Web Tasarım Atakum

Atakum web tasarım, internette kurumsal kimlik sahibi olmak isteyen işletmeler için Mirbax imzalı, profesyonel web tasarım hizmeti sunmaktadır.

WEB TASARIM FİYATLARI

Her Aşamada, Profesyonel Teknik Destek Ekibi İle

Web Tasarım Atakum

ATAKUM WEB TASARIM

Atakum web tasarım çağın gereklerine uygun ve güncel sistemler kullanarak oluşturduğu internet siteleri ile ön plana çıkmaktadır. Çalışma şekli disiplin ve düzene dayalı olup, anlaşma sağlanan her proje için vaat edilen gün ve taleplerin hepsini karşılamaktadır. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde bu kuralların ve çerçevelerin dışına çıkmayarak binlerce müşterimize hizmet vermekteyiz. İş yükünü hafifletmek ve kapasitesini yükseltmek onları mutlu ettiği gibi bizlerde müşterilerimizin mutlu olmasından keyif almaktayız. Beraber çalışmaya başladığımız firmalar kurduğumuz sistemler ile her daim daha ilerisini hedeflemiştir. Web tasarım ve özel yazılımın potansiyeline bir kere şahit olmuş kişiler eski düzen çalışma şeklinin ne derece vakit kaybettirdiğinin farkında olduğu için önce firmayı yazılım olarak güçlendirmektedir. Sistemi olmayan şirketler en tepeden en alta doğru iş yükü giderek arttığı için bir süreden sonra çıkılmaz yollara girip ya iflas etmiştirler yada işlerini büyütememişlerdir. Biz bu gibi durumlar yaşanmaması adına en güncel web tasarımların her firmaya ulaşmasını istiyoruz.

Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı olarak web tasarımlar ve özel yazılımlar tasarlamaktayız. Müşterilerimizin başarıları için bu yolda beraber çalışmaktayız. Birlikte web sitesi için önce alt yapı çalışmalarını hallediyoruz sonra içine girilecek olan içeriği ve yansıtılacak tüm bilgileri seçiyoruz. Arama motorlarında ön plana çıkması adına strateji planı oluşturuyoruz ve son şekillendirme için toplantı düzenliyoruz. En güzel tasarıma sahip olmak için tüm adımları dikkatli bir şekilde atıyoruz. Hedeflediğimiz müşteri ve kullanıcı grubu için doğru siteyi oluşturmak kitle analizinden sonrası sitenin yapısı, tasarımı ve içeriklerinin uygun biçimde seçiminin olup olmadığının incelemesini yapıyoruz. İnternet ile beraber, özelliklerin hepsinin farkında olduğumuz için teknik inceliklerin hepsini seferber ederek web sitenizi yapıyoruz. Uzun seneler beraber çalışmak için yola çıktığımız ve çıkacağımız kullanıcılarımızın memnuniyeti bizim farkımızı ortaya koyan kriterlerden bazılarıdır. Yıllardır yazılım sektöründe farklı farklı alanlarda imzamızın olamsı, ne kadar tecrübeye sahip olduğumuzun kanıtlanması adına güzel bir işaret olacaktır sizlere.

Yönetim panellerinin kullanım amacını kısaca açıklamak gerekmektedir. Bir çok tasarım şirketi bu konuda ekstra bir ücret talep etmektedir. Bizim hedefimiz belirlenen ve oluşturulan sitenin kontrolünü olabildiğince kullanıcının kontrolünde olmasıdır. İçeriği kendinizin düzenleyebileceği şekilde web sayfaları yapıyoruz. Web siteniz her yerine erişimin basit olması bu Yönetim Panelleri sayesinde içerik ekleme ve düzenleyebilme noktasında tüm kontrol direk sizde olmasının imkanını verecektir. Nasıl kullanılacağını sitenizi tasarladıktan sonra size eğitim vererek destek sağlamış oluyoruz. Böylelikle web sitenizi kolayca düzenleyebiliyorsunuz. İşinize harcayacağınız efor ve zamanı web sitenizin güncellenmesi sırasındaki vakit kayıpları olmadığı için bu şekilde çalışmalar size maddi ve manevi olarak geri dönüşü çok hızlı olmaktadır. Tüm bu noktalara müdahale edebileceğiniz bir sistem var iken tek düşünmeniz gereken işlerin devamı olacaktır. Yönetim panellerinin en büyük faydası tüm bu işlerin kayıtlı bir şekilde olmasıdır. Saklanması gereken dosyalarınız, evraklarınız, yazılarınızın takiplerini ortadan kaldırarak tümüyle sistem üzerinden kontrol edilmesini sağlanmaktadır.

