Horasan Web Tasarım

Web Tasarım Horasan öncülüğünde kurumsal kimlik talep eden firmalara profesyonel yazılım hizmeti sağlarken, işinizi büyütme fırsatınız elinizde.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Horasan Web Tasarım

Horasan Web Tasarım

Horasan web tasarım, hem kullanıcı deneyiminde (UX) hem de arama motoru optimizasyonunda (SEO) önemli bir rol oynayan web sitesi yapısı geliştirir. Kullanıcılarınız, herhangi bir yapısal sorunla karşılaşmadan web sitenizde kolayca gezinebilmelidir. Kullanıcılar, sayfanızda gezinmeye çalışırken kayboluyorsa, bu işlerini halletmeden ayrılmalarına sebep olur. Tarayıcılar, web sitenizde arama yapan ve işlevselliğini denetleyebilir.

Kötü gezinme, kötü bir kullanıcı deneyimine neden olduğu gibi kullanıcılara önerme oranlarının ve site sıralamasının düşmesine yol açabilir. Tarayıcılar arası ve cihazlar arası uyumluluğa sahip harika bir tasarım, tüm cihazlarda ve tarayıcılarda gösterişli görünmelidir. Sitenizi sıfırdan oluşturuyorsanız, bu sıkıcı süreci daha hızlı ve daha verimli hale getirmek için bir tarayıcılar arası test aracı kullanmanızı öneririz. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Horasan Web Tasarım Firmaları 

Horasan web tasarım firmaları, web site projelerinizde şirketin geliştirme ekibi tarafından yapılan çapraz tarayıcı testlerini ihmal etmeden tasarıma odaklanarak en iyi sonuçları almanızı sağlar. Uyarlanabilir ve duyarlı web sitelerinin artılarını ve eksilerini anlamak, web sitesi tasarım ihtiyaçlarınız için hangi web sitesi kurucusunun en iyi şekilde çalışacağını belirlemenize yardımcı olacaktır. Günümüzün mobil merkezli dünyasında, bir web sitesini düzgün bir şekilde tasarlamak için kullanılacak yalnızca iki web sitesi stili vardır: uyarlanabilir ve duyarlı.

Uyarlanabilir web tasarımı, bir web sitesinin belirli ekran boyutları için özelleştirilmiş olması, duyarlı web tasarımında ise her ekran boyutunda özel bir görünüm oluşturmak için kesme noktalarını da kullanabilir, ancak yalnızca bir kesme noktasına ulaştıklarında uyum sağlayan uyarlanabilir sitelerin aksine, duyarlı web siteleri ekran boyutuna göre sürekli değişir. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Horasan Web Site Yapan Firmalar

Horasan web site yapan firmalar, sitenizi bütün mobil cihazlarda ve ekranlarda mükemmel görünüme ve kullanıcı deneyimine sahip olmasını sağlayacak şekilde geliştirir.  Tarayıcınız bir web sitesine bağlandığında, HTTP isteği, sunucuyu sayfayı görüntülemeye çalışan cihazın türü hakkında bilgilendiren  user-agent  adlı bir alan içerecektir. Uyarlanabilir web sitesi, hangi cihazın erişmeye çalıştığına bağlı olarak sitenin hangi sürümünün görüntüleneceğini belirler (masaüstü, mobil, tablet). Bir masaüstünde tarayıcı penceresini küçültürseniz, sayfa yeni boyuta küçültmek yerine  masaüstü sürümünü  görüntülemeye devam edeceğinden sorunlar ortaya çıkacağı ihmal edilmemelidir.

 Bunun için, user-agent  kullanmak yerine, sürümler arasında geçiş yapmak için medya sorguları ve kesme noktaları kullanılır. Yani masaüstü, tablet ve mobil versiyonuna sahip olmak yerine 1080px, 768px ve 480px genişliğinde versiyonlara sahip olacaksınız. Bu, tasarım sırasında daha fazla esneklik ve web siteniz ekran genişliğine göre uyum sağlayacağından daha iyi bir görüntüleme deneyimi sunar.

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Erzurum , Hınıs Web Tasarım , İspir Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al