Enez Web Tasarım

Web Tasarım Enez yazılım alanında yaptığımız çalışmalar ile firmanıza kurumsal kimlik kazandırın. Diğer hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Enez Web Tasarım

Enez Web Tasarım

Enez web tasarımda sadece sitenizin görselliği ile değil metin içeriklerinin de düzenlenmesi veya üretilmesi gibi hizmetler de projenize dahil edilmektedir. Web sitelerindeki çekici içerik, web sitesinin Google arama motorundaki konumunun optimize edilmesinde (SEO - Arama Motoru Optimizasyonu) önemli bir rol oynar. Düzgün seçilmiş kelime öbekleri ve anahtar kelimelerin yanı sıra bağlantıların ustaca konumlandırılması, web sitesinin web üzerindeki görünürlüğünü artırır. Oldukça zengin ve ilgi çekici içerik, bir şirketi rakiplerinden ayırabilir ve yeni müşteriler çekebilir. Sloganları ve reklam metinlerini, ürün açıklamalarını, sponsorlu makaleleri, şirket bloglarını ve reklam klasörleri içeriğini düzenliyoruz. Çeşitli konularda, yapılarda ve karmaşıklık düzeylerinde web portalları tasarlıyoruz.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Enez Web Tasarım Firmaları 

Enez web tasarım firmaları en karmaşık web sitelerini bile, çekici görünümlerinin yanı sıra verimli, W3C standartlarına uygun olacak ve tüm modüllerin ve uygulamaların sorunsuz çalışmasını sağlayacak şekilde oluşturmaktadır. Portalın tüm unsurlarının düzgün çalışmasına ve web'de görünürlük ve arama motorlarındaki sonuçlar açısından optimizasyona özen gösteriyoruz. Çevrimiçi mağazalar için işlevsel modüller oluşturma konusunda deneyime sahibiz, örneğin; ödeme fişleri veya kargo takibi, stok kontrolü, vb. Portallarımız binlerce kullanıcıyı desteklemektedir ve UCD (kullanıcı merkezli tasarım) standartlarının kullanımı sayesinde onların ihtiyaçlarına göre yönlendirilmektedir. UX (kullanıcı deneyimi) tekniğini yani kullanıcı deneyiminin analizini kullanarak kullanıcı dostu arayüzler tasarlıyoruz. Biz, aynı tutkuyu paylaşan deneyimli bir İnternet teknolojisi uzmanları ekibiyiz. Çevrimiçi varlığınızı güçlendirmek için etkili profesyonel yaklaşımlar sunuyoruz.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Enez Web Site Yapan Firmalar

Enez Web Site Yapan Firmalar

Enez web site yapan firmalardan biri olarak farklı ölçeklerde yüzlerce şirket için çok sayıda benzersiz proje yaptık. Teklifimizde hem web sitesi tasarım hizmetleri, www mağazaları, mağaza portalları, konumlandırma, grafik tasarım, barındırma ve web sitesi yönetimi bulacaksınız. Sipariş tamamlandıktan sonra kapsamlı hizmetler ve tam destek garantisi veriyoruz. Projede özgün bir yaklaşımı ve modern çözümlerin kullanımını önemsiyoruz. Sunduğumuz projeler, estetik tasarımı ve yüksek kullanılabilirliği (W3C, Web Kullanılabilirliği) birleştiriyor. Web sitesinin sezgisel ve ücretsiz kullanımına izin veren bir arayüz kullanmaktan oluşan kullanıcı merkezli tasarım yöntemini dahil ediyoruz. En son teknolojilere (HTML5, CSS3, JS, RWD, WCAG, ISO/IEC 40500:2012) ve arama motoru optimizasyonuna (SEO - Arama Motoru Optimizasyonu) dayalı web siteleri oluşturuyoruz. Google dostu ve kullanıcı dostu projelere sahip olmanın avantajlarını yakalayın.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Edirne , Uzunköprü Web Tasarım , Havsa Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al