Gölbaşı Web Tasarım

Web Tasarım Gölbaşı şirketinizin gelirini artırmak için ihtiyaç duyduğu tanıtımı web siteniz ile yapabilirsiniz. Size özel fırsatlar için hemen ulaşın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Gölbaşı Web Tasarım

Gölbaşı Web Tasarım

Gölbaşı web tasarım ile site tasarımı hizmeti aldığınızda web siteniz için kullanıcı arayüzü tasarımına dahası ziyaretçilerinizin web sitenizde daha fazla zaman geçirebileceği ve geçirmek isteyebileceği çekici UI tasarıma sahip bir web sitesine sahip olursunuz. Web siteniz için profesyonellerle çalışın. İşinizi geliştirmek için aklınızdaki mobil uygulama fikirleriniz için de yanınızdayız. Mobil uygulamanız için kullanıcı arabirimi tasarımı ile dijital etkileşimleri daha kullanıcı dostu hale getirmek için mobil uygulamalarınızın çekici ve sezgisel ui tasarımını hazırlıyoruz.

 

Web ve mobil tasarım için kullanıcı arabirimi tasarımı (web ve mobil için) masaüstü sürümü ve mobil cihazlar için duyarlı web uygulaması veya uygun bir kullanıcı arayüzü tasarımına sahip bir mobil uygulama ve bir web uygulaması geliştirerek başarı hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Yazılım ürününüzün hedef kitlesinin zevkine göre uyarlanmış modern bir kullanıcı arayüzü tasarımına sahip çözümlere yatırım yapmak zayıf ve profesyonel olmayan ui/ux tasarımı yüzünden potansiyel kullanıcılarınızı kaybetmenizi önleyecektir.

 

 

 

 

 

Gölbaşı Web Tasarım Firmaları

Gölbaşı Web Tasarım Firmaları

Gölbaşı web tasarım firmalarının sunduğu hizmetler kapsamında projeleriniz için profesyonel çözümler elde edebilirsiniz. Geliştirme sırasında veya sonrasında keşfedilen kullanıcı arabirimi hataları size çok az seçenek bırakıyor: ya her şeyi olduğu gibi bırakın (ve böylece müşterilerinizin %80'ini kaybedin) ya da tespit edilen hataları ortadan kaldırmak için bütçeyi aşın. Bütçenizi aşmamak ve mutlu müşteriler elde etmenin tek yolu, en baştan kaliteli bir kullanıcı arayüzü tasarımına yatırım yapmaktır.

 

UX tasarımı (kullanıcı deneyimi tasarımı), kullanıcıların yazılım uygulamalarıyla etkileşim kurarken yaşadıkları duygusal maceralara ve deneyimlere ve bu etkileşimin ne kadar sorunsuz çalıştığına odaklanır. Mirbax’ın UI/UX tasarımına bütünsel yaklaşımı, artan kullanıcı memnuniyeti, hedef grupla ilgili işlevlerin maksimum kullanımı ve her türden uygulama ve yazılımda daha uzun kalma süresi sağlamamıza olanak tanır. Kitlenizden daha iyi benimseme ve daha yüksek bir dönüşüm oranı elde etmeyi mi hedefliyorsunuz? İster yeni geliştirme için UX tasarımına ihtiyacınız olsun, ister mevcut UX tasarımınızı optimize etmek isteyin, Mirbax UX uzmanları kişiye özel, sonuç odaklı bir UX stratejisi geliştirir.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Gölbaşı Web Sitesi Yapan Firmalar

Gölbaşı Web Sitesi Yapan Firmalar

Gölbaşı web sitesi yapan firmaların çalışma şekli ve araştırmaları hakkında paylaşımda bulunmak müşteriler için fayda sağlayacaktır. Kullanıcı araştırması ve analizi kullanıcı araştırması, hedef grubunuzun gereksinimlerini ve kullanım bağlamını netleştirmenize ve kullanıcılarınızın hedeflerini, ihtiyaçlarını ve zihinsel modellerini anlamanıza yardımcı olur. Projenizin geliştirilmesinde rakip analizi, web analizi, kullanıcılarla yapılan görüşmeler ve ilk kullanılabilirlik testleri gibi yöntemler kullanılmaktadır. Kişilerin ve senaryoların oluşturulması analiz edilen veriler, daha sonra senaryolar için temel teşkil edecek olan gerçek kullanıcılarınızın kurgusal, prototipik profilleri - kullanıcı davranış kalıpları - oluşturmak için kullanılır.

 

Kullanıcı yolculuğu eşlemesi son kullanıcıların tüm yolculuk boyunca yazılımınızla etkileşime girebileceği tüm olası adımları ve eylemleri açıklayan kapsamlı bir kullanıcı yolculuğu haritası oluşturmak için çeşitli senaryolar birleştirilir. Wireframe ve prototipleme kullanıcı yolculuğu haritası, öğelerin konumunu, boyutunu ve yapısını şematik olarak gösteren birkaç tel çerçeveye dönüştürülür. tüm tel çerçeveler bir araya getirildiğinde, geliştirilecek çözüm hakkında size net bir fikir veren bir prototip elde edersiniz. Kullanılabilirlik testi bitmiş prototipler son kullanıcıya sunulmak için hazırdır. Prototip testi, ön uç geliştirmeden önce ux tasarımındaki kritik hataları ortadan kaldırmak ve daha iyi kaliteyi sağlamak için çeşitli soruları yanıtlamaya yardımcı olur. Mirbax’ı dijital çözüm ortağı olarak kabul eden müşterilerimizin web site dönüşüm oranları kullanıcı deneyimi tasarımını optimize ettikten sonra, %600 arttı.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ankara , Evren Web Tasarım , Güdül Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al