Çan Web Tasarım

Web Tasarım Çan profesyonel yazılım hizmetleri ile markanızın ihtiyaç duyduğu tüm dijital çözümlerle yanınızda. Fırsatlar için arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çan Web Tasarım

Çan Web Tasarım

Çan web tasarımda siteniz kullanıcılara gösterilmeden önce, birden fazla kez farklı testlere tabi tutulur. Kullanıcıların ilk kullanım deneyimlerini doğru canlandırabilmek için tüm web sitesi projesini kendimiz tıkladığımız gibi, doğrudan proje üzerinde çalıştığımız için bazı eksiklikleri fark etmeme durumunu en aza indirmek için üçüncü tarafları da dahil ediyoruz. Aile veya arkadaşlar veya UI ve UX hakkında bilgisi olan kişiler arasında herhangi bir bağlantımız varsa, onları da kullanmaktan çekinmiyoruz. Herkese site hakkında ne düşündüklerini soruyoruz. Aynı soruları sormak bu durumda iyi olabilir, çünkü iyileştirilecek unsurları bulmamızı ve bunları nihai projede uygulamamızı kolaylaştıracaktır. Temel soru  “Siteyi nasıl buldunuz?” olabilir. Ardından, diğerlerinin yanı sıra kontrol edici sorulara geçebiliriz. “Mesajını anladılar mı? Hedefe ulaşmak kolay mıydı? Navigasyon onlara sezgisel göründü mü?” Bunlar sadece temel öneriler. Geri kalanlar projenize göre bireysel şekillenir. 

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Çan Web Tasarım Firmaları 

Çan web tasarım firmaları kullanıcı testlerinden istenilen başarıya ulaşılıp ulaşılmadığını bazı sorular sorarak anlamaya çalışırlar. Test kullanıcılarına tasarlanan web sitesinin amacının ne olduğunu söylemek cevap almamızı kolaylaştırabilir ama sitenin mesajını doğru iletip iletmediğini anlamak için bu soruya aldığımız cevap oldukça önemli. Tüm yorumları topladıktan sonra, onları nasıl değerlendireceğimizi düşünmenin zamanı geldi. Sonuçta burası bizim sitemiz ama projeyle ilgisi olmayan kişilerin görüşleri daha objektif olabilir. Kullanıcı testleri web sitesindeki tasarım hatalarını, eksikleri, aşırı görünümleri, kafa karıştırıcı yönlendirmeleri fark etmemize ve yayın öncesi bunları düzeltmemize fırsat verir. İlk izlenimin önemli olduğu günümüz dünyasında sitenizin kullanıcıların üzerinde olumsuz etki bırakmasına izin vermeden en mükemmel haliyle sunulması başarı için gereklidir. 

 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Çan Web Site Yapan Firmalar

Çan web site yapan firmalar, SEO ve konumlandırmaya özel önem gösterir. Mümkün olan en geniş kitleye ulaşmak istiyorsak, web sitenizin konumunu unutmamak çok önemlidir. Anahtar kelimeler, alternatif fotoğraf açıklamaları, her sayfanın başlığı ve içeriği meta başlıklar ve meta açıklamalar ekleyerek bunu hızlandırabiliriz. Web sitemizin tasarımı için eşit derecede önemli olan diğer unsur başlıkların hiyerarşisi olacaktır. Bu prosedür sayesinde, arama motoru robotları web sitesindeki içeriğin önemini daha kolay okuyacaktır. Yerel bölge içinde çalışırken yerel SEO hakkında çalışmalara öncelik vermeliyiz. Örneğin, seçilen anahtar kelimelere bir şehrin adını ekleyerek aramayı belirliyoruz. Ek olarak, blogumuzda muhtemelen web sitesi konumlandırma konusundaki bilginizi genişletmek için faydalı olacak birçok materyal bulacaksınız. Hangi anahtar kelimelerin uygun olacağını tam olarak bilmiyorsanız profesyonel danışmanlığımızdan yarlanabilir veya size önereceğimiz araçları kullanabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Çanakkale , Bozcaada Web Tasarım , Eceabat Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al