İpsala Web Tasarım

Web Tasarım İpsala yazılım alanında yılların getirdiği tecrübeyle işinizi bir üst seviyeye birlikte çıkaralım. Daha fazlası için iletişime geçebilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

İpsala Web Tasarım

İpsala Web Tasarım

İpsala web tasarımda web sitesi öğelerinin, ziyaretçileri web sitesinin en önemli öğelerine doğal ve sezgisel bir şekilde yönlendirecek şekilde düzenlenmesi ve organize edilmesine dikkat edilir. Görsel hiyerarşi ilkesi, basitlik ilkesiyle yakından ilgilidir. Kullanılabilirliği optimize etme ve olumlu bir kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda, amacın insanların belirli şeyleri kendilerine doğal ve rahat hissettirecek şekilde yapmalarını sağlamak olduğunu unutmayın. Örneğin, belirli öğelerin konumunu, rengini veya boyutunu ayarlayarak sayfanızı, ziyaretçileri doğal olarak en önemli öğelerine çekecek şekilde yapılandırabilirsiniz. Sitenin sezgisel navigasyonu, ziyaretçilerin aradıklarını hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmalıdır. İdeal olarak, ziyaretçiler sitenizi ziyaret etmeli ve bundan sonra nereye ve nasıl gideceklerini merak etmemelidir. Web sitenizde A noktasından B noktasına gitmek kolay olmalı. Deneyimli geliştiricilerimiz kullanıcı odaklı tasarım anlayışıyla hizmet vermektedir.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

İpsala Web Tasarım Firmaları 

İpsala web tasarım firmaları site gezintisinin optimize edilmiş olmasına dikkat etmektedir. Ana navigasyonunuzun yapısı basit olmalıdır. Web sitenizin altbilgisi ayrıca bir gezinme özelliği içerebilir. Ana sayfa dışındaki her sayfada, ziyaretçilerin nerede olduklarını ve oraya nasıl geldiklerini bilmelerini sağlamak için içerik haritalarını kullanın. Sayfanın üst kısmında bir arama fonksiyonu olmalı, kullanıcıları kolayca terimleri arayabilirse sitenizin amacına ulaşması o kadar kolaylaşır. Çok fazla gezinme seçeneği verimsizdir. Kategorilerde çok derine inmeyin. Çoğu durumda, navigasyonunuzun üç seviyeden daha derin olmaması en iyisidir. Sayfa gezintinizin nasıl görünmesi gerektiğini belirledikten sonra buna bağlı kalın. Açıklamalar ve bunların konumlandırılması sitenizin her sayfasında aynı görünmelidir. Yalnızca gezinme tutarlı olmakla kalmayıp, sırayla ziyaret edilen her bir alt sayfanın genel görünümü de tutarlı olmalıdır.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

İpsala Web Site Yapan Firmalar

İpsala web site yapan firmalar, tek tip bir tasarımın kullanım kolaylığı ve kullanıcı deneyimi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğunun bilincinde oldukları için metinlerdeki arka planları, renk şemalarını, yazı tipleri ve stilini özenle seçerler. Tüm sayfaların aynı düzene sahip olması gerekmez. Belirli sayfa türleri için farklı düzenler oluşturulabilir (örneğin, açılış sayfaları için farklı, bilgi sayfaları için biraz farklı vb.). Ancak, ziyaretçilerin onlara hangi bilgileri nerede sağladığınızı kolayca görebilmeleri için bu düzenleri tutarlı bir şekilde kullanmalısınız. Her yardım sayfasının, diğer sayfalarla tutarsız farklı bir düzeni olsaydı, sitenizi ziyaret eden biri olarak nasıl hissedeceğinizi bir düşünün. Bir web sitesinin kullanıcı dostu olması için, web sitesinin aynı zamanda kullanıcılar tarafından kullanılan çeşitli cihazlarla (işletim sistemleri ve tarayıcılar) uyumlu olması gerekir. Duyarlı bir web sitesinde içerik ve biçimi, kullanıcı tarafından kullanılan cihazın boyutuna otomatik olarak uyarlanır.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Edirne , Havsa Web Tasarım , Keşan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al