Web Tasarım Yakakent

Web Tasarım Yakakent kazancını yükseltmek isteyen firmalar için kurumsal web sitesi hizmeti sağlamaktadır. Profesyonel bir hizmet için hemen arayın.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Yakakent

Yakakent Web Tasarım

Yakakent web tasarım ile oluşturulaca bir web sitesi ile gelirinizi katlama fırsatını yakalayacaksınız. İşinizi gerçek anlamda başarıya ulaştırmak için dijital varlığa sahip olmanın önemini biliyoruz. Ölçeklenebilir, ölçülebilir ve nihayetinde kârlı bir yol haritasına sahip olmanızı sağlamak için benzersiz deneyimimizi işinize getirmek istiyoruz. Ekibimizle şimdi konuşun ve birlikte satış fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için net bir strateji geliştirelim.

Günümüzde profesyonel bir web sitesine sahip olmamak, pazarın verimli alanından dışarıda kalmak anlamına geliyor. Tüketiciler, günlük olarak arama motorları aracılığıyla ürün ve hizmetleri araştırmayı ve bir satın alma yapmadan önce birden fazla çevrimiçi kaynağa danışmayı tercih ediyor. Giderek daha talepkar ve bilinçli hale gelen kullanıcılar, ilgilendikleri ürün hakkında net bilgi almak istiyorlar ve satın almayı düşündükleri markaya güvenmeleri gerekiyor. Kullanıcılar yerel pazarda bir ürün satın alınmak istediğinde de yakındaki çeşitli dükkanları araştırıp daha fazla bilgi edinmek istiyorlar. Bu da bütün sorularına cevap bulabildikleri iyi bir web sitesi aracılığıyla mümkün olur. Neden potansiyel müşterilerinizi web siteniz aracılığıyla kendinize çekmiyorsunuz? Rakiplerinizi webde aramayı deneyin. Birçoğunun uzun süredir çevrimiçi durumda ve dijital stratejileri kullanarak müşterileri kolayca ikna edebildiklerini göreceksiniz.

Hem fiziksel ortamda hem de çevrimiçi ortamda rekabet asla bitmez. Sürekli rekabetçi olmak ve çağa ayak uydurmak gerekir. Dijital varlığınız, sizden ve işinizden bahseden bir web sitesinin oluşturulmasıyla başlar ve ancak bu şekilde rakiplerinizden bir adım önde olabilir ve hedef kitlenizi büyütebilirsiniz.

 • Web siteniz sayesinde yeni bir dijital strateji geliştirebilirsiniz.
 • Popüler arama motorlarında görünürlüğüzü artırabilir daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.
 • Hizmetlerinizi, marka kimliğinizi ve kalitenizi anlatarak müşterilerinizin güvenini kazanabilirsiniz.
 • Sitenize blog yazıları ekleyerek sunduğunuz hizmet/ürünlerle ilgili müşterilerinizi bilinçlendirebilirsiniz.
 • E-ticarete atılmak istemez misiniz? Çevrimiçi pazarda yerinizi almak için web sitesi ile başlangıç yapabilirsiniz.
 • Google ADS ile farklı platformlarda reklamlar verebilir, markanızı daha fazla duyurabilirsiniz.
 • Sitenizi sosyal ağlarınızla birlikte yürütebilir ve kitlenizi genişletebilirsiniz.

Kısacası, çevrimiçi olarak yeni müşteriler bulmanın yolları çoktur, ancak ortak bir temel olarak tek bir temel öğeye sahiptirler: web sitesi.