 

 

 

Atakum Web Tasarım Firmaları

Atakum Web Tasarım Firmaları

Akıllı telefonların halk içinde çoğalması ile birlikte internette mobil kullanıcıların sayısı çok yükselmiştir. Tüm bu mobil cihazlarda erişilebilir ve kullanımı basit web siteleri tasarlıyoruz. Hareketli web tasarımlarına sahip sitenizin mobil cihazlardaki performansını geliştirmekteyiz. Konu hakkında verilecek iyi bir örnekte, akıllı telefonunuz veya bilgisayarınızla web sitemizi ziyaret edeceğiniz zaman karşınıza çıkan tasarımın, her cihaz için farklı olarak otomatik şekilde uyumluluk gösterdiğine şahit olacaksınız. Özellikle son 10 yılı baz alırsak internet kullanıcıların çoğu mobil ortamdan giriş sağladığı için siteler ve özel yazılımlar mobil tasarıma uygun olması gerekmektedir. Her an her yerden sitenize veya işinize ulaşım olması için bu uyumluluk konusunda göz ardı edilmeyecek bir ayrıntı olduğunun ispatıdır. Büyük şirketler kullanıcıların daha fazla sitelerinde nasıl daha fazla zaman geçirebileceğini planlamaktalar. Bu durumun yapı taşı kullanıcıların mobil girişli kullanıcılar olmalarıdır. Araştırma ve geliştirmeye ayrılan bütçeler insanları birbirine bağlamak ve olabildiğince geniş kitleye yayılma politikası için çalışmaya odaklanmışlardır. Mirbax olarak biz tüm bu gelişmeleri takip ediyoruz, en güncel teknolojiyi kullanıyoruz ve müşterilerimizin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.

İnternet ortamının her geçen zamanda dünyanın en uzak noktalarına kadar ilerlemesiyle birlikte ülke sınırları, şehirler, kıtalar fark etmeksizin insanları birbirine çok kolay bir şekilde bağlantı kurmasına olanak sağlamaktadır. Sosyal tabanlı ağlar birlikteliği artırırken firmaların kendi piyasalarında var olabilmelerini sürdürmek için web sayfaları olmazsa olmazları haline gelmiştir. Her geçen zamanda yeni oluşan firmalar ve projelerin olduğu bir sanal dünyada ön plana çıkmak için hem kaliteli hem de güvenilir bir web sitesi ihtiyacı doğmuştur. Ortaya çıkan bu ihtiyacı profesyonel şirketler ile beraber çalışarak kapatan firmalar her zaman birer adım öne geçmiştir. Mirbax Dijital Dönüşüm Ajansı bünyesinde, yapmış olduğumuz tüm sitelerin rahat kullanımı, kalitesi ve güvenliğini hep ilk sırada tutmaktayız. Dönem dönem farklı akımların doğduğu bu sanal ortamda aynı şekilde çalışmanın zaman içinde körelmeye yol açtığını ve gerilemeye sebep olduğunun farkındayız. Teknolojik gelişmeler ve güncel yazılımları takip ederek olması muhtemel sorunları daha ortaya çıkmadan çözmüş bulunuyoruz.

Bu konu açıldığı zaman şirket büyüklüğü fark etmeksizin kafalarda oluşan bir kaç temel soru işareti bulunuyor. "Sosyal medyada daha büyük kitlelere ulaşırım ?", "Sosyal medya ile işlerimin nasıl büyütürüm ?" veya "Ürünlerimi sosyal medyada nasıl pazarlayabilirim?". Sosyal medya denildiği vakit insanların çoğu az sayıda sosyal ağ platformu düşünse de artık ortaya çıkan her büyük proje arkasından bir sosyal ağın kurulmasını sağlamaktadır. Eğer proje kapsamı gereği kendi ağını oluşturmuyorsa, büyük kitlelere hakim olan bir tasarım yapılmış ise tüm gücünü hazırda var olan sosyal medya uygulamalarında isminden söz ettirecektir. Sosyal medya uygulamaları günümüzde hem kişisel kullanım hem de şirketlerin çalıştığı birer platform haline gelmiştir. Hızlı olabilmek için eldeki tüm verileri en uygun şekilde kendi işinize monte etmek, öne plana çıkmak için kaçınılmazdır. Firmalar artık sadece fiyat değil sundukları hizmetlerinde hızlarını da sosyal medyada pazarlamaktalar. Reklam için duyulan taleplerin ve arzın sürekli olarak inceleyen bu büyük şirketlerin stratejileri arkalarından gelen daha ufak firmalara da yol gösterici olmaktadır.

