Pursaklar Web Tasarım

Web Tasarım Pursaklar işiniz ile ilgili kendinizi geliştirmeniz için fırsatı kurumsal bir web site üzerinden sağlamaktadır. Tüm fırsatlar için ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Pursaklar Web Tasarım

Pursaklar Web Tasarım

Pursaklar web tasarım hizmetleriyle web sitenizi sıfırdan üretim imkanının yanısıra yeniden tasarım imkanına da sahip olabilirsiniz. Ziyaretçilerin %68i, zayıf UI ve/veya UX tasarımına sahip bir şirketin web sitesinden hemen ayrılır. Ziyaretçilerin %46sı, bir web sitesinin görsel temsiline dayalı olarak kullanmaya karar verir.

 

E-ticaret sitelerinin yavaş yüklenme süreleri nedeniyle yıllık milyonlarca satış kayıpları yaşanıyor. Ziyaretçilerinizin, eski web sitenizi uzun yükleme süreleri ve modası geçmiş bir tasarım yüzünden terk etmeye başladığını fark ettiğinizde web sitenizi yenileyerek, daha fazla ziyaretçi çekmek ve onları potansiyel müşterilere dönüştürmek için duyarlı tasarıma sahip hızlı ve modern bir web sitesine sahip olacaksınız.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Pursaklar Web Tasarım Firmaları

Pursaklar Web Tasarım Firmaları

Pursaklar web tasarım firmaları arasından neden Mirbax’ı seçmelisiniz? Mirbax, uzun yıllardır bilişim teknolojileri alanında farklı sektörlerden çok sayıda müşteriye hizmet sağlayarak alanının başarılı isimleri arasına girmiştir. Mirbax deneyimli kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimi tasarımcılarının katkılarıyla mobil öncelikli yaklaşıma sahip çözümler sunarak müşterilerini hedefledikleri başarıya ulaştırmıştır.

 

SEO yönergelerine uygunluk, çevik yazılım ilkelerine dayalı tasarım ve geliştirme yöntemleriyle projelerinizi hızlı ve verimli bir şekilde hayata geçirmeyi hedeflemekteyiz. Mirbax, mevcut web sitelerini çeşitli kriterlere göre kontrol etmek ve değerlendirmek ve zayıflıkları ortaya çıkarmak için her zaman kapsamlı bir UI ve UX denetimi ile başlar. Ardından, somut hedefler ve karşılığında gelen iş sonuçlarından oluşan, kişiye özel ve net bir şekilde yapılandırılmış bir plan oluşturuyoruz. Mobil cihazlardaki trafiği artırmak için web sitenizi duyarlı hale getirin. Ziyaretçilerin hemen çıkma oranını azaltmak için uzun yükleme süresi veya düşük performans gibi sorunları düzeltin. Kullanıcı katılımını artırmak için gezinmeyi daha sezgisel hale getirin.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Pursaklar Web Sitesi Yapan Firmalar

Pursaklar Web Sitesi Yapan Firmalar

Pursaklar web sitesi yapan firmalardan alacağınız hizmetler işiniz için kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. Bunlardan biri olarak kontrolünüz altındaki birden çok web sitesindeki içeriği birleştirmek ve destek/yönetim maliyetlerini azaltmak için tek bir CMS'ye taşımaktır. Sorunsuz içerik taşıma, toplam web sitesi yeniden tasarım maliyetinin yarısına kadarını oluşturabilir. İçerik geçişinin sorunsuz, %100 güvenli olmasını ve yatırımınızın beklendiği gibi geri dönmesini sağlamak için Mirbax, ayrıntılı bir geçiş yol haritası oluşturur. Geçiş için otomatik ve manuel yöntemleri birleştiren bir geçiş yaklaşımı uyguluyoruz.

 

Bu, web sitenizdeki eski kodun tanınmasını ve güncellenmesini sağlar. Böylece yerleşik SEO değerleriniz sabit kalır. Web sitenizin önceki tüm arama motoru konumlarını sıralamalarda kaybetmemek için, proje katılımcıları ile yakın işbirliği içinde hedeflenen SEO geçişi için bir strateji geliştiriyoruz. Strateji, siteleri tarama, gelen bağlantıları analiz etme ve sürdürme ve güncellenen bağlantılar için yönlendirmeler oluşturma gibi adımları içerir. Ayrıca organik trafiği artırmak için bazı önlemler alıyoruz. Kapsamlı bir SEO denetimi yaparak sitenizin sıralamasının iyi olmasını engelleyen ortaya çıkarılmamış sorunları düzeltiyoruz.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ankara , Polatlı Web Tasarım , Sincan Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al