Mirbax, hedef kitlenizi heyecanlandıracak, meraklandıracak ve size dönüşlerini sağlayacak web tasarımı, marka bilinirliğinizi artıracak, maliyetlerinizi azaltacak ve müşterileri satın almaya yönlendirecek dijital pazarlama hizmetleri ve etkileşimli, güvenli ve güvenilir bir ortam sunan teknik deneyim sunar. Stratejik ve kesin olarak hedeflenmiş dijital pazarlama hizmetlerimizle hedefe yönelik web tasarımımızı eşleştirerek daha fazla müşteriyi çekmenize yardımcı oluyoruz. Etkili bir web sitesi, ilgi çekici ve yenilikçi tasarım, teknik mükemmellik ve günümüz teknolojileri konusunda bilgili tüketicilerine ulaşmak ve onları dönüştürmek için net bir strateji gerektirir. Mirbax, müşterilerinizin ihtiyaç ve beklentilerine odaklanan teknik olarak gelişmiş, hedefe yönelik web siteleri geliştirir. Sonunda işinize daha fazla fırsat, potansiyel müşteri ve satış sağlayan olağanüstü kullanıcı deneyimi sunma konusunda kararlıyız.

 

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

Yakakent Web Tasarım Firmaları

Yakakent Web Tasarım Firmaları

Yakakent web tasarım firmaları her geçen gün değişen teknolojik gelişmeleri takip etmektedir. İlerleyen teknoloji ve yazılım çözümleri sayesinde ortaya kullanıcılar gibi bir çok üretici firma çıkmaktadır. Bununla beraber alternatif seçeneklerin çoğalması müşteri tarafında olumlu şekilde sonuçlanıyor olsa da ufak bir detay gözden kaçmaktadır. Başarılı sistemlerin günümüzde kopyalandığı ve özgün tasarıma ulaşmanın daha zor olduğu bir dönemden geçmekteyiz. Başarılı web tasarım klonlama işlemi yapılabilir lakin başarısı klonlanamaz. Bu sebeple Mirbaz Dijital Dönüşüm Ajansı olarak, ürettiğimiz içeriklerin özgün olmasına dikkat ediyoruz. Kullanıcıların talebi doğrultusunda hareket ederken, kendi firması için özel tasarım isteyen kişi veya firmalarla beraber ne tür bir tasarım olması gerektiği hakkında önce görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Akabinde belirlediğimiz kriterler ve yol haritasını ekip ile beraber tekrar üzerinden geçip tasarım sürecini başlatıyoruz.

Bu süreç boyunca geliştirme veya güncellenmesi gereken bir nokta olması halinde doğrudan müdahale ederek proje bitmeden tüm düzeltmeleri hayata geçirmiş oluyoruz. Kişiselleştirilmiş bu projelerin kapsamı bizim bünyemiz içerisinde bir problem oluşturmuyor. İster özel yazılım ister web sitesi isterse e-ticaret sistemleri olsun. Tüm bu seçeneklere özenle çalışarak hepsi için ayrı ayrı özel tasarımlar çıkartmaktayız. Yakakent web tasarım bu konuda bir çok ilçemizden önde gelmektedir. Kişiselleştirilmiş yazılımlar kullanarak ön plana çıkan bir çok firma bulunmaktadır. Yazılım sektöründe fark oluşturmak adına yapılabilecek en mantıklı hareketlerden biri de kişiselleştirilmiş yazılımlardır. Benzer alanda bir çok kişi web sitesi yaptırabilir fakat müşteri gözü ile kendinizi ölçerek yaptırdığınız özel yazılım ile yapılmış bir web tasarım sizin 1 adım öne çıkmanızı sağlayacaktır.

Bizimle çalışarak;

 • Yüksek performanslı ve güvenilir sunucular üzerinde alan kaydı ve barındırma yönetimi hizmetine sahip olursunuz. Bu şekilde teknik yönetimi dış kaynak kullanmak istemeyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz.
 • Kişiselleştirilmiş tavsiyelerimizle kaynak ve zaman israfını önleyen profesyonel çözümler sunuyoruz. Tatmin edici bir kalite standardı ile nihai bir sonucu garanti ediyoruz.
 • Size özel grafik tasarımları ile müşterilerinizin kararlarında olumlu rol oynayan web tasarımınızı hazırlıyor ve içerik yerleştirmelerinin çekici ve gezinmesi kolay olması için her bir öğeyi ayrıntılı olarak ele alıyoruz.
 • Sitenizin yapısı ve işlevleri tanımlandıktan sonra içerikler, etiketler ve kategoriler gibi yönergeleri tanımlarız. Bu şekilde site ziyaretçilerinizin sayfalarınızdaki bilgilere erişebilirliğini, yararlılığını ve izlenebilirliğini garanti ediyoruz.
 • Özgün içerik oluşturmanın müşteri gözünde fark edilmenizi sağladığını biliyoruz, hedef kitleniz ile ayrıcalıklı ve güvenilir bir iletişim kanalı kurarak potansiyel müşterilerle iletişime geçmenize imkan tanıyoruz.

