Güdül Web Tasarım

Web Tasarım Güdül yazılım alanında firmanızın ihtiyaç duyduğu tüm projeleri tek çatı altında üretmektedir. Kampanyalardan faydalanmak için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Güdül Web Tasarım

Güdül Web Tasarım

Güdül web tasarım hizmeti sunan Mirbax’ın UI(user interface - kullanıcı arayüzü) tasarımcıları bir adım daha ileri giderek, müşteri değerlerini yansıtan ve şirketlerin iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan, hedef kitlenize göre uyarlanmış UI çözümleri sunar. Gittikçe daha fazla kullanıcının potansiyel müşteri kitlenizden ayrılmasından endişe mi duyuyorsunuz? Mirbax’ın UI tasarımcıları, potansiyel müşterilerinizi derinlemesine kullanıcı araştırmasına dahil etmeye ve hedef kitlenizde gerçekten yankı uyandıran ilgi çekici bir UI tasarımı uygulamaya hazır. 12 yıldan beri bilişim sektöründe olan Mirbax, özel ve deneyimli tasarımcıları ile UI ve UX(user experience - kullanıcı deneyimi) araştırması ve testi yürütme konusunda pratik uzmanlıklara sahiptir.

 

Mobil duyarlı tasarım iyi UI tasarımının kilit noktasıdır. Kullanıcı arayüzü tasarımının duyarlı ve uyarlanabilir olduğunda tıklamalarda %10 artış sağladığı bilinmektedir. Kullanıcıların %65’i, yazılımla etkileşim kurarken UI tasarımını en önemli kısım olarak görür. Kullanıcıların %80’i, küçük bile olsa UI tasarım kusurları olan bir sitedeki üründen vazgeçer. Kullanıcı arayüzüne önem vererek, kaliteli tasarıma sahip olur ve dijital varlığınızın ticari başarısının anahtarını elde edersiniz.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Güdül Web Tasarım Firmaları

Güdül Web Tasarım Firmaları

Güdül web tasarım firmalarından biri olarak, rekabetçi ve özelleştirilmiş UI tasarımı fikirlerimizle güncel tasarım trendlerine uygun, müşterilerinizin bireysel kullanıcı deneyimi ihtiyaçlarının birleşiminden hareketle firmanızın rekabette bir adım önde olmasını sağlayacak özgün tasarımlı kullanıcı arayüzleri oluşturuyoruz. Mirbax’ın sunduğu müşteri hizmetleri veUI tasarım çözümleriyle pazarlama hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olalım.

 

Derinlemesine araştırma, çok sayıda gerçek kullanılabilirlik testi ve paydaşlarla işbirliği sayesinde, dönüşüm oranlarını artırma veya kullanıcı katılımını ve elde tutmayı iyileştirme gibi pazarlama ve müşteri hizmetleri hedeflerine ulaşmada şirketinizi destekleyen kullanıcı arayüzleri geliştiriyoruz.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Güdül Web Sitesi Yapan Firmalar

Güdül Web Sitesi Yapan Firmalar

Güdül web sitesi yapan firmalarla çalışırken proje ilerleyişini ve aşamaları takip edebilmeniz önemlidir ve unun için UI tasarımının prototipini oluşturulmasıyla başlayabilirsiniz. Birbirimizi doğru anladığımızdan ve proje hakkında aynı anlayışa sahip olduğumuzdan emin olmak için, sözleşmeyi imzalamadan önce size hazırladığımız UI tasarım taslaklarını ve örneklerini göstereceğiz. Dilerseniz referans projelerimize de bir göz atın.

 

Proje kapsamında mobil uygulama geliştirmek istiyorsanız, örneğin iOS ve Android cihazlar için bir mobil bankacılık uygulaması olabilir, uygulamanız için kullanıcı arayüzünün yeniden tasarımı, kullanıcı arabirimi tasarımı çözümlerimizle size yardımcı olabiliriz. Hangi hizmet sağlama biçimlerine destek sunduğumuzu öğrenmek v daha ayrıntılı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz? UI/UX tasarımcılarımızın projeniz için geliştireceği profesyonel çözümler ile işinizi başarıya ulaştıralım.Tek seferlik bir hizmet paketi seçiminiz halinde veya sürekli UI tasarım desteği seçeneğimizle, uzmanlarımızın ekibinize katılmasına ve web sitesi/uygulama/yazılım işinizin geliştirebilmesine olanak tanırsınız. UI/UX tasarım uzmanlarımız, farklı uygulama alanları ve son cihazlar için kullanıcılarınızın deneyimini iyileştirmek ve uzmanlıklarını sunmak üzere hizmetinizdedir.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Ankara , Gölbaşı Web Tasarım , Haymana Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al