Küre Web Tasarım

Web Tasarım Küre ile firmanızı rakiplerinizin önüne geçirecek olan kurumsal web site yazılımı hizmetine profesyonel şekilde sahip olun.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Küre Web Tasarım

Küre Web Tasarım

Küre web tasarım hizmetlerinden web sitesi geliştirmenin maliyetini merak ediyorsanız, bu sorunuza cevabımız sizinle istişare etmeden muğlak olduğu, maliyetin duruma göre değiştiği olacaktır. Bir web sitesi tasarlama ve uygulama maliyetini etkileyen birçok faktör vardır. Her şeyden önce, sitenin karmaşıklığı durumu fazlasıyla etkiler. Basit tek sayfalık siteler daha az çaba gerektirir. Çok kapsamlı şirket web sitelerinde bu süre kesinlikle daha uzun olacaktır. Maliyeti etkileyen birçok faktör vardır. CMS, yani içerik yönetim sistemi, kullanılan teknoloji, şablonlar, özel çözümler veya çok dillilik. Ancak, her web sitesinin bir servete mal olduğu doğru değildir. Bu tür ifadeler yalnızca konuşmacının piyasa gerçekleri konusundaki cehaletini kanıtlar. Uzmanlarımızla iletişime geçmek, onlara bir değerleme hazırlayacakları varsayımlarınızı ve beklentilerinizi sunmak en iyisidir. Elbette, geliştirirken, potansiyel müşterinin kullanabileceği bütçe dikkate alınacaktır.

 

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Küre Web Tasarım Firmaları 

Küre web tasarım firmaları için günümüzde bir web sitesi bir heves değil, gerçekten bir gerekliliktir. Şirketin var olması ve işini geliştirmesi için onsuz zor olacağı bir zorunluluktur. Web sitesi, şirketin en iyi sanal vitrinidir. Hem yerel işletmeler hem de büyük şirketler için.  Çevrimiçi değilseniz, var değilsiniz  ifadesi bugün her zamankinden daha doğru olduğu düşünülebilir. Peki aslında web sitesi nedir? Bir web tarayıcısında görüntülenen bir HTML belgesidir. Ayrıca her sayfanın kendi benzersiz ve bireysel URL'si vardır. Web sitelerini Tek Sayfa, Çoklu Sayfa, kartvizitler ve şirket web siteleri olarak ayırıyoruz. Ayrıca blogları, çevrimiçi mağazaları, sanalları ve internet portallarını da ayırt ediyoruz. Web sitenizi nasıl oluşturuyoruz? 

 

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

 

Küre Web Site Yapan Firmalar

Küre web site yapan firmaların geliştirdiği her web sitesi, yerine getirilmesi gereken rolleri ve görevleri olan ayrı öğelerden oluşur. Bunlardan en önemlileri, başlık, CTA (harekete geçirici mesaj) düğmesi, arama alanı, pop-up düğmesi ve widget'lardır. Bir web sitesi iş için etkili bir araç olabilir mi? Profesyonelce yapılmış bir web sitesi, modern iş için en iyi araçtır, bu nedenle bu görevi uzmanlara emanet etmeye değer. En iyi çözüm, grafik tasarımdan optimizasyona ve tam danışmanlığa kadar her şeyle ilgilenecek bir pazarlama ajansının desteğini kullanmak olacaktır. Tasarladığımız web siteleri markanızın internetteki algısını olumlu yönde etkileyecektir. Kendi içerik yönetim sistemimizi (CMS) kullanıyoruz, bu yüzden bizim için hiçbir şey imkansız değil. Bireysel müşteri gereksinimlerine göre uyarlanmış ve RWD teknolojisinde hazırlanmış (responsive web design) web siteleri mi istiyorsunuz? Hizmetinizdeyiz.

 

 

 

 

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Kastamonu , İnebolu Web Tasarım , Pınarbaşı Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al