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Yakakent Web Sitesi Yapan Firmalar

Yakakent Web Sitesi Yapan Firmalar

Yakakent web sitesi yapan firmalar ürütim sürecinde her türlü teknolojiden faydalanmaktadır. Firmanızı sanal dünya üzerinde gösterebilmeniz için atmanız gereken ilk adım bir web sitesi oluşturmaktır. Çalıştığınız sektöre bu site içinde ihtiyaçlarınızı karşılamanız da pek ala mümkündür. Gelişmekte olan bu teknolojileri takip ederek kazanç potansiyelinizi artırmak sizin elinizde. Burada değinmek istediğimiz nokta, özellikle ticaret ile uğraşan firmaların gelirlerini yükseltmek için internetin gücünü kullanmaları gerektiğidir. İnternet dünyasına sağlam bir adım atarak ticaretinizi bir kere geliştirdiğiniz vakit bir daha tek başına eski tip ticaretle ile hayatınızı idame ettirmek istemeyeceksiniz. Bir gün içinde dükkanınıza gelen müşteri ile bir gün içinde web sitenizi ziyaret eden müşterileri kıyaslayabilme şansı ve satış stratejinizi buna göre belirleyebilmeniz rakiplerinize oranla daha hızlı çalışmanıza fayda sağlayacaktır.

E-ticaret sitenizi oluşturmaya karar verdiğinizde fiziksel mağazalarınız için gereken benzer süreçlerden geçeceğinizi bilmelisiniz. Ne satmak istiyorsunuz? Sektörünüzü yeterince yakından tanıyor musunuz? Gerçek rakiplerinizin kim olduğunu ve nasıl yöntemler kullandıklarını, müşterileri nasıl çektiklerini iyi analiz etmelisiniz. Çevrimiçi varlığınız için yapabileceğiniz yatırımın ne büyüklükte olacağını belirlemelisiniz. Yatırımı sadece maddi açıdan düşünmeyin, zaman ayırmak da bir tür yatırım olarak görülmelidir. Çevrimiçi satışlarınız için stratejiler geliştirmek ve çok daha fazlası için zamana ihtiyaç duyacaksınız. Diğer yandan web hakkındaki bilgilerinizi gözden geçirmeli ve yeterli olmadığını düşündüğünüzde profesyonel desteğe başvurmalısınız.

Çevrimiçi satış platformlarının oldukça rekabetçi olduğu bir gerçek. Her geçen gün giderek büyüyen bir pazar ve rakip artışıyla karşı karşıyasınız. Rakiplerinizden önce müşterilerinize ulaşmanız bu durumda göz ardı edilemeyecek kadar önemli. En iyi çözümün SEO uyumlu site yapısına sahip olmak olduğunu size söyleyebiliriz. Sitenizi sadece yayınlamak yeterli değil. Çünkü arama motorlarının web sitenizin her sayfasını doğru bir şekilde taramasını ve tüm içeriği doğru bir şekilde dizine eklemesini sağlayan temel SEO optimizasyonunu sağlamak kullanıcı aramalarında sizi üst sıralarda bulunabilir kılar. SEO kısa zamanda sonuç verecek bir işlem olmamasına rağmen kalıcı başarı için bilinçli adımlar atıldığında size büyük dönüşler sağlayacaktır.

