Yakutiye Web Tasarım

Web Tasarım Yakutiye son kullanıcı odaklı internet siteleri sayesinde şirketine yatırım yapmak isteyenlerin ilk seçimi olmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Yakutiye Web Tasarım

Yakutiye Web Tasarım

Yakutiye web tasarım ile etkili ve konumunuzu kaybetme riski olmadan konumlandırma hizmetine sahip olursunuz. Doğru yapılan kod optimizasyonu, iyi hazırlanmış içerik ve tanıtım sayesinde web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda istikrarlı konumunu korumasınız sağlıyoruz. Barındırma web sitesinin İnternet üzerinde çalışmasını sağlar. Web siteniz, e-postanız veya veritabanınız için güvenli ve etkili ortamlar edinmenize yardımcı oluyoruz. Siz ve müşterileriniz için bilgilere sürekli ve istikrarlı erişimi kontrol ediyoruz.

Teknik destek ile birlikte sunucuların kesintisiz çalışma garantisini veriyoruz. Web sitesi tasarımı ve kullanımı konusunda tavsiyeye mi ihtiyacınız var? Danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bir web sitesi oluşturmanın her aşamasında yardımcı oluyoruz. İnternet endüstrisinde BT bilgisine dayanan uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile, bir web sitesi oluşturmanın herhangi bir aşamasına ilişkin her soruya kapsamlı ve güvenilir bir yanıt alabilirsiniz.

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Yakutiye Web Tasarım Firmaları 

Yakutiye web tasarım firmaları ihtiyaçlarınızın ve amacınızın analizinden sonra web siteniz için konumlandırma ve post prodüksiyon işlemlerine başlamaktadır. Projenin hem estetik hem de fonksiyonel amacı ve gereklilikleri hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi topluyoruz. Analizin ardından ilk web tasarımına başlıyoruz ve teklifimizi sunuyoruz. Her türlü kavramsal değişikliğe açığız ve sonuç tatmin edici olana kadar sizin ile istişare halinde üzerinde çalışırız.

Onaylanmış bir grafik tasarıma dayalı bir web sitesi oluşturuyoruz. Şu anda geçerli olan tüm standartları (yanıt verebilirlik, verimlilik ve arama optimizasyonu dahil) koruyan etkileşimli bir web sitesi oluşturuyoruz. Web sitesi kurulumu, uygulaması ve eğitimi için de teknik desteğimizden yararlanabilirsiniz. Her şey hazır olunca istemci tarafından belirtilen sunucuyu yapılandırır ve hazırlanan ve test edilen web sitesini üzerine kurarız. Ayrıca, alanı müşterilerimiz tarafından kiralanmaya hazır olan kendi sunucumuz da bulunmaktadır. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Yakutiye Web Site Yapan Firmalar

Yakutiye web site yapan firmalar, web sitesinin kullanımı ve yönetimi için panel hakkında eğitimler vermektedir. Web sitesinin ömrü boyunca düzgün işleyişini gözetir ve sürekli destek sağlarız. Web siteleri oluşturmak sadece güzel görünümlü bir tasarımdan ibaret değildir. Profesyonel tasarım ve arka plan işlevlerinin sorunsuz çalışmasının sağlanması da gerekir. Web sitelerinin tasarımı, görünür ve ölçülebilir faydalar sağlayacak şekilde yapılmalıdır. Profesyonel tasarım ile burada sadece doğası gereği tartışmalı olan grafik estetiğinden bahsetmiyoruz.

İyi bir web sitesi tasarımı sadece  hoş  renkler ve yazı tipi değil, öncelikle kullanılabilirlik ve işlevselliktir. Artık herkes tarafından çok istenen verimlilik, İnternet'in şu anda içerdiği büyük miktarda veri ve başa çıkması gereken yüklerden kaynaklanmaktadır. Kullanıcının gerçekten aradığını web sitemizde bulup bulamayacağı ve bunun kendisi için anlamlı bir bilgi olup olmayacağı profesyonel tasarımın temelidir. 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Erzurum , Uzundere Web Tasarım , Aşkale Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al