Havsa Web Tasarım

Web Tasarım Havsa sunmuş olduğu kurumsal web siteler sayesinde şirketinizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirmektedir. Detaylar için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Havsa Web Tasarım

Havsa Web Tasarım

Havsa web tasarım yıllara dayanan deneyimiyle başarı garantili web siteleri oluşturmak için dikkat edilmesi gereken ipuçlarına sahiptir. Web sitesine teklifini ilgili kişilere göstermek ve potansiyel bir müşteri kazanmak için daha iyi bir şans verecek ipuçlarımızı projenizin temeli olarak geliştiriyoruz. Bir web sitesini sıfırdan tasarlarken veya yeniden tasarlarken, estetiğe takılıp kalmak kolaydır. (Yeşilin şu tonu hiç hoş durmuyor... Logoyu sağ üste koysak harika olmaz mı?... Animasyonu sayfanın ortasına koymaya ne dersiniz?). Web sitenizi gerçekten iyi tasarlamak istiyorsanız, gerçekten önemsediğiniz mümkün olan en fazla sayıda muhataba ulaşmak (optimal hedefleme profili), ziyaret sayısını artırmak, potansiyel müşteriler oluşturmak vb.), o zaman web sitenizin görünümünden ve verdiği histen daha fazlasına dikkat etmeniz gerekir.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Havsa Web Tasarım Firmaları 

Havsa web tasarım firmaları web sitenizin kullanıcı deneyimini desteklemesine öncelik verir. Ziyaretçilerin potansiyel olarak erişebileceği bir milyardan fazla web sitesinin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Bu nedenle, gerçekten iyi bir tasarımın kullanımı kolay olması özellikle önemlidir. Aynı zamanda, doğrudan kullanıcı deneyimini olumlu etkilemelidir. Bir web sitesini ziyaret etmek eğlenceli olmalı ve içeriğine bağlı olarak, hatta belki de akılda kalıcı olmalıdır. Sitenin işlevselliği ve kullanılabilirliği ile kullanıcılarının tepki ve duygularının başlı başına disiplinler olduğunu söylemeye gerek yok. Amaçlarınız için en uygun web sitesini oluşturmak olan amaçladığınız hedefe ulaşmanın yolunu nasıl bulacağınız konusunda size profesyonel yetkinliğimizi sunuyoruz. Bu nedenle, her web geliştirme projesinde uygulanabilecek kullanıcıların olumlu deneyimi için kullanılabilirlik ilkelerini dahil ettiğimiz tasarımlar geliştiriyoruz.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Havsa Web Site Yapan Firmalar

Havsa web site yapan firmalar için grafik tasarımın sadeliği öne çıkmanızda faydalı olacaktır. Büyük bir web projesine yaklaştığımızda, şunları aklımızda tutuyoruz, çoğu ziyaretçi sitenizin animasyon şöleni olmasını umursamaz. Ziyaretçileriniz, tasarımınızın ne kadar etkileyici olduğunu yargılamak için sitenize gelmez. Belli bir aktivite yapmak veya belli bir bilgiyi almak istedikleri için oraya gelirler. Sayfanıza işe yaramayan gereksiz tasarım öğeleri eklerseniz, kullanıcıların sitenize gelme amaçlarına ulaşmalarını zorlaştırırsınız. Kullanılabilirlik ve kullanıcı deneyimi açısından basitlik en iyi arkadaşınızdır. Renkleri çok fazla kullanmayın, web sitenizdeki yazı tiplerinin okunması kolay olmasına dikkat edin ve renklerde olduğu gibi çok fazla farklı yazı tipi kullanmayın. Grafikleri, yalnızca kullanıcıların belirli bir eylemi gerçekleştirmesine yardımcı olması için dahil edin, rastgele ögelerden uzak durun. Bu kadar basit!

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Edirne , Enez Web Tasarım , İpsala Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al