SEO optimizasyonundan bağımsız gibi görülse de iyi bir web tasarıma sahip web sitesi kullanıcılara basit ve hızlı bir arama sunmak üzerine kurulduğundan arama motorlarının sitenizi doğal olarak sevmesine yardımcı olacaktır. Sezgisel gezinmeyi sağlayan, marka kimliğinizi yansıtabildiğiniz, site ögelerinizin net bir şekilde düzenlendiği bir tasarım müşterilerinizin gözünde de iyi bir itibar kazanmanızı sağlayacak ve tercih edilme oranlarınızı artıracaktır.

Mirbax, e-ticaret sitelerinin oluşturulmasında şirketlere, ürünlerin çevrimiçi satışına yönelik e-ticaret sitelerinin geliştirilmesi ve yönetimi için rekabetçi ve performans gösteren teknolojik çözümler sunmasına olanak tanıyan deneyimli bir ekibe sahiptir. Müşterilerimizi tanıyıp en uygun çözümü belirledikten sonra, hedeflerinize ve ihtiyaç duyacağınız işlevsel özelliklere göre e-ticaret sitenizi kurar, yapılandırır ve özelleştiririz.

E-ticaret çözümlerimizin sahip olduğu özellikler:

 • Bütün web sitelerimiz gibi e-ticaret sitelerimizde de duyarlı grafik şablonları kullanarak, her bir mobil cihaz ekranında aynı performansı göstermesini sağlıyoruz.
 • Çevrimiçi mağazanızda öne çıkacak ürünlerin yapılandırılmasından nakliye süreçlerinin planlamasına, müşterilerinizi kampanyalarınızdan haberdar etmek için güncelleme yapabileceğiniz haber bültenlerine kadar her aşamayı düzenliyoruz.
 • Müşterilerinizi sitenizden ayrılmamaya ikna etmek ve satın alma oranını artırmak için ürün sayfalarınızı optimize ediyoruz.
 • Müşteri işlemlerini ve çevrimiçi kataloğunuzun arayüzünü kontrol edebileceğiniz yönetim sistemleri ekliyoruz.
 • Güvenilir ve popüler ödeme yöntemlerini sitenize dahil ediyoruz.
 • Sosyal medya hesaplarınızla kolayca etkileşimde olabilmeniz için hesaplarınızı sitenizle entegre ediyoruz: Facebook; Pinterest; Twitter, ...
 • Dilerseniz dünyaca ünlü platformlarla entegrasyonunuzu sağlıyor, pazarınızı genişletmenize yardımcı oluyoruz: Amazon, E-bay, ...
 • Sitenizi kullanıcılar için sınırlar koymadan birçok dile uyarlanabilir ve döviz değişimlerine imkan verecek şekilde tasarlıyoruz.
 • Ürünleriniz hakkında bilgilendirme sayfaları, sınırsız resim ekleyebilme, sınırsız kategori oluşturabilme gibi müşterilerinize daha fazlasını sunmanız için destek veriyoruz.
 • Kampanyalarınızı, indirimlerinizi ve stok bilgilerinizi yönetebileceğiniz eklentiler ile gelişmiş arayüz yönetimi sağlıyoruz.

E-ticaret ile satışlarınızı ve müşteri sayınızı artırmak artık sandığınızdan daha kolay! Sezgisel olarak kullanımı kolay ve güvenli bir e-ticaret sitesi ile ziyaretçilerinizi daimi çevrimiçi müşterilere dönüştürebilirsiniz. E-ticaretin her gün büyüdüğünü biliyoruz. İstatistiklere göz atarak bunu kendiniz de fark edebilirsiniz. E-ticaret ile satış sürecinin gerçek zamanlı olarak gerçekleşebilmesi, müşterilerle karşılıklı olarak zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olur. Hızlı bir araştırma yaparak, çevrimiçi satış kanallarına sahip olmanın ve sürekliliğini sağlamanın geleneksel yöntemlerle fiziksel mağaza açmaya göre daha uygun maliyetlerde olacağını görebilirsiniz.

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Vezirköprü Web Tasarım , Atakum Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al