağımsız olarak düzenleyebildiği, ürünleri, kategorileri ve siparişleri yönetebildiği kanıtlanmış çözümlere güveniyoruz. Her mağazanın mobil cihazlarda doğru bir şekilde görüntüleneceği ve optimizasyon yoluyla arama motorları tarafından okunup anlaşılması gerekir. Oluşturulan mağazanın GDPR ile uyumlu olduğundan emin olacağız. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Dicle Web Tasarım Firmaları 

Dicle web tasarım firmaları bir çevrimiçi mağaza tasarlarken, müşteri ihtiyaçlarını, gerekli işlevleri, grafik tasarımın düzeni / stilini, Google Shopping, Ceneo, Allegro, Facebook gibi harici pazar yerleri ile entegrasyonlarını ve örneğin harici depo / ERP / stoksuz satış sistemleri ile entegrasyonlarını, çevrimiçi ödemeler eklemeyi, bir kargo şirketi ile entegrasyon kurmayı, fatura düzenleme imkanını sunduğu kapsamlı bir hizmet sunmayı dikkate alır.

E-Ticaret siteniz için işlevler hakkında kendiniz liste çıkarmaya başlayın, uzmanlarımızla ayrıntıları görüşün. Sitenizin bulunabilirliğini artıralım. Konumlandırma, seçilen anahtar kelimeler için arama motorunda yüksek bir konuma ulaşmayı amaçlayan faaliyetlerdir. Bu sayede web sitesi daha fazla potansiyel müşteriye ulaşma şansına sahip olur. Google arama motoru için web sitesi konumlandırma ve optimizasyonu sunuyoruz. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Dicle Web Site Yapan Firmalar

Dicle web site yapan firmalar olarak SEO’nun göz ardı edilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. Sürekli artan sayıda web sitesi, sanal gerçekliği gerçekten kalabalık hale getirdi. En iyi eşleşen arama sonuçlarını elde etme beklentisi, değerli web sitelerinin düşük kaliteli içerik sunanlardan etkili bir şekilde ayrılmasına izin veren mekanizmaların getirilmesini zorunlu kıldı. Diğer bir konu da şirket sayfalarının Google arama motorunda ilk sıralar için  rekabet etmesidir.

Sadece birkaç yıl önce, özellikle daha az rekabetçi ifadeler söz konusu olduğunda, sayfaları nispeten hızlı bir şekilde konumlandırmanın etkili yolları vardı. Google'ın artan gereksinimleri, sürekli değişen algoritmaları ve değişikliklerini takip etmesi ancak değişiklikleri sürekli takip eden ve uygun aksiyonları alan uzmanlar tarafından karşılanabilir. Sayfanın konumlandırılmasını geciktirmeyin. Müşterilerinize hassasiyetle ulaşın. Rekabette öne geçin.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Diyarbakır , Çüngüş Web Tasarım , Eğil Web Tasarım

 

Teklif Al
Teklif Al