Televizyon sektörü için de reklamın önemi çok büyük olsa da alttan gelen genç neslin televizyon karşısında geçirdiği zamanın kısıtlı olduğu için mobil olarak bu kullanıcılara ulaşmanın farklı yollarını aramaktalar. Firmamı nasıl geliştirebilirim ? Sorusunun cevabı planlı olarak ilerlemektir. Öncelik kaliteli bir web tasarıma ihtiyaç vardır. Sonrasında detaylı sektör araştırılması ve reklam planının yapılması gerekmekte. Kullanıcıların yaptığı en kritik hata ise platformların standart olacak şekilde önerdiği ayarları veya kampanyaları direk kendi işlerine uygulamaları olmaktır. Örnek ile anlatacak olursak, sadece yaz mevsiminde satış yapan bir giysi şirketi ile dört mevsimde satış yapan bir firmanın reklam stratejisi kesinlikle aynı olmamalı. Bu bilinç ile hareket edilmediği zamanda hem nakit hem de süre kaybı olacaktır.

 

 

 

quote
Thumb

Orhan Gül

Yönetici

 KpssAilesi kitabımızın satışlarını web sitesi üzerinden profesyonel bir şekilde satmayı duyurmayı başardık. Büyük organizasyon yükümüzü özel yazılımınz ile hafiflettiniz.

quote
Thumb

Hasan Korkmaz

Kıdemli Yazılım Geliştirici

 Startup projemizi tanıtmamızda büyük rol oynadınız. Projeyi kendi projeniz gibi sahiplenip her aradığımızda anında destek vermeniz bizleri ne kadar doğru bir karar verdiğimiz konusunda sevindirdi.

Atakum Web Sitesi Yapan Firmalar

Atakum Web Sitesi Yapan Firmalar

Günümüzde büyük getirisi olan e-ticaretin global hale gelmesi internetin ne güzel sonuçlarından biri diyebiliriz. Esnaflar, Firmalar ve ortanca işletmeler ticaret yapmak için ofis kiralama ve bu dükkanlarda insan çalıştırarak hizmet satmaya çalışırken değişen teknoloji ile hayatımızın tam ortasına yerleşen E-Ticaret sistemleri beklenilenden çok daha hızlı bir şekilde giriş yapmış haldeler. Artık müşterileri dükkana gelmesini beklemek satış yapmak için yapılan tek iş olarak görülmemektedir. Ofis veya deposu olan bir şirketin en etkili silahı elindeki kaliteli ve güvenilir bir E-Ticaret sitesidir. Temel düzeyde bilgiye sahip bir müşteri dahi, internet üzerinden kolayca sipariş verecek şekilde alışveriş yapabilmesi, müşteri yelpazesinin ne kadar genişleyeceğinin kanıtlar. Her kullanıcı en başta öğrenmesi gereken birkaç cevap bulunmakta. "E-Ticaret sitesi nasıl kurulur ?", "E-Ticaret sitesinden nasıl satış yapabilirim ?" veya "E-Ticaret sitesi ile nasıl ürün satışlarımı artırabilirim?" İlk adım atılması gereken sorular tam olarak bunlar olsa da çoğu zaman es geçilmektedir. Burada bir E-Ticaret sitesine lazım olan gereksinimler neler ve bunlar nasıl giderilir gibi soruları da önceden duyduğumuz için konu hakkında yeterince tecrübe edinmiş bulunuyoruz. E-Ticaret sitesini sizin için önce en uygun tasarımı seçerek başlıyoruz.

Sizlere Google için ölçülen şekilde daha iyi bir sıralama sağlıyoruz. Arama motorları optimizasyonu konusunda uzun yıllara dayanan tecrübemizle beraber, internet aramaları sırasında fark edilmeniz için size en kaliteli ve uygun stratejiyi planlıyoruz. Web siteniz içindeki tüm sayfaların optimizasyonunu oluşturup sonra doğal olarak görünürlüğü öne çıkartmaktayız. Böylece web sitenizin trafiğini de o kadar artırmış oluyoruz. Kısa zamanda aralığında google arama kımsı içinde üst sıralarda olmak isteyen kullanıcılarımız Google Adwords (SEM) hizmetimiz ile beraber işlerini hızlandırmaktadırlar. Reklamların analiz incelemesini yaparak dönüşleri kontrol ediyoruz. İhtiyaç halinde de yeniden planlama yapıyoruz, kısa süre için de en etkili şekilde geri dönüşleri almayı hedefliyoruz.

 

Referanslarımız

Öne Çıkan Referanslarımız

 

Diğer yazılarımız; Web Tasarım Samsun , Yakakent Web Tasarım , Canik Web Tasarım

Teklif Al
Teklif Al