Doğanyurt Web Tasarım

Web Tasarım Doğanyurt profesyonel web site hizmeti ile firmanızın dijital ortamda ses getirmesini sağlamaktadır. Kampanyalar için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Doğanyurt Web Tasarım

Doğanyurt Web Tasarım

Doğanyurt web tasarım site ziyaretçileriniz için kullanıcı deneyimi sağlanmasına dikkat etmektedir. Kullanıcı deneyimini iyileştirmek daha kolay çevrimiçi alışveriş, belirli bir web sitesine bağlanmak ve oraya geri dönmeye daha istekli olmak, web sitesine olan ilginin artması, bu da web sitesinde geçirilen sürenin uzamasına neden olur. Gerekli bilgilerin hızlı ve doğru bir şekilde bulunması, bu da artan memnuniyet ve şirketin güvenilirliğinin oluşturulması anlamına gelir. Kullanıcı arayüzü, sayfa düzeninin göze hoş gelmesini sağlar. Markanın kimliğini, değerlerini, misyonunu, vizyonunu, tonunu ve diğer unsurlarını çağrıştırmak için tasarlanan tasarımının tamamıyla ilgilidir: renk, düğme stili, tipografi, menü veya galeri.  bir web sitesi oluşturmak ve sosyal medyadan müşteri çekmek istemez misiniz? 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Doğanyurt Web Tasarım Firmaları 

Doğanyurt web tasarım firmaları ile sosyal medyayı daha verimli kullanın. Günümüzde Facebook veya Instagram gibi sosyal medyada hesabı olmayan bir insanı hayal etmek zor. Bunlar, hayatınızın ayrıntılarını arkadaşlarınızla paylaşmak için ana yerlerdir. Aynısı şirketler için de geçerli, sosyal medya sayesinde müşterilerimizle iletişim kuruyoruz ve yenilerini de çekebiliyoruz. Tüketiciler sosyal medya kanallarınıza geldiğinde, işletmeniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için kolayca web sitenize gidebilirler. Müşteriler, Facebook veya Instagram hesabından web sitesine yönlendirilerek belirli bir işlem yapmaları teşvik edilir. Sosyal medya sadece ilgilerini çekmeye ve temel bilgileri vermeye hizmet ediyor. Öte yandan, profesyonelce sayfalar oluşturmak, tüketicileri, örneğin ürünlerinizi satın almaya ikna etmenizi sağlayacaktır. Unutmayın ki, sosyal medyada reklam vermekle ilgilenir, ancak web sitenizin adresini vermezseniz tüketici, müşteri yolculuğundaki bir sonraki adımdan vazgeçebilir. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Doğanyurt Web Site Yapan Firmalar

Doğanyurt web site yapan firmalar responsive prensibine uygun web siteleri tasarlar ve oluştururlar. İnsanların %82,1'i web sitelerinde gezinmek için mobil cihazları kullanıyor. Bu, Elektronik İletişim Ofisi (UKE) tarafından gerçekleştirilen  Telekomünikasyon hizmetleri pazarının işleyişi ve tüketici tercihleri ​​hakkında kamuoyu araştırması  sonucudur. Bu araştırma web tasarım ilkelerinin, İnternet kullanımının ana kaynağı haline gelen mobil cihazları da içermesi gerektiğini açıkça göstermektedir. Bu nedenle web sitelerinin her cihazın gereksinimlerine otomatik olarak uyum sağlaması çok önemlidir. Duyarlı bir web sitesi, yalnızca sitede kolayca gezinebilen kullanıcılar için bir kolaylık değildir. Farklı cihaz veya tarayıcı türleri için sayfaların birkaç sürümünü oluşturmak zorunda olmayan web sitesi sahibi için de bir avantajdır. Bu sayede, İnternet kullanıcısı, türü ne olursa olsun sezgisel gezinme ile kolay, şeffaf, kapsamlı ve okunaklı bir web sitesine sahip olur. Bu da, web sitemizle ilgili olumlu deneyimini etkiler ve bu da şirketin kârına dönüşür.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kastamonu , Devrekani Web Tasarım , Hanönü Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al