Çerkeş Web Tasarım

Web Tasarım Çerkeş yaptığı yazılımlar ile kurumsal web site ile işletmenizi öne çıkmasını sağlar. Farklı hizmetler için bizlere ulaşabilirsiniz.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Çerkeş Web Tasarım

Çerkeş Web Tasarım

Çerkeş web tasarım kullanıcı deneyimi odaklı tasarımlarıyla sektörel rekabette öne çıkmanızı sağlar. Ürünlerin kullanıcıları vardır ve kullanıcı deneyimi (UX), bir kullanıcının söz konusu ürünü kullanarak edindiği deneyimdir. UX tasarımı, ürünleri mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlayacak şekilde tasarlama sanatıdır. UX tasarımı doğası gereği oldukça geniş bir kapsama alanına sahiptir.

Optimum UX'i oluşturmak, psikoloji, etkileşim tasarımı, kullanıcı araştırması ve diğer birçok disiplini kapsar, ancak hepsinden öte, yinelemeli bir problem çözme sürecidir. Genel olarak, kullanıcı deneyimi 3 bileşene ayrılabilir: görünüm, his ve kullanılabilirlik. Bir ürünün görünümü, kullanıcının değerleriyle bir uyum duygusu yaratmak için görsellerin kullanılmasıyla ilgilidir ve bu, kullanıcı nezdinde güvenilirlik ve güven oluşturur. 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Çerkeş Web Tasarım Firmaları 

Çerkeş Web Tasarım Firmaları 

Çerkeş web tasarım firmaları sadece güzel görünmekle kalmayıp aynı zamanda doğru görünen bir ürün geliştirmeyi önemser. Bu amaç, bir ürünü kullanma deneyimini mümkün olduğunca hoş ve keyifli hale getirmeyi içerir. Kullanıcı ve ürün arasındaki etkileşimlerin yanı sıra ürünü kullanırken (ve sonrasında) verdikleri tepkiler işlenerek oluşturulan tasarımlar her zaman daha başarılıdır. Son olarak, kullanılabilirlik, kullanıcı deneyiminin temelini oluşturur.

Oldukça basit bir şekilde, bir ürün kullanılamaz durumdaysa, hiçbir güzel görünüm onu kurtaramaz ve kullanıcıların sahip olacağı tek duygu öfke ve hüsran olacaktır. İdeal olarak, ürünler kullanıcının ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmeli ve işlevselliği öngörülebilir bir şekilde sunmalıdır. Kullanılabilirlik ve hedef kitleniz tarafında tercih edilirliğinizi artırmak için UX’i göz ardı etmeyin.

 

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Çerkeş Web Site Yapan Firmalar

Çerkeş Web Site Yapan Firmalar

Çerkeş web site yapan firmaların geliştirdiği projeler işinize özgün çözümler içerir çünkü aslında geliştiricilerimizin yaptığı tasarımlar büyük ölçüde müşterinin veya projenin gereksinimlerine bağlıdır. Bazı web tasarımcıları, web sitesinin görsel tasarımlarını ve/veya yüksek doğruluklu etkileşimli prototiplerini oluşturur ve web sitesinin kodlamasını ön uç ve arka uç geliştiricilere bırakır. Bununla birlikte, web tasarımcılarının çoğu, web sitesinin hem tasarımına hem de (ön uç) geliştirilmesine dahil olur.

Hatta bazı web tasarımcıları, işlerinin bir parçası olarak düzenli olarak kullanıcı araştırması ve testi yaparlar. Ajansımız işiniz ne olursa olsun, web tasarımınıza UX tasarımını dahil ederek müşterimiz ve kullanıcıları için sorunları çözer. Web tasarımcılarımız bir problem çözme süreciyle çalışırlar, önce müşterilerimizin sahip olduğu sorunları bulur, sonra kullanıcıların deneyimi en üst seviyede tutan web çözümü tasarlarlar.
 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Çankırı , Bayramören Web Tasarım , Eldivan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al