Evren Web Tasarım

Web Tasarım Evren ayrıcalığı ile farkınızı ortaya çıkararak rakiplerinizi geride bırakın. Sanal ortamda ön planda olmak isteyen firmaların çözüm noktası.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Evren Web Tasarım

Evren Web Tasarım

Evren web tasarım ile ux yarışından galip çıkmak ister misiniz? Ziyaretçilerinize bütünsel deneyimler sunmak, yeni müşteriler çekmek ve eski kullanıcıları elde tutmak için Mirbax UI/UX tasarımcılarına güvenin. Yalnızca duyarlı web tasarımına sahip web siteleri ve web portalları, farklı ekran boyutlarına sahip uç cihazlarda mümkün olan en iyi şekilde görüntülenir. Web tasarım uzmanlarımız, içeriği olası tüm çözünürlüklere uyarlamanın dönüşüm oranını artırmak için yeterli olmadığına inanıyor.

 

Mirbax, yalnızca içeriği değil, aynı zamanda web sitelerinin veya web portallarının tüm işlev yelpazesini yüksek dönüşüm sağlayan dijital deneyimlere dönüştürmek için "önce mobil" yaklaşımıyla eşleştirilmiş duyarlı tasarım ilkelerini izler. Mobil kullanıcıları müşterilere dönüştürmek istiyor musunuz? Ajansımız, kendinden açıklamalı gezinme, mobile özgü etkileşimli öğeler, herhangi bir ağda sorunsuz performans ve mobil cihazlarda daha yüksek bir dönüşüm oranı elde etme ile duyarlı web siteleri ve web portalları oluşturmak için hizmetinizdedir.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Evren Web Tasarım Firmaları

Evren Web Tasarım Firmaları

Evren web tasarım firmaları için SEO yönergelerine uygunluk ve duyarlı web tasarımı önemlidir. Günümüzde dünya genelinde internet kullanımının %53’ü mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. Şirketlerin duyarlı tasarımı benimsedikten sonra satışlarında %68 artış görülmektedir. Sitelerin %70i Google'ın mobil öncelikli dizine eklemesine geçiş yaptı. Kullanıcıların %85i, zayıf mobil ui/ux tasarımına sahip web uygulamalarını bırakacaklarını söylüyor.

 

Duyarlı web tasarımının avantajları düşünüldüğünde mobil öncelikli yaklaşımı tercih etmek kullanıcıların her cihazda erişimine kolaylık sağladığı için önemlidir, çünkü aynı yazılımı bir masaüstünde kullanmaktan tamamen farklıdır. İçerik ve görüntü ölçekleme, dokunmatik ekran hareketleri ve cihaza özel klavyeler, farklılıklardan sadece birkaçıdır. Bu nedenle, web tasarım stratejisini geliştirirken, web çözümünüzün bu farklı görünümlerini yine de birbiriyle yakından ilişkili farklı varlıklar olarak değerlendiriyoruz.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Evren Web Sitesi Yapan Firmalar

Evren Web Sitesi Yapan Firmalar

Evren web sitesi yapan firmalar bağımsız kullanıcı deneyimleri sunarken farklı ekran boyutlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan duyarlı web siteleri ve web portalları oluşturmamızı sağlar. İş hedeflerinizden hareketle müşteri ile yakın bir şekilde çalışan Mirbax’ın tasarım ekibi, proje başlamadan önce iş akışlarını ve iş hedeflerini tanımlar ve benzersiz iş ihtiyaçlarını en son trendlerle birleştirir. Bu sayede müşterilerimizin en öncelikli pazarlama hedeflerini karşılayan web siteleri ve web portalları için duyarlı web tasarımı oluşturmanın bir yolunu sunar.

 

Kullanıcı katılımını iyileştirerek beş kat daha fazla ziyaret süresi elde edin, dönüşüm oranını artırın. Mirbax ile çalıştığınızda daha proje başlamadan önce, duyarlı web tasarım hizmetlerimizin şirketinize getirebileceği iş sonuçlarına ilişkin bir genel bakış sunacağız. Ziyaretçi oturum süreleri, kullanıcı etkileşim oranları ve dönüşüm oranları gibi kriterlere ilişkin beklenen sonuçlar hakkında size alakalı ve güvenilir veriler sağlamak için kapsamlı pazar analizi, iş analizi ve kullanıcı araştırması yapıyoruz. 

 

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ankara , Etimesgut Web Tasarım , Gölbaşı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al